Esileht Kodunurk On Sul selline mullivann?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: On Sul selline mullivann?

Postitas:

Kas keegi omab sellist vanni, oskab midagi kiita või laita? http://www.sansan.ee/vannid/massaazivannid/massaazivann-schonberg-munich.html

Hinnad on ikka kopsakad ja ei taha nagu purki ka kukkuda.
Aledega on ka ikka nii niru, küsid, keegi ei anna. Kuigi osasid vanne müüakse 1300-lt hinnatud 800le aga lihtsalt mulle ei sobi nende kuju. Ma ei saa aru, miks saab müüa 800ga aga 10% keegi ei taha alla lasta 1400st vannist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 10:00; 26.01 14:03; 26.01 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erakordselt inetu vann. Schönberg Düsseldorf on palju ilusam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ostsime endale ka u 5 aastat tagasi hirmkalli mullivanni, tuled ja viled… Kahetsen! Me ise ega lapsed seda mullitamise funktsiooni peaaegu ei kasuta. Peamine põhjus, et see süsteem läheb hullu moodi sodi täis, siuke must löga. Puhastamiseks on mingid kemikaalid, millega see süsteem tuleb läbi puhastada ja siis meeletu kogus vett ära raisates veel loputada. Ma enda ja laste vanni siiski neid kemikaale ei taha. Ja kui seda muret poleks, siis vist ikka ei viitsi – see mullitamine pole nii mõnus üldse, väga kiiresti tüütab ära ja müriseb ka häirivalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda räägivad enamus kellel mullivannid olemas,et kui mullid tööle panevad siis tuleb löga ja hais kh veel takka otsa,meeletu vee kadu kui ükskord vanni saad ja soe vesi kh vahepeal otsa saanud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjus miks hakkab seisnud vee jms. haisu tulema on see, et vanni mullifunktsiooni kasutatakse harva. Kasutan oma vanni koos mullitamisega 1-2 korda nädalas ja pole mingeid probleeme aga kui juhtub, et 1-2 kuud pole kasutanud siis jah tekib nendesse mulle ringiajavatesse torudesse seisnud veega seoses haisev löga. Kemikaale ei kasuta ma kunagi, pole vajadust.
Ostmisel pöörata suurimat rõhku mürale: lapsed tihtipeale kardavad seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat]Erakordselt inetu vann. Schönberg Düsseldorf on palju ilusam.[/tsitaat]

Mulle minimalistlik sobib. Akna ja patjadega vann on minu ruumilahendusse mitte sobiv nii stiililt kui maitselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 10:00; 26.01 14:03; 26.01 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Põhjus miks hakkab seisnud vee jms. haisu tulema on see, et vanni mullifunktsiooni kasutatakse harva. Kasutan oma vanni koos mullitamisega 1-2 korda nädalas ja pole mingeid probleeme aga kui juhtub, et 1-2 kuud pole kasutanud siis jah tekib nendesse mulle ringiajavatesse torudesse seisnud veega seoses haisev löga. Kemikaale ei kasuta ma kunagi, pole vajadust.
Ostmisel pöörata suurimat rõhku mürale: lapsed tihtipeale kardavad seda.[/tsitaat]

Kuidas seda müra kuulata, ehituspoes ju seda kuulda ei saa, kui siis salongis kus vannil vesi sees. enamustel ole ju vett sees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 10:00; 26.01 14:03; 26.01 14:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk On Sul selline mullivann?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.