Esileht Beebi ja mitmikud on see võimalik? magab pea kogu öö

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: on see võimalik? magab pea kogu öö

Postitas:

meie beebitüdruk on loomult suhteliselt rahulik tegelane, õhtul magamaminekuga pole kunagi probleeme olnud. kell 21 hakkame sättima – vann, ööriided selga, lobiseme-loeme ja siis sööma ning rinnale ta magama jääbki. öösel sööb 3 korda – kella 2, 4 ja 6 paiku. süüa olen andnud vaid ühest rinnast korraga.
nüüd olen hakanud praktiseerima, et õhtul, kui jääb rinnaotsa tuttu, siis äratan üles ja pakun veel teist rinda juurde (õigemini ärkab ta ise, kui krooksutama hakkan). tulemuseks on see, et beebi ainuke öine ärkamiseaeg on kella 6 paiku. seega järeldan, et tissiotsa magama jäämisega ei saa ta kõhtu täis ning seepärast ärkab ööseti tihedamini. kui aga ergutada teda õhtul veel sööma, siis magab päris pikalt (pea hommikuni välja). on mu loogika õige? olen siit lugenud, et paljud näevad vaeva öiste ärkamistega. mulle aga tundub see kõik kergelt tulnud (võib olla hõsikan ka liiga vara:)), seepärast kahtlen, kas teen ikka asju õigesti…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tibu kui sööb 12 paiku siis ärkab hommikul 5st.Ja olen lugenud, et kui beebi magab 5 tundi on see tema jaoks juba öö läbi magamine. Kui ta öösel magab on ju kõik hästi kui kaaluiive ka ok on. Saad ju ise ka puhata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul põnn magas vahepeal 7 h jutti 00st kuni 7ni. see oli lausa luksus. ja siis järsku lühenes aeg 5 h peale ja siis 4 h peale. praegu naudi seda pikka und 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen juba ammu meie beebile (peaaegu 3-kuune) pakkunud mõlemat rinda. Kuskil 2,5-e kuuselt juba sõi õhtul 8 või 9 ja magas siis öösel 3, 4-ni nüüd kella 5-ni. Aga siis hakkas hommikuti tihedamini sööma 1-1,5 tunni tagant:)) Nüüd siis proovin hommikusi söögivahesid veidi lutiga pikendada. Varem magas kella 10 või 10.30-ni. Nüüd kuna on 8 paiku veidi pikemalt üleval, siis magab ka jälle kauem jne.
Vahepeal oli päeval üldse kehvasti see magamine.
Päeval vankris just nagu gaasid segasid lapsel magamist. Magas 1 või 1,5 tundi ja ärkas suure kisaga üles, magama enam ei jäänud, aitas ainult tiss. Siis puuksutas ja oli jälle rõõmus. Õhtuti siis jälle tegi lühikesi tukusid, magas suht vähe.
Praegu on hakanud jälle rohkem magama, hakkab vist gaasidest paremini ise jagu saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öeldakse jah, et kolme kuune võiks juba ilusti 8-9 tunnise vahega hakkama saama. Aga muidugi lapsed on erinevad.

Meie 3,5 kuune magab ka 22 kuni 6-7, siis sööb ja magab umbes 9-ni.
Õhtuti söödan ka korralikult kõhu täis mõlemast rinnast. Kell 6 võiks süüa ka ainult ühest aga tavaliselt ma pakun mõlemat. Järgmine söögikord siis kell 10 umbes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kasuta neid öid puhkamiseks :), sest laps võib oma re¸iimi väga järsult muuta.

Minu mõlemad lapsed magasid 2-3-kuustena 8 tundi järjest. Siis hakkasid rohkem toitu vajama ja umbes 4-kuuseks saamisest sõid/söövad öösel iga 3 tunni tagant. Vanem laps tegi nii kuni aastaseks saamiseni 🙂 Nii et kõik võib veel muutuda – aga harjud ka sellega ära, pole hullu midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla siis tõesti teie puhul oli probleemiks see, et laps ei saanud kõhtu täis. Meie tita sööb enne uinumist oksendamiseni, aga ikkagi ärkab öösel, et süüa. Meie jaoks öine ärkamine söömise pärast ei olegi probleem kui ta magab edasi, aga probleemiks on see siis, kui peale söömist kaka püksi tuleb. Siis on vaja minna mähkmeid vahetama ja uni saab rikutud. Viimasel ajal on selliseid ärkamisi kaks – kell 4 ja kell 6.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah puhake puhake 😀 see on \”honeymoon\” periood lastel, u. 4-kuuseni, siis hakkavad tihemini ärkama. Meil lausa tunni aja tagant lõpuks, kuigi enne magas ka raudselt 6-7 tundi järjest
Nüüd muidugi jälle ei ärka kuna enam öösel ei söö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll võimalik ja tõenäoliselt nii ongi, et ei saanud kõhtu täis varem.
Minu laps hakkas terveid öid magama täpselt 3k saanult ja selleni viis tegelikult see, et hakkasin talle päeval tihedamini süüa pakkuma. Muidu tegi ca 5h vahesid, kuna magas pikalt.
Kui lühendasin päevased toitmiste vahed ca 3-3,5h (ehk siis ka juhul, kui laps magab, siis ajan ta üles), jäid väga järsku ära ka öised söömised. sööb kella 21 ajal (teeb viimase söögikorra mõlemast rinnast ja korraliku maratoni) ning ärkab ca 8 paiku hommikul.

Kuna mul ka suuremad kaks last on esimene 1k ja teine 2k vanuselt hakanud täispikki öid magama, siis ma arvan küll, et see on mingitpidi ka geneetiline teema ja kuigi siin osadel on teistsugune kogemus, siis ei pruugi need öised ärkamised enam tagasi tulla.

mõne lapsega lähebki hästi lihtsalt ja loodan väga, et üks selline on sinu laps 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tibu magab alates 1 elukuust ilusti 9 tundi jutti.. Kas seda on liiga palju?? Magama ma panen ta kuskil kella 23 ajal ja ärkab kuskil 8 pool 9..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud on see võimalik? magab pea kogu öö

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.