Esileht Sünnitus On see võimalik?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: On see võimalik?

Postitas:
Kägu

Sünnitasin 3 päeva tagasi ja nüüd terve sisikond valutab.KAs see on võimalik et kuna oli ik suur laps 4,1 kg olid asjad ik väga kokku surutud ja nyyd venivad paika tagasi?emakas see valu kindlasti pole,rohkem magu ja soolikad :S On kellegil nii olnd?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
-kellu22-

RE: On see võimalik?

Mul laps pea 4,4kg. Peal keisrit valutas ala kõht ja see polnud normaalne. Räägi oma arstiga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]-kellu22- kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul laps pea 4,4kg. Peal keisrit valutas ala kõht ja see polnud normaalne. Räägi oma arstiga.[/tsitaat]

Mul ei aluta alakõht…vaid magu! emaka juures pole hell…ega valuta!Teisip ämmaka juurde!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mu laps kaalus 3360g, sünnitasin ise. Neljas beebi. Eelmiste lastega polnud midagi taolist, aga peale selle lapse sündi (umbes nädal hiljem) lõi kahel erineval päeval mao piirkonda meeletu valu. Helistasin sünnitusosakonda, ämmakas lubas võtta 1no spa. Rohkem mitte, see pole imetamise ajal just parim rohi. Aga see aitas. Millest valu tekkis, ei tea, kuid sellist hullu tunnet pole mul mao piirkonnas ei varem ega ka hiljem mitte kunagi olnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
k077

Mina ei saanud normaalselt hingata mitu päeva, oli ka nagu terve sisikond paigast ära. Läks ise normaalseks mõne päevaga.

0
0
Please wait...

Postitas:
RoosaBanaan

Mul oli teise lapsega (4230g) umbes 3-4 päeva selline tunne, et kogu sisikond (just magu ja kopsud) vajub alla püsti tõustes. Hingamine läks ka tohutult raskeks kohe. Ju see sellest on, et laps surub ju raseduse lõpus kogu sisikonna kokku ja peale sündi vajuvad \”asjad\” oma kohale tagasi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul ütlesid peale sünnitust nädal neerud üles ja põide lõi põletiku. Emakasse tekkis ka mingi põletik. Olin kuu aega haiglas :S

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Sünnitus On see võimalik?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.