Esileht Pereelu ja suhted One Night Stand (ONS)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )

Teema: One Night Stand (ONS)

Postitas:

Ehk siis üheöösuhe.

Tean, et tutvumisäppides on ONS üsna levinud. Vallalise naisena mõtlesin, et tühja… Suhet ei taha, aga vahel harva seksi küll. Aga ma ei suuda ette kujutada, et kuidas seda reaalselt tehakse? Lepid mehega aja ja koha… Kas eelnevalt suheldakse ka või minnakse kohe asja kallale? Kas meestel on oma kondoom või naisel on alati endal kaasas? Ja kui kohapeal selgub, et mees ikka füüsiliselt pole üldse atraktiivne, kuigi pildil ehk enam-vähem, kuidas sellisest olukorrast väljute? Või kui mehe meelest ei vasta te ise ootustele?

Hiljuti oli mul ONS võimalus. Käisime väljas, koos oli lõbus, mees kutsus teele, läksin, suudlemine, mees oli armsa välimusega, aga siis tuli selline paanika peale, et lasin jalga. Nüüd kahetsen.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.05 08:16; 23.05 09:00; 23.05 09:59; 23.05 11:28; 24.05 00:10; 24.05 00:49; 24.05 01:29; 28.05 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaata, kui mehel on lips vaskule poole viltu, siis tal on kondoom kaasas
aga jah, lasteaed

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 08:37; 22.05 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on ka üheöösuhet kuskilt netist konkreetselt otsida veits imelik justnimelt sellepärast, et ei tea ju, kas kehakeemia sobib. Lihtsalt hambad ristis ära seksimine pole ju ka eesmärk. Nii et üks võimalus on see, et lihtsalt tutvudki, kui neti kaudu jutt ja muu klapib, siis võib kokku saada(ilma seksile vihjamata, igaks juhuks). Kui kokku saades on selge, et säde on vastastikkune ka reaalis, eks siis ise otsustad, kas tuleb üheöösuhe või mitte. Teine võimalus on see, et lihtsalt krabad kuskilt peolt sobiva mehe kaasa:) Ning naisel võiks ikkagi endal kondoomid ka kotis olla.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 08:37; 22.05 17:39; 31.05 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kondoom on ju nii väike asi, et mahub igasse taskusse ära. Ma tean, et mõndadel meestel on kombeks seda rahakotis kanda, kus see kuid lihtsalt seisab. Seega, ise saad ainult kindel olla, et kondoomi kehtivusaeg on ikka ok.

Ja kohe ei asu kallale. Saate kokku, joote kohvi/veini/vms ja vaatate, kas on klappi. Kui on, siis on roheline tuli. Kui ei olnud klappi, siis lihtsalt lähete igaüks oma koju.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis üheöösuhe.

Tean,et tutvumisäppides ei on ONS üsna levinud. Vallalise naisena mõtlesin, et tühja… Suhet ei taha, aga vahel harva seksi küll. Aga ma ei suuda ette kujutada, et kuidas seda reaalselt tehakse? Lepid mehega aja ja koha… Kas eelnevalt suheldakse ka või minnakse kohe asja kallale? Kas meestel on oma kondoom või naisel on alati endal kaasas? Ja kui kohapeal selgub, et mees ikka füüsiliselt pole üldse atraktiivne, kuigi pildil ehk enam-vähem, kuidas sellisest olukorrast väljute? Või kui mehe meelest ei vasta te ise ootustele?

Hiljuti oli mul ONS võimalus. Käisime väljas, koos oli lõbus, mees kutsus teele, läksin, suudlemine, mees oli armsa välimusega, aga siis tuli selline paanika peale, et lasin jalga. Nüüd kahetsen.

Naised, kes seksivad ilma tunneteta, määravad enda depressiivsesse seisundisse. Tunded on naisele üliolulised elus ja kui ilma tunneteta seksida, tekib hinge lõhestatus. See vaikselt kasvab kuini paanikahoogude ja nutuhoogudeni. Nutuhood näitavad, et naine vägistab end, teeb asju ( mitte ainult seks) ilma tunneteta. Nii, et kui ei lahista voodis nutta, vaid ainult kahetsed, siis kahetseda pole muud kui seda ei ole hingehaavadega voodist südamest röökimas, sest nii kurb on…. Ära iial tee midagi ilma tunneteta ja sa saad ainult kahetseda asju, hing aga jääb terveks.

+6
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kes seksivad ilma tunneteta, määravad enda depressiivsesse seisundisse. Tunded on naisele üliolulised elus ja kui ilma tunneteta seksida, tekib hinge lõhestatus. See vaikselt kasvab kuini paanikahoogude ja nutuhoogudeni. Nutuhood näitavad, et naine vägistab end, teeb asju ( mitte ainult seks) ilma tunneteta. Nii, et kui ei lahista voodis nutta, vaid ainult kahetsed, siis kahetseda pole muud kui seda ei ole hingehaavadega voodist südamest röökimas, sest nii kurb on…. Ära iial tee midagi ilma tunneteta ja sa saad ainult kahetseda asju, hing aga jääb terveks.

Ära nüüd nii üle ka dramatiseeri. Voodis nutta lahistamas ja röökimas? Sellisel vaimsel ebastabiilsusel on ikka mingid muud põhjused, mitte üheööseks.

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 09:30; 23.05 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis üheöösuhe.

Tean,et tutvumisäppides ei on ONS üsna levinud. Vallalise naisena mõtlesin, et tühja… Suhet ei taha, aga vahel harva seksi küll. Aga ma ei suuda ette kujutada, et kuidas seda reaalselt tehakse? Lepid mehega aja ja koha… Kas eelnevalt suheldakse ka või minnakse kohe asja kallale? Kas meestel on oma kondoom või naisel on alati endal kaasas? Ja kui kohapeal selgub, et mees ikka füüsiliselt pole üldse atraktiivne, kuigi pildil ehk enam-vähem, kuidas sellisest olukorrast väljute? Või kui mehe meelest ei vasta te ise ootustele?

Hiljuti oli mul ONS võimalus. Käisime väljas, koos oli lõbus, mees kutsus teele, läksin, suudlemine, mees oli armsa välimusega, aga siis tuli selline paanika peale, et lasin jalga. Nüüd kahetsen.

Naised, kes seksivad ilma tunneteta, määravad enda depressiivsesse seisundisse. Tunded on naisele üliolulised elus ja kui ilma tunneteta seksida, tekib hinge lõhestatus. See vaikselt kasvab kuini paanikahoogude ja nutuhoogudeni. Nutuhood näitavad, et naine vägistab end, teeb asju ( mitte ainult seks) ilma tunneteta. Nii, et kui ei lahista voodis nutta, vaid ainult kahetsed, siis kahetseda pole muud kui seda ei ole hingehaavadega voodist südamest röökimas, sest nii kurb on…. Ära iial tee midagi ilma tunneteta ja sa saad ainult kahetseda asju, hing aga jääb terveks.

normaalne mees laseb pärast suguakti naisel end wc’s tühjaks nutta ja kriis lahendatud.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 08:37; 22.05 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu endine elukaaslane ei seksinud minuga tervislikel põhjustel kolm aastat. Selle aja sees olin nii kiimas, et otsisingi lõpuks ONS mehi, rahuldasin nendega oma füüsilised vajadused ära ning head aega. Kokku aastate jooksul kõigest neli meest. Nendest muidugi ei pruugi hiljem lahti saada, tahavad kätt hoida ja kohtuda.
Kui ka sinul ükskord füüsiline vajadus silme eest mustaks lööb siis usu mind, sul kaovad kõik hirmud.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 14:28; 23.05 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis üheöösuhe.

Tean,et tutvumisäppides ei on ONS üsna levinud. Vallalise naisena mõtlesin, et tühja… Suhet ei taha, aga vahel harva seksi küll. Aga ma ei suuda ette kujutada, et kuidas seda reaalselt tehakse? Lepid mehega aja ja koha… Kas eelnevalt suheldakse ka või minnakse kohe asja kallale? Kas meestel on oma kondoom või naisel on alati endal kaasas? Ja kui kohapeal selgub, et mees ikka füüsiliselt pole üldse atraktiivne, kuigi pildil ehk enam-vähem, kuidas sellisest olukorrast väljute? Või kui mehe meelest ei vasta te ise ootustele?

Hiljuti oli mul ONS võimalus. Käisime väljas, koos oli lõbus, mees kutsus teele, läksin, suudlemine, mees oli armsa välimusega, aga siis tuli selline paanika peale, et lasin jalga. Nüüd kahetsen.

Naised, kes seksivad ilma tunneteta, määravad enda depressiivsesse seisundisse. Tunded on naisele üliolulised elus ja kui ilma tunneteta seksida, tekib hinge lõhestatus. See vaikselt kasvab kuini paanikahoogude ja nutuhoogudeni. Nutuhood näitavad, et naine vägistab end, teeb asju ( mitte ainult seks) ilma tunneteta. Nii, et kui ei lahista voodis nutta, vaid ainult kahetsed, siis kahetseda pole muud kui seda ei ole hingehaavadega voodist südamest röökimas, sest nii kurb on…. Ära iial tee midagi ilma tunneteta ja sa saad ainult kahetseda asju, hing aga jääb terveks.

No kui parajasti mingit erilist sügavat tunnet käepärast võtta pole või ei taha, siis peale ühte korralikku üheöökeppi on ka päris hea tunne 🙂

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 08:37; 22.05 17:39; 31.05 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis üheöösuhe.

Tean, et tutvumisäppides on ONS üsna levinud. Vallalise naisena mõtlesin, et tühja… Suhet ei taha, aga vahel harva seksi küll. Aga ma ei suuda ette kujutada, et kuidas seda reaalselt tehakse? Lepid mehega aja ja koha… Kas eelnevalt suheldakse ka või minnakse kohe asja kallale? Kas meestel on oma kondoom või naisel on alati endal kaasas? Ja kui kohapeal selgub, et mees ikka füüsiliselt pole üldse atraktiivne, kuigi pildil ehk enam-vähem, kuidas sellisest olukorrast väljute? Või kui mehe meelest ei vasta te ise ootustele?

Hiljuti oli mul ONS võimalus. Käisime väljas, koos oli lõbus, mees kutsus teele, läksin, suudlemine, mees oli armsa välimusega, aga siis tuli selline paanika peale, et lasin jalga. Nüüd kahetsen.

Siis oleksidki võinud tema kontakti võtta ja hiljem selgitada, mis juhtus ja öelda, et suhet ka ei otsi, aga läheb natuke kauem aega, et kellegagi seksida. Peale üheöösuhte ja püsisuhte on ju veel igasuguseid võimalusi. Võitegi teineteisega aeg-ajalt seksida, olla isegi sõbrad sealjuures. Mõnel on näiteks mitu polügaanset suhet. Mõni petab. Jne. Ei pea ainult nii olema, et kui esimesel ööl ei seksi, siis kindlasti tahad abielu. Inimeste häbelikkuse tase on erinev.

Vanakooli üheöösuhe oli ikka see, et naisele löödi külge, vesteldi, mõnikord isegi käidi pool päeva kohtingul ja mees pidi pingutama. Nüüd on nö hookup kultuur, kui naine valitakse telefoni äpis välja nagu tasuta prostituut ja mõned panevad kohe kokku saades maha ja taha. Isegi ei räägita omavahel.

Tegelikult ei pea muidugi kõigiga seksima, kellega kokku saadakse. Ma arvan, et vähemalt pooled päriselt kohtudes ikkagi ei meeldi. Siis võibki öelda, et ma ei näe sind siiski seksuaalselt mehena ja ära minna. Kui aga meeldib, aga päris esimesel korral ei taha, siis samuti aus olla ja välja öelda.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pooled neist kes pildil meeldivad ja ongi kenad, haisevad, ei pese ennast, juuksed hooldamata, rasvased, küünealused mustad, suitsetavad, ei pese hambaid, suu haiseb vsiis selgub kogu räpasus alles intiimseks minnes.

Aga pooled on ju seega ilusad.

Miks sa nii kibedasti siis reageerid? Iga teine loos võidab sul.

Või sa ise pole ka just kõige seksikama välimusega ja sealt hoopis hapud viinamarjad?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.05 08:16; 23.05 09:00; 23.05 09:59; 23.05 11:28; 24.05 00:10; 24.05 00:49; 24.05 01:29; 28.05 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte-ööklubid ju avatakse, parim šanss on ikka sealt vaadata.
Veebi kaudu võttes on ikka võimalus, et oma silma ja käega katsudes ei sobi.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 23.05 09:47; 23.05 10:02; 23.05 22:00; 24.05 00:13; 25.05 09:15; 27.05 21:49; 28.05 19:15; 03.06 11:50; 03.06 15:55; 03.06 21:37; 04.06 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte-ööklubid ju avatakse, parim šanss on ikka sealt vaadata.

Veebi kaudu võttes on ikka võimalus, et oma silma ja käega katsudes ei sobi.

A kuidas see pubides/baarides toimib? Lähengi üksi baari, joon leti ääres margaritat, lobisen baarmenitega ja seiran, millisel mehel on lips viltu ees ehk et siis otsib ka ONS ????

See tundub mulle ikka palju keerulisem. Nagu ämblik käi saaki jahtimas. Iseenesest muidugi väga filmilik.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.05 08:16; 23.05 09:00; 23.05 09:59; 23.05 11:28; 24.05 00:10; 24.05 00:49; 24.05 01:29; 28.05 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A kuidas see pubides/baarides toimib? Lähengi üksi baari, joon leti ääres margaritat, lobisen baarmenitega ja seiran, millisel mehel on lips viltu ees ehk et siis otsib ka ONS ????
See tundub mulle ikka palju keerulisem. Nagu ämblik käi saaki jahtimas. Iseenesest muidugi väga filmilik.

Ma ei ole mingeid lipse vaadanud. Kui keegi ligi tuleb ja sobib, alustad juttu ja edasi lähebki loomulikult (või ei lähe). Mehed on ju ka tavalised inimesed ometi, mitte mingid alamad ega ülemad olevused.
*Baarmeniga lobisemine on tõesti filmilik, aga kui sa just seda baarmenit omale kaasa vedada ei taha, siis ei unustaks end sinna baarileti äärde (see võtab ju teistelt võimaluse)

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 23.05 09:47; 23.05 10:02; 23.05 22:00; 24.05 00:13; 25.05 09:15; 27.05 21:49; 28.05 19:15; 03.06 11:50; 03.06 15:55; 03.06 21:37; 04.06 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilus ei loe sittagi kui enese eest hügieeni eest ei hoolitse, võin sama küsida, et äkki oled räpakas ja ajab närvi tõde.

Ohjah. Olen ma räpakas või mitte, see pole ju teema. Lugeda ei oska või? Intiimseks minnes olin mina see, kes põnnama lõi ja jalga lasi, mitte mees.

Küsimus on, kuidas naised tehniliselt ONS korraldavad. Ja millised on nende kogemused.

Ja kordan veel, kui pooled on sul olnud räpakad, siis pooled on ju olnud puhtad. Ma ei saa aru, mida sul vinguda on? Keegi ei käse ju räpakatega magada.

Okei, sinu meeleheaks panen kõrva taha, et ONS-le minnes tasub pea puhtaks pesta ja küünealused leinarandivabaks teha. ????

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.05 08:16; 23.05 09:00; 23.05 09:59; 23.05 11:28; 24.05 00:10; 24.05 00:49; 24.05 01:29; 28.05 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas naised tehniliselt ONS korraldavad.

Enne seda ONSi võid ju korduvalt kohtuda. Aga kui lähedki sekskohtumisele (juba kohtunud mehega), siis minul on olnud nii, et läheme kas sauna või dusi alla ja sealt läheb sujuvalt üle füüsilistele puudutustele jahellitustele.
Kahel korral oleme kohtumise stsenaariumi enne kokku leppinud, st lähemegi teatud “mängu” mängima, mille raamistik on kokku lepitud ja osa tegevusi ka, teiste osas sõltub olukorrast – kas tekib soov midagi teha/kogeda või mitte.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.05 14:44; 24.05 10:04; 28.05 21:44; 03.06 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte-ööklubid ju avatakse, parim šanss on ikka sealt vaadata.

Veebi kaudu võttes on ikka võimalus, et oma silma ja käega katsudes ei sobi.

A kuidas see pubides/baarides toimib? Lähengi üksi baari, joon leti ääres margaritat, lobisen baarmenitega ja seiran, millisel mehel on lips viltu ees ehk et siis otsib ka ONS ????

See tundub mulle ikka palju keerulisem. Nagu ämblik käi saaki jahtimas. Iseenesest muidugi väga filmilik.

Ära muretse, ei ole üht meest ka baaris, kes ühele näljasele naisele EI ütleb, olgu ta vallaline või rase naine kodus

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 14:28; 23.05 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

M42. 193/95
Pikas kooselus lapsed olemas.
Naine ütles, et proovi, äkki näkkab?
Tal kadus seksusaalsus tänu koroonale ja klaasile veinile. Mulle meeldib partneriga 2 klaasi veini näkku.
Pikk eelmäng, õli ja silitused. Ise erutun kergesti, pole minutimees.
Tahan leida naist, kes teab, kes teab, et mul on naine, keda vahel hellitada.
Mu naine loeb seda ja loodab, et tõmbab uuesti käima.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 15:12; 23.05 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kondoom on ju nii väike asi, et mahub igasse taskusse ära. Ma tean, et mõndadel meestel on kombeks seda rahakotis kanda, kus see kuid lihtsalt seisab. Seega, ise saad ainult kindel olla, et kondoomi kehtivusaeg on ikka ok.

Ja kohe ei asu kallale. Saate kokku, joote kohvi/veini/vms ja vaatate, kas on klappi. Kui on, siis on roheline tuli. Kui ei olnud klappi, siis lihtsalt lähete igaüks oma koju.

Õudne. Miks naised ennast niiviisi ära kasutavad? Ilma tunneteta, suhteta seks on loomadele.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.05 15:42; 23.05 16:46; 23.05 22:40; 24.05 00:32; 24.05 00:35; 24.05 01:03; 24.05 11:13; 24.05 21:32; 27.05 20:04; 28.05 17:06; 28.05 17:11; 03.06 09:52; 03.06 14:08; 03.06 18:05; 03.06 19:58; 04.06 00:49; 04.06 00:51; 04.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kondoom on ju nii väike asi, et mahub igasse taskusse ära. Ma tean, et mõndadel meestel on kombeks seda rahakotis kanda, kus see kuid lihtsalt seisab. Seega, ise saad ainult kindel olla, et kondoomi kehtivusaeg on ikka ok.

Ja kohe ei asu kallale. Saate kokku, joote kohvi/veini/vms ja vaatate, kas on klappi. Kui on, siis on roheline tuli. Kui ei olnud klappi, siis lihtsalt lähete igaüks oma koju.

Õudne. Miks naised ennast niiviisi ära kasutavad? Ilma tunneteta, suhteta seks on loomadele.

Tead, kui oled 15 aastat peret toitnud ja nüüd on nii, siis on. Vinduvad suhted saavad lõpu. Miks kulutada: elu, aeg, raha. 10 tähemärki oli suhe vaid.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 15:12; 23.05 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

M42. 193/95

Pikas kooselus lapsed olemas.

Naine ütles, et proovi, äkki näkkab?

Tal kadus seksusaalsus tänu koroonale ja klaasile veinile. Mulle meeldib partneriga 2 klaasi veini näkku.

Pikk eelmäng, õli ja silitused. Ise erutun kergesti, pole minutimees.

Tahan leida naist, kes teab, kes teab, et mul on naine, keda vahel hellitada.

Mu naine loeb seda ja loodab, et tõmbab uuesti käima.

Vabandust, aga sina oled küll purjus. Katsu kaine peaga midagi uuesti kirjutada, kui siis veel tahad.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 09:30; 23.05 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kondoom on ju nii väike asi, et mahub igasse taskusse ära. Ma tean, et mõndadel meestel on kombeks seda rahakotis kanda, kus see kuid lihtsalt seisab. Seega, ise saad ainult kindel olla, et kondoomi kehtivusaeg on ikka ok.

Ja kohe ei asu kallale. Saate kokku, joote kohvi/veini/vms ja vaatate, kas on klappi. Kui on, siis on roheline tuli. Kui ei olnud klappi, siis lihtsalt lähete igaüks oma koju.

Õudne. Miks naised ennast niiviisi ära kasutavad? Ilma tunneteta, suhteta seks on loomadele.

Tead, kui oled 15 aastat peret toitnud ja nüüd on nii, siis on. Vinduvad suhted saavad lõpu. Miks kulutada: elu, aeg, raha. 10 tähemärki oli suhe vaid.

Kas 15 aastat pere toitmist tegi loomaks või? Kus on inimeate moraal ja väärtused? Sellised suhted ei tee kedagi õnnelikuks, isegi siis kui võidukalt rinnale taotakse.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.05 15:42; 23.05 16:46; 23.05 22:40; 24.05 00:32; 24.05 00:35; 24.05 01:03; 24.05 11:13; 24.05 21:32; 27.05 20:04; 28.05 17:06; 28.05 17:11; 03.06 09:52; 03.06 14:08; 03.06 18:05; 03.06 19:58; 04.06 00:49; 04.06 00:51; 04.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks naised ennast niiviisi ära kasutavad?

Oot misasja?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 23.05 09:47; 23.05 10:02; 23.05 22:00; 24.05 00:13; 25.05 09:15; 27.05 21:49; 28.05 19:15; 03.06 11:50; 03.06 15:55; 03.06 21:37; 04.06 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks naised ennast niiviisi ära kasutavad?

Oot misasja?

Jah, suvaliste meestega seksivad. Haigused levivad ju kondoomigagi. Õudne mõelda, et mõnel lausa stsenaarium valmis mõeldud. Miks ei saa õiget kaaslast ja suhet leida? Minu jaoks loomalik. Teil tekivad ju tunded niiviisi seksides, kui te ikka päris naised olete.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.05 15:42; 23.05 16:46; 23.05 22:40; 24.05 00:32; 24.05 00:35; 24.05 01:03; 24.05 11:13; 24.05 21:32; 27.05 20:04; 28.05 17:06; 28.05 17:11; 03.06 09:52; 03.06 14:08; 03.06 18:05; 03.06 19:58; 04.06 00:49; 04.06 00:51; 04.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil tekivad ju tunded niiviisi seksides, kui te ikka päris naised olete.

Aga äkki on sul õigus. Äkki me polegi päris naised. Pealtnäha ja geneetiliselt ja isegi füsioloogiliselt oleme, aga mentaalselt, eriti, mis seksi puutub, oleme mehed. Et vajadus orgasmi saada ei sõltu vajadusest olla armastatud. Mitte, et me armastatud olla ei tahaks. Ikka tahame. Kõik tahavad. Isegi mehed. Aga see pole orgasmi eeldus.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.05 08:16; 23.05 09:00; 23.05 09:59; 23.05 11:28; 24.05 00:10; 24.05 00:49; 24.05 01:29; 28.05 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, suvaliste meestega seksivad. Haigused levivad ju kondoomigagi. Õudne mõelda, et mõnel lausa stsenaarium valmis mõeldud. Miks ei saa õiget kaaslast ja suhet leida? Minu jaoks loomalik. Teil tekivad ju tunded niiviisi seksides, kui te ikka päris naised olete

Veider kuidas sa inimesena, kes vist seksi füüsilist poolt väga ei väärtusta, seksi iseenesest samas ülehindad.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 23.05 09:47; 23.05 10:02; 23.05 22:00; 24.05 00:13; 25.05 09:15; 27.05 21:49; 28.05 19:15; 03.06 11:50; 03.06 15:55; 03.06 21:37; 04.06 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil tekivad ju tunded niiviisi seksides, kui te ikka päris naised olete.

Aga äkki on sul õigus. Äkki me polegi päris naised. Pealtnäha ja geneetiliselt ja isegi füsioloogiliselt oleme, aga mentaalselt, eriti, mis seksi puutub, oleme mehed. Et vajadus orgasmi saada ei sõltu vajadusest olla armastatud. Mitte, et me armastatud olla ei tahaks. Ikka tahame. Kõik tahavad. Isegi mehed. Aga see pole orgasmi eeldus.

Viinamarjad on hapud!

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.05 15:42; 23.05 16:46; 23.05 22:40; 24.05 00:32; 24.05 00:35; 24.05 01:03; 24.05 11:13; 24.05 21:32; 27.05 20:04; 28.05 17:06; 28.05 17:11; 03.06 09:52; 03.06 14:08; 03.06 18:05; 03.06 19:58; 04.06 00:49; 04.06 00:51; 04.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, suvaliste meestega seksivad. Haigused levivad ju kondoomigagi. Õudne mõelda, et mõnel lausa stsenaarium valmis mõeldud. Miks ei saa õiget kaaslast ja suhet leida? Minu jaoks loomalik. Teil tekivad ju tunded niiviisi seksides, kui te ikka päris naised olete

Veider kuidas sa inimesena, kes vist seksi füüsilist poolt väga ei väärtusta, seksi iseenesest samas ülehindad.

Ma ei võtaks eales riski saada haigusi. Hindan pikaajalist suhet, seal on kõik seksiga seonduv olemas.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.05 15:42; 23.05 16:46; 23.05 22:40; 24.05 00:32; 24.05 00:35; 24.05 01:03; 24.05 11:13; 24.05 21:32; 27.05 20:04; 28.05 17:06; 28.05 17:11; 03.06 09:52; 03.06 14:08; 03.06 18:05; 03.06 19:58; 04.06 00:49; 04.06 00:51; 04.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil tekivad ju tunded niiviisi seksides, kui te ikka päris naised olete.

Aga äkki on sul õigus. Äkki me polegi päris naised. Pealtnäha ja geneetiliselt ja isegi füsioloogiliselt oleme, aga mentaalselt, eriti, mis seksi puutub, oleme mehed. Et vajadus orgasmi saada ei sõltu vajadusest olla armastatud. Mitte, et me armastatud olla ei tahaks. Ikka tahame. Kõik tahavad. Isegi mehed. Aga see pole orgasmi eeldus.

Viinamarjad on hapud!

Pffff

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.05 08:16; 23.05 09:00; 23.05 09:59; 23.05 11:28; 24.05 00:10; 24.05 00:49; 24.05 01:29; 28.05 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil tekivad ju tunded niiviisi seksides, kui te ikka päris naised olete.

Aga äkki on sul õigus. Äkki me polegi päris naised. Pealtnäha ja geneetiliselt ja isegi füsioloogiliselt oleme, aga mentaalselt, eriti, mis seksi puutub, oleme mehed. Et vajadus orgasmi saada ei sõltu vajadusest olla armastatud. Mitte, et me armastatud olla ei tahaks. Ikka tahame. Kõik tahavad. Isegi mehed. Aga see pole orgasmi eeldus.

Viinamarjad on hapud!

Pffff

Ei usu, et armastavas suhtes on olemas hea seks ja ei pea mõtlema, kuidas mõni mees (koos haigustega ehk) endale üheks ööks koju vedada? Pfff jah.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.05 15:42; 23.05 16:46; 23.05 22:40; 24.05 00:32; 24.05 00:35; 24.05 01:03; 24.05 11:13; 24.05 21:32; 27.05 20:04; 28.05 17:06; 28.05 17:11; 03.06 09:52; 03.06 14:08; 03.06 18:05; 03.06 19:58; 04.06 00:49; 04.06 00:51; 04.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )


Esileht Pereelu ja suhted One Night Stand (ONS)