Esileht Rasestumine ja lapse ootamine OneStep rasedustest varakult

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: OneStep rasedustest varakult

Postitas:

Tere!

Küsin küsimuse rasedustestide kohta. Täpsemalt OneStep test. Tegin ikkagi liiga vara ja päevasest uriinist testi, nädal peale oletatavat ov-i. Kui uriin üle triipude nö voolas, siis oli testtriip koheselt näha tumedana. Kui test seisis, siis vaevu-vaevu märgatav triibuvari. Olin väga imestuses, ei ole sellist varju muidu saanudki ning eeldasin, et kui nii vara juba näitab, siis järgnevatel päevadel läheb triip aina märgatavamaks. Tegelikkuses on nüüd kahe päeva möödudes (hetkel DPO 8 või 9) ikka üliõrn-aimatav triibuke, iga testimise korraga seda ei saagi vist triibuvarjuks lugeda (olen huvi pärast teinud nii hommikul kui lõunal, kuid lõunal on isegi paremini märgatav).

Tean, et peaksin veel ootama mõned päevad ja mitte kiirustama testimisega. Aga nii sain juba korra tunda lootust. Ilmselt on hcg ikkagi nii madal, et ei saa triipu, mis ütleks, et kindel rasedus.

Kas keegi on nii vara testinud ja järjest näinud, et triip tumeneb kiiresti? Tean, et osadel alles peale päevade ärajäämist tekib normaalne triip ja OneStep on vist selline nö hele test ka, näitab ka üliheledat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sa ise tegelikult juba ütlesid ka õige vastuse oma murele ära- anna endale aega ja tee test siis kui päevad on vähemalt nädala jagu hiljaks jäänud.
Ma tean väga hästi et seda on kerge öelda ja raske teha, aga usu mind, see on kõige kindlam variant.
Õrna triibu puhul on alati risk, et rasestumine toimus, aga kui korralikku pesastumist ei toimu või pole rasedus elujõuline, ei jää see niikuinii pidama 🙁 see triip ei lähegi tumedamaks. Seega jääb suur südamevalu ära, kui sa kannatad veidi aega.

Kui kõik on aga korras, saad siis õigel ajal juba ilusa tumeda triibu ja teadmise, et rasedus areneb nii nagu peab.

Olen selle ise läbi teinud kõik, soovitan omast kogemusest. Aga samas kui kuidagi südamerahu ei saa, siis ega endale kätt ette panna ei saa ja pead neid teste ikka tegema kuni selgus majas 🙂

Usun et peagi on see triip sul testil ilus ja tume 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine OneStep rasedustest varakult

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.