Esileht Ajaviite- ja muud jutud One Plus 6

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: One Plus 6

Postitas:
Kägu

Kuidas on ekraanipildi kvaliteet? Poes oli 24/7 aktiivsuse tõttu läbi kärsanud. Arvustusest lugesin et iphone’ist märgatavamalt kehvem, kuid kuidas nt Samsungiga võrreldes?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu jaoks oli oluline, et teeb igas olukorras väga kvaliteetseid fotosid. Igati rahul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ka väga rahul. nüüd tuli 6T ka välja- 100 eur kallim.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on suvest saati. Ainus asi, mille kallal viriseda: ekraan on liiga suur, ma ei ulata pöidlaga ekraani vasakusse ülemisse nurka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on suvest saati. Ainus asi, mille kallal viriseda: ekraan on liiga suur, ma ei ulata pöidlaga ekraani vasakusse ülemisse nurka.

See virisemine on selgelt kasutaja probleem. Väiksemaid seadmeid ka olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See virisemine on selgelt kasutaja probleem. Väiksemaid seadmeid ka olemas.

Ta ju räägib konkreetsest mobiiltelefonist, mille kohta küsiti teema algatuses! Kui vähegi tehnikaalaseid ülevaateid vaatad ja loed, siis ka seal tuuakse käsitsemise mugavus välja. Ülevaateid ja teisi arvamusi on hea kuulda, sest teinekord ei torka endal pähegi, millised nüansid endal mobiili juures häirima võiks hakata. Praegusel ajal on väiksemate mobiiltelefonide valik muideks tunduvamalt väiksem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui nüüd päris dumb(user) ei ole siis loeksid välja, et ekraani suurus 6,28″. Lihtne võrrelda eelmisega või käes katsuda enne ostmist.
Sama nagu ostad paar numbrit väiksemad riided ja avastad, et muidu ilusad aga selga ei mahu.
Veaks või puuduseks saaks lugeda siis kui tegelik ekraani suurus oleks nt hoopis 9″.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas seal eesti keel on valikus? Tehnilises infos on kirjas, et pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen kaks kuud seda telefoni omanud ja siiani väga-väga rahul. Head pildid, ülikiire protsessor, kõik allalaadimised toimuvad võluväel. Hea suur, selge ekraan.
Soovitan!

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud One Plus 6