Esileht Hobinurk Õnne 13

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Õnne 13

Postitas:

Nutmaajavalt mandunud seriaal. Näitlejad saavad keeduvorsti lõhna leiva peale, neist ma saan veel aru, miks nad selles jamas ikka veel osalevad, aga no eilne oleks pidanud ka nende jaoks piir olema. Külateatrid kasutavad ka paremaid süžeid.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Isegi pressikal rääkis Joller, et Alma ja Laine said vaktsineeritud</p>

Alma ja Laine küll, aga kas ka Sallo ja Komissarov?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab kas nad päriselt said ka eelisjärjekorras selle doosi või lihtsalt vitamiini süst.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Totaalne vaktsineerimispropaganda. Ei tea, mis neile on sisse läinud, et sihukese saate tegid. Peavad vist vaatajaid poolearulisteks.

Igale poole topitakse praegu. Paraku ei arvestata, et taoline survestamine mõjub paljudele vastupidise efektina. Ja jah, rahvast peetakse poolearulisteks ja mitte ainult selles teemas. Ja suur osa rahvast seda ka on. See on vist suht esmakordne, et kes  nn õnge ei lähe, nimetatakse lamedaks uhuuks. Vägisi meenutab suure naaberiigi võtteid. Maailm on nii nõmedaks läinud.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 13:56; 14.02 13:59; 16.02 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujuta küll ette, et suvakad mutid sokutatakse vaktsiini saama ja eesti staararst läks väikelinna neid mutte isiklikult nunnutama. Liiga ülepakutud, muidu ikka vaatan seda seriaali. Aga võibolla selle pealt ongi hea vaadata kui hulluks maailm me ümber läinud on.

Kle, staararst Talving käis ju ka Ruhnu mutte vaktsineerimas … no nii vähemalt uudistes räägiti ????

No siis vbl Õnne lähenes hoopis irooniaga

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 13:56; 14.02 13:59; 16.02 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnne on totaalne pask. Ma ei mõista, kuidas normaalsed näitlejad on nõus sellises jamas üldse kaasa lööma, hetke stsenarist on alla igasugust arvestust.

Ja ERR, kas sellel olematul seriaalil peab selline tippaeg eetris olemiseks olema? Näidake normaalsemaid saateid sellel ajal.

Olen sinuga nõus, et Õnne 13 on praeguse stsenaristiga alla käinud. Labaseks lausa. Tegelastest on tehtud idioodid. Teemasid ammutatakse suunamudijate blogidest. Aga vaatama õnneks keegi ei sunni ????

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel ajal pole ETVs saadet, kus ei toimuks vantsiinipropagandat, Ringvaade ja Pealtnägija on parim näide. Aga viimane Õnne 13 osa oli ikka tase.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab kas nad päriselt said ka eelisjärjekorras selle doosi või lihtsalt vitamiini süst.

Ei saanud. Sellest kirjutas ERR siin.

Aga nõustun, et tegemist oli äärmiselt kehvalt tehtud osaga. Jah, on normaalne, et vaktsineerimist kajastatakse ka Õnnes, see ju aastakümneid meile nö kroonikaks olnud. Aga sellisel tasemel seda teha, väga piinlik oli vaadata, kooliteatri või suletud uste taga tase.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka Hommik Anuga käsitles vaktsiiniteemat. Teadus versus kolmanda silma eksperdid. Ei tea kui suurt osa inimestest need viimased mõjutada suudavad, aga ei ole nemad minu tuppa survestama trüginud. Mida ei saa praegu “teaduse”kohta öelda.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 13:56; 14.02 13:59; 16.02 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin ka selle šedöövri ära. Ei saanudki pihta kas Õnne 13 see osa oli nüüd mingi äpardunud paroodia või mis see oli??? Lausa valus vaatamine oli, aga ma olen vist masohhist, vaatasin lõpuni.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 21:34; 13.02 21:51; 16.02 15:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Hobinurk Õnne 13