Esileht Pereelu ja suhted Õnn peitub ikka küll rahas, tänapäeval!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Teema: Õnn peitub ikka küll rahas, tänapäeval!

Postitas:

Rahaliselt elame perega peost suhu juba aasta aega. Ajast, mil tuli euro.
Ma olen tütrega kodune.
Koristada ei jaksa ammu enam, rääkimata triikimisest. Hädapäraselt hoian elamise korras, katsun söögi valmis teha. Aga see kõik käib läbi udu.
Laps on hoitud ja hoolitsetud. Ta on tubli ja hakkaja.
Aga ma tunnen, kuidas jõud minust kaob. Abikaasaga intiimsel tasandil on ka asjad halvad. Kõik pinged ja muu ei tekita üldse tunnet, et tahaks vallatleda. Murekoorem lihtsalt hõljub pidevalt pea kohal.
Õnneks me tuleme toime omavahel. Me armastame teineteist.
Aga kuidagi tühi tundub kogu see elu.

Kes ütles, et õnn ei peitu rahas????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.02 19:43; 27.02 19:47; 27.02 19:52; 27.02 20:05; 27.02 20:06; 27.02 20:24; 27.02 20:32; 29.02 12:41; 01.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja mismoodi see rahapuudus sind koristamast, triikimast ja seksimast takistab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 19:45; 27.02 20:01; 27.02 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ja mismoodi see rahapuudus sind koristamast, triikimast ja seksimast takistab?[/tsitaat]

Sa oled kas üleolev või pahatahtlik. Segabki nii, et see kõik on hakanud mind juba vaimselt muserdama. Ütleme, siis et v-o on moodne haigus — depressioon. Aga rahapuudus, pidev sentide lugemine ja arvutamine, kas osta säästumakarone või odavat kartult, hakkab ajudele. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.02 19:43; 27.02 19:47; 27.02 19:52; 27.02 20:05; 27.02 20:06; 27.02 20:24; 27.02 20:32; 29.02 12:41; 01.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saa ka aru, milles prolbeem on? esimese lapsega oli 0 emapalka + mehel 2 last veel ülalpidada – ja ei olnud häda midagi, ka seksiga mitte. raha tuli lugeda ja kombineerida – aga see küll mingit udu ei tekitanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 19:49; 01.03 07:49; 01.03 15:17; 01.03 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mine siis tööle või otsi mingi sissetulek?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]amatöör kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga mine siis tööle või otsi mingi sissetulek?[/tsitaat]
Olen pikalt tööd otsinud, kahjuks pole õnnestunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.02 19:43; 27.02 19:47; 27.02 19:52; 27.02 20:05; 27.02 20:06; 27.02 20:24; 27.02 20:32; 29.02 12:41; 01.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin mitmeid teemasid, aga siin tekkis tahtmine sõna sekka öelda.
Ma isegi mõistan sind, aga siin on palju \”agasid\”.
Olen ise elanud rahaliselt vägagi lahedat elu, praegu jällegi rahaliselt üsna kitsas olukord. Saan erinevad eluetappe võrrelda küll…
Olid ajad, mil raha palju ja tervis korras. Kõik oli vahva, aga süües kasvab isu ja täiel rinnal nautida ei osanud (tagantjärgi tarkus). Nüüd pole raha, et õieti puhkamagi sõita (just nimelt, et energiat ammutada) ja pole ka tervist – kurb olukord, täielik energia puudus samuti. Aga kui täna oleks isegi palju palju raha, siis õnne poleks ikkagi, sest tervist osta ei saa. Seda ei mõista enne kui omal nahal tunda. Kui põed ravimatut haigust siis annaks viimsegi näruse penni, et uuesti terveks saada!
Mida tahan kokkuvõtteks öelda… Raha annab teatud vabaduse, aga mitte õnne. Lihtsalt mõned väärtushinnangud tuleb üle vaadata!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 19:58; 28.02 09:06; 28.02 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha puudumine võib teha õnnetuks, aga õnn rahas kindlasti ei peitu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sa oled kas üleolev või pahatahtlik. Segabki nii, et see kõik on hakanud mind juba vaimselt muserdama. Ütleme, siis et v-o on moodne haigus — depressioon. Aga rahapuudus, pidev sentide lugemine ja arvutamine, kas osta säästumakarone või odavat kartult, hakkab ajudele. :([/tsitaat]
ei ole see ega teine enda arust. pool eestit valib, kas osta \”säästumakarone või odavat kartult\”.
mis sa teed üldse teema, kui vastuseid ei kannata ja miinustama kukud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 19:45; 27.02 20:01; 27.02 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole end kunagi mingiks materialistiks pidanud, ega ilmselt olegi seda, aga tean, et minu õnnelik-olemine sõltub küll täpselt sellest summast, mis parasjagu arvel on. Kui see 2-kohaliseks kahaneb, siis pole mingit õnne. Vähemalt mitte sellist, mis kauem kui hetke kestaks. Kurb, aga tõsi. Need ajad on möödas, kus oli võimalik ilma rahata õnnelik olla.
Ja need, kes mulle siin vastu hakkavad vaidlema, olete te ise kunagi pikemalt rahata olnud? Teate ikka, millest jutt käib? Ja samuti pole mõtet mingit õnnelikku vaest aafriklast siia näiteks tuua. Me elame siin, Eestis ja siin ei ole ilma rahata õnn võimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 20:03; 27.02 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lugesin mitmeid teemasid, aga siin tekkis tahtmine sõna sekka öelda.
Ma isegi mõistan sind, aga siin on palju \”agasid\”.
Olen ise elanud rahaliselt vägagi lahedat elu, praegu jällegi rahaliselt üsna kitsas olukord. Saan erinevad eluetappe võrrelda küll…
Olid ajad, mil raha palju ja tervis korras. Kõik oli vahva, aga süües kasvab isu ja täiel rinnal nautida ei osanud (tagantjärgi tarkus). Nüüd pole raha, et õieti puhkamagi sõita (just nimelt, et energiat ammutada) ja pole ka tervist – kurb olukord, täielik energia puudus samuti. Aga kui täna oleks isegi palju palju raha, siis õnne poleks ikkagi, sest tervist osta ei saa. Seda ei mõista enne kui omal nahal tunda. Kui põed ravimatut haigust siis annaks viimsegi näruse penni, et uuesti terveks saada!
Mida tahan kokkuvõtteks öelda… Raha annab teatud vabaduse, aga mitte õnne. Lihtsalt mõned väärtushinnangud tuleb üle vaadata![/tsitaat]
Jah, ma olen sinuga nõus. Ja pool aastat tagasi oleks täpselt nii kirjutanud nagu sina.
Aga kuidagi jõuetuse tunne tekib. Kui oled näinud vaeva, õppinud, omandanud magistrikraadi. Abikaasa samuti. Kahjuks tõesti oma viga, erialal, mis ei ole popp. On kultuuriliselt tähtsad erialad. Ja väidetavalt hinnatud ja vajalikud. Aga palk, vabandage väga, ei väljenda küll, et me hinnatud oleksime või kuidagi vajalikud. Ja siis muidugi tuleb Ansip ja ütleb, et need, kel ei ole raha, on ise rumalad ja laisad. Aga me ei ole laisad. Rumalad vist aga küll, sest teeme tööd hingega. Aga kui tervis hakkab üles ütlema, sest toit ei ole enam korralik, hambad lagunevad, ületöötamine, siis kaob ka jõud teha oma tööd hingega…

Mul on raske seda välja öelda, aga minus on tõesti teataval määral kibestumust…

Oleme õnneks mõlemad elus palju reisida saanud, seoses tööga ja õpingutega.
Seega, ma isegi ei nuta niiväga, et pole 5 aastat Eestist välja saanud. Nähtud ju kah. Aga puhkust tahaks küll….Sedagi pole saanud endale iidamast aadamast lubada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.02 19:43; 27.02 19:47; 27.02 19:52; 27.02 20:05; 27.02 20:06; 27.02 20:24; 27.02 20:32; 29.02 12:41; 01.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ei ole see ega teine enda arust. pool eestit valib, kas osta \”säästumakarone või odavat kartult\”.
mis sa teed üldse teema, kui vastuseid ei kannata ja miinustama kukud.[/tsitaat]
Mina sind ei miinustanud. Aga mikda ma mõtlesin, on see, et kõik on kõigega seotud 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.02 19:43; 27.02 19:47; 27.02 19:52; 27.02 20:05; 27.02 20:06; 27.02 20:24; 27.02 20:32; 29.02 12:41; 01.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina sind ei miinustanud. Aga mikda ma mõtlesin, on see, et kõik on kõigega seotud ;)[/tsitaat]
see on tõsi küll. Aga õnneks käib elu laineid mööda ja küll sa varsti jälle harjal oled. võibolla need mõõnad meie eludes ongi selleks, et õppida tundma tõelisi väärtusi – armastus, lapsed, kodutunne, rahuaeg, oma riik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 19:45; 27.02 20:01; 27.02 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

raha on väga tähtis siin elus! ja mingil määral selles ka peitub õnn! kõikidele seda on teada ja vägagi ammu! ainult armastusest,austusest vms ei piisa, et siin elus toime tulla ja jalal püsti olla! kui on raha, on ka elamu,liiklusvahend,iga päeav hea toit lauas,lastel kõik on olemas(mis on VÄÄÄga tähtis),on mõju, rohkem valikuid jne jne jne…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]raha on väga tähtis siin elus! ja mingil määral selles ka peitub õnn! kõikidele seda on teada ja vägagi ammu! ainult armastusest,austusest vms ei piisa, et siin elus toime tulla ja jalal püsti olla! kui on raha, on ka elamu,liiklusvahend,iga päeav hea toit lauas,lastel kõik on olemas(mis on VÄÄÄga tähtis),on mõju, rohkem valikuid jne jne jne…[/tsitaat]

Vat sellega olen ma nõus, et raha annab valikuid. Praegu me koliksime heameelega perega mujale riiki, sest kui tendents on selline, siis v-o peame oma kodus külmetama tuleval talvel, sest puidki enam ei jaksa osta. Aga kuna meil ei ole piisavalt kapitali, siis see minek on praegu utoopia. Lapsega ei saa minna ilma tagasisõidupiletita ja tagala kindlustamiseta. Seega oledki justkui sunnismaine…otseselt ei sure, aga ei ela ka…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.02 19:43; 27.02 19:47; 27.02 19:52; 27.02 20:05; 27.02 20:06; 27.02 20:24; 27.02 20:32; 29.02 12:41; 01.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei lubaks endale õnne isegi lapsi saada, kui ma ei jõua neile midagi lubada. nt trenne. selles kaubanduskeskuses jõlkumise teemas arvati, et trennid on liiga kallid, seepärast lapsed seal aega veedavadki. või teises teemas, kus poisike talvel põlvpükstega bussis sõitis, arvati et aga kõigil pole raha osta lastele sooje riideid. ütleme et ma mõistan neid vabandusi. aga sellisel juhul ma ei lubakski endale lapsi, kui pole raha nende jaoks. mitte kolme, nagu mul on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.02 20:31; 28.02 09:38; 29.02 08:32; 29.02 08:47; 29.02 09:08; 29.02 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina ei lubaks endale õnne isegi lapsi saada, kui ma ei jõua neile midagi lubada. nt trenne. selles kaubanduskeskuses jõlkumise teemas arvati, et trennid on liiga kallid, seepärast lapsed seal aega veedavadki. või teises teemas, kus poisike talvel põlvpükstega bussis sõitis, arvati et aga kõigil pole raha osta lastele sooje riideid. ütleme et ma mõistan neid vabandusi. aga sellisel juhul ma ei lubakski endale lapsi, kui pole raha nende jaoks.[/tsitaat]

Hästi. Aga sa ju ikka kunagi ei tea ette, mis elu tuua võib. Minu erialal nt enne euro tulekut elas nii ära, et sai riideid, toitu osta. Sai tervise eest hoolitseda. Sai ka reisida kord aastas.Noh, mitte just kuigi kaugele, aga puhkus oli see ikka. Aga nüüd enam seda kõike ei saa….Tütrele, endale ja mehele ostan riideid kaltsukast…
Sööme tõesti säästutoitu. Tallinnast välja ei saa, kuna see on kulu. Säästud on läinud talvise kütte peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.02 19:43; 27.02 19:47; 27.02 19:52; 27.02 20:05; 27.02 20:06; 27.02 20:24; 27.02 20:32; 29.02 12:41; 01.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah mina tean mis tähendab pikemat aega rahata. 9 kuud rase, sellest siis 8 kuud teadlikult ja 7.ndal kuul hakkasin raha kokku hoidma. Sellest ajast olen senti rohkem kui lugenud. Ärkan, loen mõttes ja magama minnes loen jälle sendid olen üksikema.

Ja mis siis?
Ma olen ikka õnnelik, päriselt, mul on hingerahu ja rõõm.
Kõik on suhtumises kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kinldasti oli minu kõige õnnelikum aeg, kui alles abiellusime, kodu lõime ja esimese lapse saime – samas minu elu kõige rahavaesem aeg. Kõige keerulisem aeg oli buumi ajal, kui tööd palju, raha tuli ja siis ikka veel tööd rabasime- sest raha tuli ju nii kergesti. Mehega üksteist ei näinud (mees oli laupäeviti tööl) ja lapse jaoks aega ei olnud. Õnneks tuli teine laps ja siis masu – mehel vähenes tööaeg 50% + sai lapsega koju jääda. Ei seosta raha ja õnne – kohe kindlasti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ikka jah, kui just depressioon kallale ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]amatöör kirjutas:[/small]
[tsitaat]kinldasti oli minu kõige õnnelikum aeg, kui alles abiellusime, kodu lõime ja esimese lapse saime – samas minu elu kõige rahavaesem aeg. Kõige keerulisem aeg oli buumi ajal, kui tööd palju, raha tuli ja siis ikka veel tööd rabasime- sest raha tuli ju nii kergesti. Mehega üksteist ei näinud (mees oli laupäeviti tööl) ja lapse jaoks aega ei olnud. Õnneks tuli teine laps ja siis masu – mehel vähenes tööaeg 50% + sai lapsega koju jääda. Ei seosta raha ja õnne – kohe kindlasti mitte.
[/tsitaat]
kirjutan sellele igas punktis alla. kõige õnnelikum olin vaese, kodutu ja õnnelikult armunud tudengina ja seejärel noore abielunaisena täiesti nullist kodu luues.
Praegu on raha, kinnisvara, aga tervis jupsib, vanemate pärast on mure, lähedane inimene suri, parimal sõbrannal on väga suur mittemateriaalne probleem… Kõik see rõhub. Ei ole jõukadki inimesed murevabad. See on klishee, millest ei saagi enne aru, kui kroonilisest rahapuudusest vabanetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 22:14; 27.02 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]amatöör kirjutas:[/small]
[tsitaat]kinldasti oli minu kõige õnnelikum aeg, kui alles abiellusime, kodu lõime ja esimese lapse saime – samas minu elu kõige rahavaesem aeg. Kõige keerulisem aeg oli buumi ajal, kui tööd palju, raha tuli ja siis ikka veel tööd rabasime- sest raha tuli ju nii kergesti. Mehega üksteist ei näinud (mees oli laupäeviti tööl) ja lapse jaoks aega ei olnud. Õnneks tuli teine laps ja siis masu – mehel vähenes tööaeg 50% + sai lapsega koju jääda. Ei seosta raha ja õnne – kohe kindlasti mitte.
[/tsitaat]
kirjutan sellele igas punktis alla. kõige õnnelikum olin vaese, kodutu ja õnnelikult armunud tudengina ja seejärel noore abielunaisena täiesti nullist kodu luues.
Praegu on raha, kinnisvara, aga tervis jupsib, vanemate pärast on mure, lähedane inimene suri, parimal sõbrannal on väga suur mittemateriaalne probleem… Kõik see rõhub. Ei ole jõukadki inimesed murevabad. See on klishee, millest ei saagi enne aru, kui kroonilisest rahapuudusest vabanetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 22:14; 27.02 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult, ega raha olemasolu üksi veel õnnelikuks ei tee. Aga selle puudumine pikka aega teeb õnnetuks küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 20:03; 27.02 23:02;
To report this post you need to login first.

Kullakene, Sul ONGI depressioon. Otsi abi! Alusta perearstist kasvõi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnn peitub loomulikult rahas ja need kes väidavad vastupidist, need ei mõtle asja tegelikkust. Kui mõni väidab, et \”Raha ei ole üldse tähtis. Tähtis on et oled terve, et oleks kodu, et oleks soe tuba ja ninaesine\”.Halloo, mille eest te seda siis saaksite kui mitte raha eest:) Ilma rahata ei tee siin ilmas mitte midagi.Õnnelik saadki olla siis kui oled terve. Aga ka tervist tuleb hoida raha eest. Raha eest saad hambaarsti juures käia, et hambad ei valutaks. Raha eest saab tervislikku toitu osta, raha eest saad sooja toa ja üleüldse toa, kus olla. Nii, et rahas peitubki õnn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga ka tervist tuleb hoida raha eest..[/tsitaat]
Jah, aga vahel ei aita mitte miski, ka raha mitte. Ja kui õiget ravi pole maailmas olemas, siis isegi ükskõik kui suure raha eest sa seda lihtsalt ei saa. Sellistel puhkudel on raha väärtus null! Ja õnnelikumaks ei tee see sind kohe üldse mitte…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 19:58; 28.02 09:06; 28.02 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

raha aitab küll õnne tagada. pole küll ainus õnne alus, aga üks alustest. raha eest saab osta lapsehoidjateenuse ja ise sõbrannadega kohvikusse minna. raha eest saab osta puhkusereise perele. rahata elamine on õnnis vaid siis, kui olemas on laenuta elamine ja aed, kus võimalik endale süüa kasvatada. siis ehk veaks vajadusel ka miinimumi peal õnnelikult välja. ma ei viitsi koristada kodus isegi siis mitte, kui tööl jamad, sest jamad ju tiksuvad koguaeg kuklas. ja see pärsib mh ka meie pere voodielu. paratamatult. no ei suuda ennast süüdimatult välja lülitada ja muretult muid tegevusi teha. selleks peab keegi minule küll teistsuguse ajuehituse paigaldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hästi. Aga sa ju ikka kunagi ei tea ette, mis elu tuua võib. Minu erialal nt enne euro tulekut elas nii ära, et sai riideid, toitu osta. Sai tervise eest hoolitseda. Sai ka reisida kord aastas.Noh, mitte just kuigi kaugele, aga puhkus oli see ikka. Aga nüüd enam seda kõike ei saa….Tütrele, endale ja mehele ostan riideid kaltsukast…
Sööme tõesti säästutoitu. Tallinnast välja ei saa, kuna see on kulu. Säästud on läinud talvise kütte peale.[/tsitaat]

Tekkis suur huvi: mis eriala see selline olla võiks, kus enne euro tulekut hästi elas, aga euroga enam mitte? Palun vasta, kui see saladus pole!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 09:14; 29.02 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
nii ja kujuta nüüd ette, et lisaks sinu praegustele muredele poleks sul ka raha. et peaksid iga päev veel muretsema selle üle, mida lauale panna, kust leida odav üürikorter, sest praeguse korteri omanik lõpetas sinuga lepingu, kust leida need mõnikümmend eurot, et osta endale uued saapad, sest olemasolevad on 5 aastase käimisega täiesti lagunenud jne. jne.
ära aja asju omavahel segamini. sa olid noorena õnnelik, mitte selle pärast, et sa olid vaene, vaid sellepärast, et sa olid noor ja muretu, armunud. kui sa oleks noorena sama rikas olnud kui praegu, poleks sa ju õnnetum olnud.[/tsitaat]
Ta vist tahtis ikka öelda midagi sellist, et hoolimata raha kogustest võid ikka õnnetu olla. Ehk siis, ka rikastel on palju muresid mis õnnetuks teevad. Raha ei mängi elus alati nii suurt rolli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 19:58; 28.02 09:06; 28.02 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks rikastel ole ka ju omad mured. aga neil lihsalt pole rahast tingitud muret. minu arust kõige kohutavam on olukord, kui ravi on võimalik, või on mingigi lootus tervise parandamise, aga sul puudub see võimalus, sest pole raha.
pole raha ei raviks ega rehabilitatsiooniks. pole raha invaliidistumise korral elamise ümberehituseks, et elu oleks ikkagi võimalikult kerge.
ma mõtlen sellele kaelatraumaga poisile kodutunde saatest. ma mõtlen kurtidiele, keda teeks kuuljaks kõrvaimplantaat, ma mõtlen gilbertile , kes läks soome lõikusele, ma mõtlen mileenale ja paljudele teistele.
nt ma mõtlen pisikesele tüdrukule, kes ei saa süüa, kes sööb sondiga spets toitu. aga seda toitu ei ole haigekassa hädaliste nimekirjas. nii teebki ta ema õnnelikuks, kui ta kallis laps on tema juures ja rõõmus. aga tema toit on nii kallis. see on täitsa väljapääsmatu olukord.
või mida vajab see keppidega käiv poiss, kes on reklaamis? ta ju on tore ja kallis laps, aga ta elu saaks paremaks, kui ta saaks selle asja, mida paraku saab raha eest. teate seda reklaami ju \”käib kah, aga kuidas\”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.02 20:31; 28.02 09:38; 29.02 08:32; 29.02 08:47; 29.02 09:08; 29.02 15:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Õnn peitub ikka küll rahas, tänapäeval!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.