Esileht Pereelu ja suhted Online nõustamine

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Online nõustamine

Postitas:

Teab keegi, kas kusagilt oleks võimalik saada online psühholoogilist nõustamist? Mitte skype teel, vaid just kirjalikus vormis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 17:35; 14.03 18:20; 14.03 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad kirjasõpra, kellel oleks psühholoogi haridus? See on ju hullumeelselt tülikas kui iga küsimus tuleb saata inimesele, kes vajab nõu ja siis oodata kuni too vastab. Psühholoogiline nõustamine tähendab, et abi vajaja AKTIIVSELT ise osaleb protsessis. Kui tahad lihtsalt nõu, mida järgmine hetk teha, siis võta pigem mõne ennustajaga ühendust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ww.sinamina.ee jms nõustamiskeskkonnad. Aga ega sealt midagi mõistlikku ep tule peale “peegeldamise” ehk kirjutab sulle tagasi täpselt sedasama mida sina kirjutasid 😛 vaata sealseid kirju.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 17:57; 14.03 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea, mida sa sellest loodad. tahad end tühjaks kirjutada? miks mitte, oma mõtteid sõnastades võib parem küll hakata. ma võin vabalt su kirju lugeda. pane oma e-mail siia, ma võtan ühendust ja saadan oma e-maili.
mul ei ole psühholoogi haridust, aga ega maili teel sellest haridusest ilmselt ka midagi kasu oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühjakskirjutamisest pole abi, ootan ikka konkreetses olukorras konkreetset tegutsemisnõu. Sinamina lehel enam alates 2017 online nõu ei anta. Ma olen kehv otserääkija, juba tean, et vastuvõtul asja pointini ma ei jõuakski. Aga kui muud valikut pole, eks siis tule minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 17:35; 14.03 18:20; 14.03 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

VPE ei aita?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühjakskirjutamisest pole abi, ootan ikka konkreetses olukorras konkreetset tegutsemisnõu. Sinamina lehel enam alates 2017 online nõu ei anta. Ma olen kehv otserääkija, juba tean, et vastuvõtul asja pointini ma ei jõuakski. Aga kui muud valikut pole, eks siis tule minna.

Lihtsalt igaks juhuks: et sa ei pettuks, kui viimaks kohale lähed. Ükski psühholoog ei anna sulle konkreetses olukorras konkreetset tegutsemisnõu. Parimal juhul ta juhib vestlust nii, et sa ise hakkaksid arutlema võimalike valikute üle, mis su ees on ja siis ise välja ütleksid, millist sa neist eelistad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma saan sellest aru, seda mul vaja ongi ilmselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 17:35; 14.03 18:20; 14.03 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ww.sinamina.ee jms nõustamiskeskkonnad. Aga ega sealt midagi mõistlikku ep tule peale “peegeldamise” ehk kirjutab sulle tagasi täpselt sedasama mida sina kirjutasid ???? vaata sealseid kirju.

Justnimelt……….kirjutad, et tere, olen omadega puntras, mees peatab, lapsel ei lähe koolis just kõige paremini, rahalised raskused on ning kõigele lisaks tervisega probleemid.
Vastus tuleb stiilis: Tere, kirjutate, et olete omadega puntras, mees petab, lapsel ei lähe koolis just kõige paremini, teil on rahalised raskused ning ka tervisega probleemid! ????

Ega sealt targemat vastuseks ei tule kahjuks. Enamik psühholooge on samasugused.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toredad asjad, mille üle oma probleemi valguses arutleda ja mida psühholoog su käest küsiks:
kus sa kujutad ennast 5 aasta pärast (see näitab, millist lahendit sa oma probleemile tegelikult näed) jms
https://paarisuhe.ee/hada-pole-habi/
https://www.pk.ee/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 17:57; 14.03 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühjakskirjutamisest pole abi, ootan ikka konkreetses olukorras konkreetset tegutsemisnõu. Sinamina lehel enam alates 2017 online nõu ei anta. Ma olen kehv otserääkija, juba tean, et vastuvõtul asja pointini ma ei jõuakski. Aga kui muud valikut pole, eks siis tule minna.

konkreetset tegutemisnõu ei anna Sulle ükski psühholoog. nemad aitavad Sul endas selgust saada ja vastava tegutsemiseni ise jõuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mine vaata foorumisse http://www.saeioleyksi.ee. seal on väga palju teemasid süvitsi lahatud ja võib-olla saad häid mõtteid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled nõus maksma ja suhtlema inglise keeles, siis uuri, kas talkspace.com tegutseb Eestis. Litsentseeritud psühholoogid ja suhelda saad nii kuidas endale meeldib (helistamine, Skype, e-Mail, messenger jne). Kui googlesse sisse lüüa talkspace promo code, leiad kindlasti mõne sooduskoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta sinna: http://peaasi.ee/kysi-noustajalt/

Pärast saad edasi vaadata. Kui oli abi, hea, kui ei, vähemalt proovisid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psühholoog ei anna sulle praktilist tegutsemisnõu teise inimese suhtes, seda võin mina sulle anda.

Psühholoog aitab sul endal selgusele jõuda, mis on olukorra tegelik sisu ja mida sa tegelikult tahad ning seekaudu leiad juba ise tema toel selle joonise, kuidas edasi olla. Ehk siis saad tegutsemisnõuannet iseeenese suhtes. Ülimalt kasulik aeg-ajalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 13:13; 16.03 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psühholoog ei anna sulle praktilist tegutsemisnõu teise inimese suhtes, seda võin mina sulle anda.

Ja miks nad ei anna? Sest siis oleks nõustatava reaktsioon umbes selline – lollakas. Et sellist nõu andis.
Sest talle endale pole kohale jõudnud, kus ta on, miks ta on jne ta vajab aega et ise selgusele jõuda.

Ja keegi ei taha olla “lollakas”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks nad ei anna?

Sest see pole psühholoogi töö. Se töö on hoopis midagi muud, kui korralduste andmine. täna tee seda, home toda.

Pigem on see kogemusnõustaja töö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 13:13; 16.03 15:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Online nõustamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.