Esileht Pereelu ja suhted On teid elu pannud valikute ette selliselt, et just teie otsusest s6ltub mitme inimese tulevik?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: On teid elu pannud valikute ette selliselt, et just teie otsusest s6ltub mitme inimese tulevik?

Postitas:

Mõtlen, miks see nii on, elu on mind juba kahel korral raputanud ja pannud keeruliste valikute ette. Olen kolmandat korda suhtes, selja taga on üks noorusearmastus, mis kestis viis aastat ja üks kaheksa aastat kestnud suhe. Mõlemad need suhted lõppesid toona kuna teist valikut ei olnud. Täpselt aastase vahega tulid mõlemad endised armastused mu ellu ja lõid mõlemad omal moel mul jalad alt. Sooviga mind tagasi saada, kinnitades, et just mina olin “See naine.” Unistus mõtlete, tegelikult õudus, palju hingepiina, palju minevikku olevikus ja küsimusi stiilis, miks alles nüüd jõudis kohale. Mõlemale mehele sai öeldud ei. Üks neist abiellus hiljem ja kummaline on mõelda, et minu käes oli otsus, kas see pulm toimub minuga või kellegi teisega, teine mees sai suvel lapse uue kaasaga, taas kummaline, minu otsuse tõttu, oleks võinud see laps sündimata olla. Why me?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.08 00:08; 24.08 00:35; 24.08 00:45; 24.08 09:27; 24.08 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha küll sinu tähtsustunnet vähendada, aga jah, sellisied asju tuleb ette pidevalt. Mõneti isegi samad olukorrad, mis sul. Ma arvan, et kõikide inimeste valikud, vahel isegi väga väikesed, muudavad tihti tervet maailma. Ka sinu elu on kellegi poolt vähem või rohkem otsustatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 00:29; 24.08 00:42; 24.08 00:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist pigem juurdlen selle üle, et olen alati otsinud tõelist armastust. Miks mõlemad need mehed tulid muutununa tagasi alles siis, kui ma ei saanud enam vastata ja. Miks just valus lahkuminek minust, neist inimesed tegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.08 00:08; 24.08 00:35; 24.08 00:45; 24.08 09:27; 24.08 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma vist pigem juurdlen selle üle, et olen alati otsinud tõelist armastust. Miks mõlemad need mehed tulid muutununa tagasi alles siis, kui ma ei saanud enam vastata ja. Miks just valus lahkuminek minust, neist inimesed tegi.[/tsitaat]

Aga oled sa kindel, et nad on muutunud? Inimestel on ikka elus erinevaod perioode ja siis võivad igasugused emotsioonid üles lüüa, tehakse suuri sõnu jne. Minu põhimõte on, et iga tuuletõmbega ei tasu kaasa minna 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 00:29; 24.08 00:42; 24.08 00:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks on täiesti uus inimene, uus elufilosoofia jne. Teine, vot see teine, tema puhul ei tea, aga nägin teda korraks siiski tõelise ja pehmena, tundus, et tal ikkagi on süda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.08 00:08; 24.08 00:35; 24.08 00:45; 24.08 09:27; 24.08 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üks on täiesti uus inimene, uus elufilosoofia jne. Teine, vot see teine, tema puhul ei tea, aga nägin teda korraks siiski tõelise ja pehmena, tundus, et tal ikkagi on süda.[/tsitaat]

Sinul on oma tee, sa oled täna selline kõige eelneva tõttu. Ole selle üle uhke ning ei tasu end heidutada lasta sellest, et kellelgi tuli mingi tuju end kuidagi moodi näidata, mis sinu maailma pea peale pöörab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 00:29; 24.08 00:42; 24.08 00:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üks on täiesti uus inimene, uus elufilosoofia jne. Teine, vot see teine, tema puhul ei tea, aga nägin teda korraks siiski tõelise ja pehmena, tundus, et tal ikkagi on süda.[/tsitaat]

valus lahkuminek sinust ei muutnud neid mehi “inimeseks”, nagu sa väidad.
su jutust on aru saada, et see juhtus ammu. meie kõigiga toimub pidev muutumise protsess. kasvame ja areneme pidevalt.
see, et need mehed sind tookord tagasi palumas käisid, et tähenda, et nad teeksid sama täna. nad on muutunud “inimeseks”, nagu sa ise väitsid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just muutununa tulid nad mind tagasi paluma, see tegigi asja raskeks, üks aasta tagasi, teine kaks. Ei soovita vaenlaselegi sellist kogemust. Õnneks on neid kaks ja aju ei pidanud konsentreeruma ühele, siis oleks raskem olnud. Mõlemad läksid peale mu otsust ikka väga ruttu eluga edasi, see muidugi tore ja minulgi meenub see aina harvem. Mul on mees ja laps.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

valus lahkuminek sinust ei muutnud neid mehi “inimeseks”, nagu sa väidad.
su jutust on aru saada, et see juhtus ammu. meie kõigiga toimub pidev muutumise protsess. kasvame ja areneme pidevalt.
see, et need mehed sind tookord tagasi palumas käisid, et tähenda, et nad teeksid sama täna. nad on muutunud “inimeseks”, nagu sa ise väitsid…[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.08 00:08; 24.08 00:35; 24.08 00:45; 24.08 09:27; 24.08 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja – heh, sa arvad endast ikka liiga palju 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma vist pigem juurdlen selle üle, et olen alati otsinud tõelist armastust. Miks mõlemad need mehed tulid muutununa tagasi alles siis, kui ma ei saanud enam vastata ja. Miks just valus lahkuminek minust, neist inimesed tegi.[/tsitaat]
Vastus on ju lihtne: need mehed olid ebaküpsed, ei osanud sind hinnata siis kui neil käes olid, vaid sellised tahavad alati seda, mis on kättesaamatu. Hea, et neile eitava vastuse andsid, sest ebaküpsete meestega midagi tõsist aretada pole mõtet, nii kui naine käes, hakkavad uut kättesaamatut jahtima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eee… See ongi ju elu? Meie elu sõltub pidevalt teiste otsustest ja ka vastupidi. Pea iga asjaga on nii, suuremate ja väiksemate. Elukohavalik(ei elaks mina, elaks keegi teine), sõprade valik, hariduse, töökoha valik, lapse lasteaia valik jne jne. Kõik valikud mõjutavad ka kellegi teise tulevikku või olevikku suuremal ja vähemal määral, ilma et me seda märkakski. Nii on lihtsalt. Kõigil. Sina ei ole eriline selles suhtes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui need mehed nii kiiresti eluga edasi läksid, siis ei tulnud nad sinu juurde suurest armastusest. Nad tahtsid kindlasti vaid seksi. Vaevalt, et sinu juurest lahkudes kohe omale uus naine leiti, kellega peagi juba abilelluti ja teisega samuti, et ei leitud sinu kodu ukse tagant uus naine, kellega õige pea laps sündis. Ilmselgelt neil olid kaasad juba olemas ja sinult taheti lihtsalt vaheldust. Sul on ikka väga kõrge ego.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 12:43; 24.08 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtis abielluda minuga seksi eesmärgil? Kummaline käsitlus. Kõik siin elus ei toimu vaid seksi pärast. Mis see ego üldse on, mida pidevalt nina alla hõõrutakse? Tundub, et mu ellusuhtumine pigem aitas paaril mehel egost loobuda, ego sai löögi.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui need mehed nii kiiresti eluga edasi läksid, siis ei tulnud nad sinu juurde suurest armastusest. Nad tahtsid kindlasti vaid seksi. Vaevalt, et sinu juurest lahkudes kohe omale uus naine leiti, kellega peagi juba abilelluti ja teisega samuti, et ei leitud sinu kodu ukse tagant uus naine, kellega õige pea laps sündis. Ilmselgelt neil olid kaasad juba olemas ja sinult taheti lihtsalt vaheldust. Sul on ikka väga kõrge ego. [/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.08 00:08; 24.08 00:35; 24.08 00:45; 24.08 09:27; 24.08 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõltub ametist, nt arstide, juristide, politseinike, päästjate otsusest sõltuvad pivalt inimeste saatused.

ka suht tavaliste ametite korral, nt kui ma viibin parajasti eksamiruumis (emaldan nt spikerdaja eksamilt ning ta ei lõpeta seetõttu)
või kui parandan eksamikeskuses riigieksamitöid, siis ka see otsus võib muuta kellegi eluteed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsimeeli usud, et abielu ettepanek oli südamest ja tõsine soov? Kui see nii tõsine oleks olnud, siis ta ei oleks pm esimese ettejuhtuva naisega abiellunud. Ei tasu nii naiivne olla, et igat mehe ilusat sõna uskuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 12:43; 24.08 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nii mõelnud, aga ainult seoses endaga. Kui ma poleks 20 aastat tagasi tehtud tööpakkumise vastu huvi tundnud ja kandideerima läinud, siis oleks mu praegune elu ilmselt üsna teistsugune. Aga ma usun, et enamikel inimestel on see nii ühel või teisel hetkel olnud ja seda hetke ei teadvustatagi kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal inimesel on ju nii, et mõni otsus võib muuta ka teiste elu. No anna abi 😀 Kui ma kandideerin mingile töökohale ja saan selle endale, siis järelikult keegi teine seda kohta ei saanud ja pidid midagi muud valima, jumal teab, äkki mõni on nüüd koristaja selle tõttu, et konkreetsele töökohale kandideerisin ja selle nina eest napsasin. Imelik oled? 😀 Ilmselgelt tähtsustad end üle ja pead millegipärast erilisemaks, kui teised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii naljakas on teemaalgataja juttu lugeda, kas saab nii lapsikult oma mättas olla? samamoodi muutsid need 2 meest ju tema elu – nende otsuste tagajärjel on teemaalgataja oma eluga praegu seal kus ta on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tore teada, et jumalaga on nüüd perekoolis otseühendus. kas ma saaksin palun järgmise vikingloto jackpoti numbrid? olen kole vaene ja tahaks paremini elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted On teid elu pannud valikute ette selliselt, et just teie otsusest s6ltub mitme inimese tulevik?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.