Esileht Hobinurk Õnne 13

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Õnne 13

Postitas:

Kas vaatate? Kas see seriaal on MEIE? Meie elu?

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tavaline elu läbilõige on hullem, mitte nii leebe. Kuigi on ka selliseid juhtumeid, mis nii lahenevad ja selliseid inimesi, kes inisevad jne pidevalt, aga teised ikka suhtlevad nendega edasi. Reaalis on palju ikka nii, et kui tuleb olukord, näiteks, see, mis Jaanusel ja Janel oli, siis minnakse lahku. (see kohtuteema neil ja sellele eelnev). Nii et see oli selline absurdikas veidi, mis oli lihtsa ja kerge lahendusega, kalli ja nummi ja leppinud.
Ootan seda, kui see Anneli paljastatakse ja Krissu oma maja tagasi saaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elu see küll ei ole, nii palju, kui seda vaadanud olen – siis kas juuakse, topitakse oma nina teiste ellu või karjutakse üksteise peale.  Aga ega minu elust ei olegi võimalik seriaali kirjutada – 20 aastat abielus, lapsed ühe mehega, töötan ülikoolis omandatud erialal  – inimesed sureksid teleka ees igavusse.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, ega East Enders ka kõigi brittide elu ei ole. Või siis sakslaste Kirgede torm.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan. See, kui reaalne või tõene seal midagi on või pole, mind eriti ei huvita. Tavaline meelelahutus, eriliste ootusteta.

Mul on sellest mingi lünk vist sisse jäänud, sest sel konstaabel Torimil oli justkui pirukamüüjaga titt, aga see lugu vajus kuhu?

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sellest mingi lünk vist sisse jäänud, sest sel konstaabel Torimil oli justkui pirukamüüjaga titt, aga see lugu vajus kuhu?

see jäigi saladuseks kas oli Torimiga või ei olnud Torimiga. Nii nagu Are unustas ära, et ta on arhitekt ja Georg ei mäleta enam, et ta on kuulus palju teeniv advokaat.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.04 16:06; 27.04 16:15; 27.04 16:40; 27.04 16:56; 28.04 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa. Siis sedaviisi. Aganoh ikkagi see lõputu lahtiste otste mäng on pisut tüütu. Võinoh, maitea…mu enda asi, et seda joga vahel vaatan. : ))))

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti asjades on jah need lahtised otsad häirivad. Kirjutaja ei suuda mõnd osa ette mõelda? Pilvede all on nüüd järsku Piret tegelastele meenuma hakanud. Jabur, nagu mitu sajandit tagasi toimuks tegevus, et välisriigist enam infot ei saa või sinna sõita oleks võimatu!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.04 16:06; 27.04 16:15; 27.04 16:40; 27.04 16:56; 28.04 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vaatate? Kas see seriaal on MEIE? Meie elu?

Jah, jõudumööda ikka vaatan.

Õnne on elu meenutav selles mõttes, et ühiskonnas aktuaalsed teemad käivad läbi – lapsepuhkusele jääb isa ja tööl käib ema, netisõim, petukõned, koroonapiirangute tõttu on spa tühi jne. jne.

See, ei tähenda, et tingimata igaühe elus on need teemad aktuaalsed või et iga Eesti mehe elu peaks olema täpselt mõne meestegelase elu koopia ja iga Eesti naise elu mõne naistegelase elu koopia. Sellist aja ei saa seriaalilt nõuda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 16:37; 27.04 16:48; 27.04 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie arvamusi vist loetakse, röökimist on vähemaks tõmmatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.04 16:06; 27.04 16:15; 27.04 16:40; 27.04 16:56; 28.04 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline elu läbilõige on hullem, mitte nii leebe.

Reaalis on palju ikka nii, et kui tuleb olukord, näiteks, see, mis Jaanusel ja Janel oli, siis minnakse lahku. (see kohtuteema neil ja sellele eelnev)

Aga võibolla võib näit. Jane – Jaanuse lugu käsitleda positiivse eeskuju andmisena – et õppige, et selliseid olukord saab siiski ilma lahku minemata lahendada jne.

Lahkuminekuid on siiski olnud väga palju Õnnes ka. See läheks ka kuidagi üheülbaliseks, kui lausa alati lahku mindaks   😛

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 16:37; 27.04 16:48; 27.04 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sellest mingi lünk vist sisse jäänud, sest sel konstaabel Torimil oli justkui pirukamüüjaga titt, aga see lugu vajus kuhu?

see jäigi saladuseks kas oli Torimiga või ei olnud Torimiga. Nii nagu Are unustas ära, et ta on arhitekt ja Georg ei mäleta enam, et ta on kuulus palju teeniv advokaat.

Ei olnud mingit titte Torimiga. Kust otsast see küll saladuseks jääda sai?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 16:52; 27.04 18:43; 28.04 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sellest mingi lünk vist sisse jäänud, sest sel konstaabel Torimil oli justkui pirukamüüjaga titt, aga see lugu vajus kuhu?

see jäigi saladuseks kas oli Torimiga või ei olnud Torimiga. Nii nagu Are unustas ära, et ta on arhitekt ja Georg ei mäleta enam, et ta on kuulus palju teeniv advokaat.

Ei olnud mingit titte Torimiga. Kust otsast see küll saladuseks jääda sai?

Geenitesti pole Sonja lapsel olnud ju. Are lapse puhul tehti geenitest, vot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 16:37; 27.04 16:48; 27.04 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud mingit titte Torimiga. Kust otsast see küll saladuseks jääda sai?

Püha vaimuga oli või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.04 16:06; 27.04 16:15; 27.04 16:40; 27.04 16:56; 28.04 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vaatate? Kas see seriaal on MEIE? Meie elu?

Aga kas on sinu elu, TA?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud mingit titte Torimiga. Kust otsast see küll saladuseks jääda sai?

Püha vaimuga oli või?

Võib-olla Püha Vaimuga. Aga ilmselt ikka kellegi teisega. Aga mitte Torimiga. Ega Morna linnas siis ainult üks mees ela.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 16:52; 27.04 18:43; 28.04 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole absoluutselt ei minu elu ega ka minu tuttavate elu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 11:47; 29.04 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka kellegi teisega. Aga mitte Torimiga.

Miks sa nii veendunud oled selles? Sarjas ei öeldud ju seda.
Ehk praegune naine lihtsalt nö leppis olukoraga. Sai kohviku lepituseks soodsamalt äkki.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 12:35; 28.04 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla Püha Vaimuga. Aga ilmselt ikka kellegi teisega. Aga mitte Torimiga. Ega Morna linnas siis ainult üks mees ela.

Pead seda Torimit enda meheks või, et nii andunult tema moraalse palge eest võitled?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.04 16:06; 27.04 16:15; 27.04 16:40; 27.04 16:56; 28.04 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa nii veendunud oled selles? Sarjas ei öeldud ju seda. Ehk praegune naine lihtsalt nö leppis olukoraga. Sai kohviku lepituseks soodsamalt äkki.

Sest ma juhuslikult vastan seda sarja. Võid ju ka need osad ära vaadata, keegi ei keela.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 16:52; 27.04 18:43; 28.04 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa nii veendunud oled selles? Sarjas ei öeldud ju seda. Ehk praegune naine lihtsalt nö leppis olukoraga. Sai kohviku lepituseks soodsamalt äkki.

Sest ma juhuslikult vastan seda sarja. Võid ju ka need osad ära vaadata, keegi ei keela.

Miks sa keerutad niimoodi? Usun, et on teisigi peale minu, kes kõiki osi pole juhtunud vaatama.
Mida seal selle kohta siis selgus?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 12:35; 28.04 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka kellegi teisega. Aga mitte Torimiga.

Miks sa nii veendunud oled selles? Sarjas ei öeldud ju seda.

Ehk praegune naine lihtsalt nö leppis olukoraga. Sai kohviku lepituseks soodsamalt äkki.

tule taevas appi, on ikka järjekindel, hahahaaaaa

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 11:47; 29.04 11:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Hobinurk Õnne 13