Esileht Rasestumine ja lapse ootamine One step rasedustestid

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: One step rasedustestid

Postitas:

Kuidas on teie kogemused one step rasedustestidega? Kas olete saanud valepositiivseid tulemusi ka? Olen hetkel 12DPO ja sain ōhtusest uriinist positiivse testi, aga ei tea kas julgen seda uskuda. Sest olen amazonist lugenud inimeste tagasisidet, et nees testid vōivad valeposotiivse tulemuse anda.

Aitäh, kui viitsid oma kogemust jagada! ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 20:10; 25.06 20:56; 26.06 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud väga palju one step teste ja valepositiivset pole olnud. Kui triip tuli õige aja sees, siis on see õige. Mu kogemus hoopis selline, et sellele juve raske triipu saada. Mul täna hcg 117, aga onestepil triip väga hele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 20:48; 25.06 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triip tuli väga kiiresti, mu enda üllatuseks. Nii palju negatiivseid teste näinud viimaste kuude jooksul, et ei oodanud üldse seda. ???? See on pigem hele, aga kindlalt roosat värvi ja õige laiusega. Suur aitäh vastuse eest! ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 20:10; 25.06 20:56; 26.06 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 20:48; 25.06 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin ka OneStep rasedusteste. Kahel korral sain triibukuma testile aga rase ei olnud. Lõpus neid enam ei kasutanud ja tellisin ClearBluesid, nendega sain väga vara oma ilusa triibukese. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen õigeid triipe saanud alati aja sees. Isegi siis sain triibud, kui HCG oli väga väike. Minu jaoks usaldusväärsed.
Ainus miinus on see, et tundlikkus on 10, aga võrreldes teiste testidega on teine triip palju heledam kui samaväärse tundlikusega või tundlikusega 25.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemagataja. Ka mina olen eelnevatel kuudel mingeid triibukumasid ja varje näinud sellel testil, aga kuna neid pidi ikka taga otsima, siis ma seda positiivseks tulemuseks ei lugenud. Tegin täna hommikul teise brändi testi, see oli ka positiivne. Seega minu puhul vist andis one step ikka päris triibud seekord! ????

Aitäh teile, et oma kogemust jagasite! ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 20:10; 25.06 20:56; 26.06 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen mõlema rasedusega saanud õiged tulemused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

One step teste olen teinud palju ja nad on mul töötanud ülihästi, kui on põhjust, tuleb triip. Kui tegid õigesti ja triip ei tulnud kauem kui 10 min möödudes, siis on põhjust triipu ikka õigeks triibuks pidada ja 12dpo on ka juba paras aeg, et triibul on tundliku testiga juba aeg ilmuda küll. Eks paari päeva pärast selgub paremini, kas on põhjust õnne soovida, aga on igatahes põhjust olla positiivselt meelestatud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine One step rasedustestid