Esileht Rasestumine ja lapse ootamine one step rasedustestid

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: one step rasedustestid

Postitas:

Huvitaval kombel on päevasest uriinist testi teine triip palju tugevam kui hommikusest uriinist…… peaks ju vastu pidi olema….ja ei hoidnud üldse vee joomisega vahet.

Kas teie olete ka seda märganud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teiste rasedustestidega ka märganud sama asja. Ja vahel annavad väga heleda triibu isegi kui hcg on juba väga kõrge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin hommikul ja andis vaevult märgatava triibu. Siis tegin kohe veel 2 tk (äkki poole tunni v tunni pärast) ja siis akna all vaadates olid juba natuke aimatavamad triibud. Siis tegin Clearblue digitaalse ja see näitas, et 1-2 nädalat rase 🙂 Hiljem tegin veel ribateste, et näha kas triibud ikka tugevamaks lähevad, sest arst hirmutas mu ära, et HCG ei pruugi tõusta ja rasedus nii väike, et pole siin midagi veel hõisata vms. Aga läksid ikka ilusti triibud aina tumedamaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks nad enamasti lähevad ikka tumedamaks, aga egas kodune pissitest pole mõeldudki KVANTitatiivseks hindamiseks, et kui palju hcg pissis on (selleks on veretest), vaid kvalitatiivne, et kas üldse on tuvastatav teatud tasemest alates. Ja eks see triibu tugevus oleneb kui palju oled joonud, palju vetsus käinud jne (enamasti on hommikune uriin “kangem”, sest käime 66sel harvem vetsus ja joome vähem).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine one step rasedustestid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.