Esileht Pereelu ja suhted Mehed ei vaja naist kõrvale, et olla õnnelikud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Teema: Mehed ei vaja naist kõrvale, et olla õnnelikud

Postitas:

Olen juba 5 aastat vaba ja vallaline. Teadlikult.., kui tahan seksi siis lähen klubisse, baari.. või tinder. Ei igatse oma kõrvale kedagi.

Milleks mehele suhe kui:
On olemas kena maja
Mootorratas
Hea auto
Hea sissetulek
Jàäb rohkem raha endale

Et niisama sotsiaalse surve pärast kooselu stressi taluda? Ma lähen koju, peeretan ja avan külma õlle ning tõmban verandal rahus sigarit.

Mul on isiklikult väga raske mõista mehi kes tahavad kooselu.

+12
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 17:14; 28.04 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojahh, palju õnne siis! Selliseid naisi on ka muide väga palju, kel õnnelikuks olemiseks meest vaja pole.
Aga miks sa selle teema tegid?

+39
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 17:29; 28.04 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojahh, palju õnne siis! Selliseid naisi on ka muide väga palju, kel õnnelikuks olemiseks meest vaja pole.

Aga miks sa selle teema tegid?

Et naistele kohale jõuaks, et kõik mehed ei vaja teid, et nautida täisväärtuslikku, stressivaba ja mõnusat elu.

+4
-28
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 17:14; 28.04 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis? Mina olen ka üksi väga rahul. Olen naine. Mul on veel see eelis, et ei pea mööda baare seksi kerjama.

+49
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 17:38; 03.05 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et naistele kohale jõuaks, et kõik mehed ei vaja teid, et nautida täisväärtuslikku, stressivaba ja mõnusat elu.

A millistele naistele ja kus on sul tarvis tõestada, et sa neid ei vaja?
Minule näiteks küll pole vaja tõestada. Ma saan täitsa aru, et sa mind ei vaja.
Miks üldse on tähtis see, et jõuaks naistele kohale?

+44
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 17:49; 28.04 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks – kuidas satub üks õnnelik mees sellisesse perekooli foorumisse?
See on ju peamiselt õnnetute naiste foorum.

Kuidagi imelik on mõelda, et õnnelik mees jõuab ja tuleb siia selleks, et teatada sellest kui õnnelik ta on.

+32
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 17:49; 28.04 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et niisama sotsiaalse surve pärast kooselu stressi taluda? Ma lähen koju, peeretan ja avan külma õlle ning tõmban verandal rahus sigarit.

Sama siin.
Väikeste erinevustega: veranda asemel on rõdu ja tsikli (on plaanis) asemel väike kahe uksega teadagi, mis. Katus kahjuks maha ei käi, odavam versioon, aga muidu on ta kange.

Sokid viskan maha ja mõnikord vedelevad seal 2 päeva, mitte keegi ei küsi, et miks.
No lihtsalt on vaja nii. Las ootavad enne pesumasinasse pääsemist.
Liha prantsuse moodi läks ahju ja peale juustuviilud, mitte riivjuust nagu peaks – teen nagu tahan.

Tegelt ma vahel mõtlen, et kõige hullem ongi see, et selline elu on hakanud meeldima.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.04 18:10; 28.04 19:22; 28.04 21:56; 02.05 14:36; 03.05 02:38; 03.05 05:26; 03.05 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keda huvitab, mida perekooli Revolver vajab või ei vaja?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina aga olen teatud eaks aru saanud, et on igasuguseid inimesi, kes tahavad üksi elada ja kes mitte. On ka üksikute seas neid omakorda, kes elavad lausa vanematega ka keskeas veel ja kõik on rahu, on neid, kes elavad üksi ja ei otsi suvakaaslasi ka mitte. Igasugu värki on ja see ongi normaalne ju.
Niisiis ela aga nii, mina luban ja ei imesta selle üle.
Ainumas asi, mida ma inimeste puhul kipun vaatama on selline asi, et kui keegi midagi rinnale taob ja selge häälega välja ütleb, et – vat mina olen selline, et mina teen nii ja nii…. siis pean imelikuks, kui ta mingi aja prast oma sõnu sööb ja vastupidi teeb. Ilma selgitamata. Et kui inimene, täiskasvanud ja mitte väga noor nii teeb et on muutliku meelega ja , siis tuleks vait olla ja mitte välja kuulutada tõdesid, mida ei järgi.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba 5 aastat vaba ja vallaline. Teadlikult.., kui tahan seksi siis lähen klubisse, baari.. või tinder. Ei igatse oma kõrvale kedagi.

Milleks mehele suhe kui:

On olemas kena maja

Mootorratas

Hea auto

Hea sissetulek

Jàäb rohkem raha endale

Et niisama sotsiaalse surve pärast kooselu stressi taluda? Ma lähen koju, peeretan ja avan külma õlle ning tõmban verandal rahus sigarit.

Mul on isiklikult väga raske mõista mehi kes tahavad kooselu.

Ometi istud portaalis, kus on enamus naised. Tahad suhelda, muidu teemat ei teeks. Kiri on suunatud naistele, et teada anda, et oled õnnelik. Noo keda sa petad hetkel. Ma ei ole veel näinud mees, kes keelduks suhtlemast naisega, kes tõstab nende eneseteadvust. Alateadlikult ju otsid naist, head naist, igasuguse leiab ju klubist ja sellist ei taha. Mees vajab naist, kes talle alt üles vaataks, kuid selleks peab olema teatud iseloomuomadused. Varandusest ei piisa, et olla naise jaoks imetlusobjekt.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge nüüd ärrituge, hale mehe vari oma 1-toalise Mustaka üürikorterist täitumatuid unistusi siin ümber kirjutamas ja teid provotseerimas.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et niisama sotsiaalse surve pärast kooselu stressi taluda? Ma lähen koju, peeretan ja avan külma õlle ning tõmban verandal rahus sigarit.

Sama siin.

Väikeste erinevustega: veranda asemel on rõdu ja tsikli (on plaanis) asemel väike kahe uksega teadagi, mis. Katus kahjuks maha ei käi, odavam versioon, aga muidu on ta kange.

Sokid viskan maha ja mõnikord vedelevad seal 2 päeva, mitte keegi ei küsi, et miks.

No lihtsalt on vaja nii. Las ootavad enne pesumasinasse pääsemist.

Liha prantsuse moodi läks ahju ja peale juustuviilud, mitte riivjuust nagu peaks – teen nagu tahan.

Tegelt ma vahel mõtlen, et kõige hullem ongi see, et selline elu on hakanud meeldima.

Mis näitaja need sokid on? Mul vedelevad ka sokid ja sukad maas. Mõnikord ka rinnahoidjad ja alukad, sest kirehoos lendavad, kuhu juhtub….
Aga juustuviilude eest plusspunktid…tõeline rebel!

+22
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 17:29; 28.04 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

suits, võeh.
tänapäeval ainult ohmud suitsetavad veel. need, kel pole midagi muud teha….

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

… ütles üliõnnelik, supernägus ja -rikas mees ja läks diivanile patja nutma.

50selt oled ka muidugi tõsine “catch”, vaadates su õlle- ja suitsuharjumusi ja saad samamoodi sõrmenipsuga klubist noori naisi.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on kas naine, kes soovib veeklaasis tormi tekitada või eelmisest naisest haledalt ilma jäänud mees. Need kipuvad pärast maailmale tõestama, et nad ei vajagi armastust, ainult toppimist.
Tõeline üksinda elamist nautlev mees istub pigem õnnelikult suitsuga oma majas verandal ja püüab massidele mitte silma jääda.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga juustuviilude eest plusspunktid…tõeline rebel!

Tegelt toimub köögis hullemaidki asju: pannile lähevad uvicu POE, mitte omatehtud pelmeenid (ok, puljonksis kergelt läbi keedetud) ja quiche läheb ahju POE (sügavkülma, eksole) lehttaignal.
Sest keegi ei viitsi seda ise kokku näppida. Jne.

Kui mõni naine sellist asja näeks, ilmselt oleks vilkurid ja EMO sel korral kindlustatud.

Ok, vahel harva saab ka korralikku sööki tehtud, (näiteks pannikartuleid), aga harva, sest nendega on ikka parajalt jamamist/lõikumist/segamist/maitsestamist.

Vedelevate sukkade eest saad plussid minu poolt; naised on enamuses unustanud, mis need üldse on.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.04 18:10; 28.04 19:22; 28.04 21:56; 02.05 14:36; 03.05 02:38; 03.05 05:26; 03.05 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

quiche läheb ahju POE (sügavkülma, eksole) lehttaignal.

Quiche lehttaignal????

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siis ikka, ole õnnelik. Seda ei pea kuskil foorumis tõestama, ei kujuta ette, et naised jookseks tormi suitsetava üksiku Tinderis ja ööklubides passiva mehe peale, nii et keegi sind ei ohusta. Mul tekkis kohe paralleel inimestega, kes iga kord, kui kuhugi reisivad, lennujaamas viibimise kohta FB-s asukohateavituse teevad 😀 Või noh, mehed, kes oma mootorratast ilmtingimata mainima peavad – mis moodi see mehe väärtust peaks tõstma? Aga seda pealkirja nähes mõtlesin millegipärast, et keegi jagab mingit uuemat teaduslikku lähenemist, et siin on mingi artikli link või lõik kellegi ideedest. Pettumus missugune.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minupoolt saavad plusspunktid KÕIK MEHED, kes pühapäeval perekooli teema teevad ja need eriti, kes seda kommenteerivad.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 20:32; 03.05 08:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt toimub köögis hullemaidki asju: pannile lähevad uvicu POE, mitte omatehtud pelmeenid (ok, puljonksis kergelt läbi keedetud) ja quiche läheb ahju POE (sügavkülma, eksole) lehttaignal.
Sest keegi ei viitsi seda ise kokku näppida. Jne.

Kui mõni naine sellist asja näeks, ilmselt oleks vilkurid ja EMO sel korral kindlustatud.

Tõestus sellele, et seal baarides või tinderis ei toimu enam ammu midagi.

Kulla mees, ükski noor naine ei oska tänapäeval sinu emme moodi süüa teha! 😀 Sinu poolt eriti katastroofilise näitena pakutud road on noorele tibile lausa gurmaanluse näide. Kesse viitsib pelmeene PULJONGIS läbi keeta? ISE quiche’i teha, kui Stockmanni letis on see alati olemas? Hahah, appi. 90% naiste köögis toimub enamjaolt Wolti tellimuse tegemine, kallike.

Ja see pole öeldud naiste halvustamiseks, vaid just vastupidi – tänapäeval ei pea ükski naine enam solvavaks kui keegi kommenteerib, et ta ei oska süüa teha, sest selliseid oskuseid pole ammu naistel vaja meestele meeldimiseks.

Huvitav kohe, et millal sa siis sellest naisest lahku läksid, kes sulle veel ISE pelmeene tegi ja pirukaid ka? Mingi kümmekond aastat tagasi juba? Või piirdub kogemus naistega ikkagi emakodus elamise ajaga?

+23
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt toimub köögis hullemaidki asju: pannile lähevad uvicu POE, mitte omatehtud pelmeenid (ok, puljonksis kergelt läbi keedetud) ja quiche läheb ahju POE (sügavkülma, eksole) lehttaignal.

Sest keegi ei viitsi seda ise kokku näppida. Jne.

Kui mõni naine sellist asja näeks, ilmselt oleks vilkurid ja EMO sel korral kindlustatud.

Tõestus sellele, et seal baarides või tinderis ei toimu enam ammu midagi.

Kulla mees, ükski noor naine ei oska tänapäeval sinu emme moodi süüa teha! ???? Sinu poolt eriti katastroofilise näitena pakutud road on noorele tibile lausa gurmaanluse näide. Kesse viitsib pelmeene PULJONGIS läbi keeta? ISE quiche’i teha, kui Stockmanni letis on see alati olemas? Hahah, appi. 90% naiste köögis toimub enamjaolt Wolti tellimuse tegemine, kallike.

Ja see pole öeldud naiste halvustamiseks, vaid just vastupidi – tänapäeval ei pea ükski naine enam solvavaks kui keegi kommenteerib, et ta ei oska süüa teha, sest selliseid oskuseid pole ammu naistel vaja meestele meeldimiseks.

Huvitav kohe, et millal sa siis sellest naisest lahku läksid, kes sulle veel ISE pelmeene tegi ja pirukaid ka? Mingi kümmekond aastat tagasi juba? Või piirdub kogemus naistega ikkagi emakodus elamise ajaga?

oot, mulle küll meeldib süüa teha 🙂 teengi ise quiche kui külmkapp vajab tühjendamist 🙂
Täna tegin pizzat, kaneelisaiu ja muffineid, hommikul pannkooke.
Nüüd tulin ettevõtte meilisuhtlust tegema arvutisse… kiikan korraks perekooli ja saan teada, et kõigil käib Wolt 🙂 tohohh!

Mul on muid oskusi ka keegi arvab, et saumikser on ühe käe otsa kasvanud.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulla mees, ükski noor naine ei oska tänapäeval sinu emme moodi süüa teha! ???? Sinu poolt eriti katastroofilise näitena pakutud road on noorele tibile lausa gurmaanluse näide. Kesse viitsib pelmeene PULJONGIS läbi keeta? ISE quiche’i teha, kui Stockmanni letis on see alati olemas? Hahah, appi. 90% naiste köögis toimub enamjaolt Wolti tellimuse tegemine, kallike.

Kulla naine, kes need noored naised üldse mängu tõi? – Sina.

Aga eks nende noortegi seas on igasuguseid; vahel olen metis mõne toidublogija otsa sattunud ja aastatelt täitsa tita alles, aga süüa oskab teha küll. Vist, sest ei tunne neid.

Ja mis seal pelmeeni keetmises siis nii rasket on? Ok, poti pesemine pärast. Aga kui ainult keedad, jäävad lödid ja kui ainult praed, siis on liigkrõmpsud. Puljongis keetmises ja vees keetmises vist peale ühe käeliigutuse vahet ei ole.

Mis naistesse puutub, siis mulle on jäänud mulje, et enamus on ikka köögiandekad.

Lased sellise metsa (ok, tänapäeval turule) vabalt lahti ja ta naaseb sealt mingi metskitse teatud seljatüki + peotäie seente + mingite maitsetaimedega, mida praeb/küpsetab/keevitab kokkku vaid 20 min ja siis on tõesti gurmee.

Mitte Stockmanni ega ka minu valestitehtud quiche või ahjuliha juustuviiluga.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.04 18:10; 28.04 19:22; 28.04 21:56; 02.05 14:36; 03.05 02:38; 03.05 05:26; 03.05 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole midagi hullemat mandunud ja kibestunud mehest.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen siin kirjutanud ja panen uuesti – tean neid edukaid ja vabasid eluvendi. Vennalgi paar tükki, sõidavad uhke autoga hoovi, mõnikümmend aastat noorem tsikk kõrval, enda arust ilged elukunstnikud, tuul sasib juba hõrenevates juustes ja kõht kummub ka. Jutt ikka üks ja see sama – kui vinge elu tal on, vend kuulab ja muigab ning poetab – vanem laps hakkab gümnaasiumi lõpetama.
Sõber muutub natuke morniks selle jutu peale – nad ju eakaaslased.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ei vaja ükski keskmiselt hakkamasaav naine või mees tingimata elukaaslast v.a. kui ta soovib lapsi saada ja üles kasvatada. Laste kasvatamine on koos ikka kordades odavam ja kergem, kui üksi. Kord kahe nädala tagant oma last näha pole ka miski meeldiv lapse kasvatamise viis. Kui lapsi ei soovi, siis tõepoolest, ei näe ka mina kooselul mõtet.

Naised ei vaja ka ükskõik millist meest, nad soovivad koos elada sellise mehega, kellega on võimalik rääkida ning kes oskab puudutuste teel lähedust pakkuda. Praktilised asjad – söögitegu, remont jne on ju tänapäeval kõik sisseostetav.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle see mottorrattaga tüüp, keda kõik vahivad (sul see mootorratas kulub ikka marjaks ära, ägedusekoefitsient ikka tõuseb vägevalt! muidu oleks ainult õlle+suitsuhaisune ja roostes autoga halvastiriietuv keskealine mees) 😀 ok. Tead, lahutatud naised jõuavad täpselt samale järeldusele, et pagana hea on üksinda elada ja elu sees ei igatse kellegi sokke jälle koristama hakata (v.a. lapsed, ja need teatud hetkest oskavad piisava õpetusega juba mustapesukorvi üles leida). Kui lapsed on olemas ja suureks kasvatataud, siis võibki ju elada nii nagu ise tahad. Aga tead, mis on veel parem üksi elamisest? Elada koos kellegiga, keda sa armastad ja kes armastab sind. Üksi rahus elamine on paremuselt järgmine asi.
Olen eelkõnelejaga nõus- lapsed vajavad kasvamise aja kahte vanemat, kõige parem igapäevaselt nendega koos elamas, see on elust 15-20a (mitme lapse puhul). Ülejäänud aja elust ole üksi või kaksi või kuidas parasjagu tahad.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 09:35; 03.05 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba 5 aastat vaba ja vallaline. Teadlikult.., kui tahan seksi siis lähen klubisse, baari.. või tinder. Ei igatse oma kõrvale kedagi.

Milleks mehele suhe kui:

On olemas kena maja

Mootorratas

Hea auto

Hea sissetulek

Jàäb rohkem raha endale

Et niisama sotsiaalse surve pärast kooselu stressi taluda? Ma lähen koju, peeretan ja avan külma õlle ning tõmban verandal rahus sigarit.

Mul on isiklikult väga raske mõista mehi kes tahavad kooselu.

Räägime uuesti kui oled 60. Üksik krimpsus kottidega vanamehenäss, kes kuskilt tinderist või klubist enam ammu seksi ei saa ja kelle sõbrad oma mooriga rahulikku vanaduspõlve naudivad ja lapselapsi hellitavad.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, kui lapsi ei taha ja raha on nii palju, et saab palgata koristaja, siis võib-olla tõesti. Aga seksiga on küll nii, et mingist vanusest ei pruugi klubi ja tinderi naised sind enam tahta või on valik kesine…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui siia kirjutaks mees, et mul on võrkkiik (või isegi mitte seda) ja muud midagi ei ole ega vaja. Toiduks korjan metsast mida juhtub ja allikast joon vett peale, siis see mees läheks mulle peale. Aga mees, kellele on vaja maja, terrassi, tsiklit, autot, tinderit, sigarit, õlut, ….. et olla keegi, on mittekeegi.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui ainult keedad, jäävad lödid ja kui ainult praed, siis on liigkrõmpsud.

Mina panen pannile koos rasvainega (õliga, võiga, kookosrasvaga – sõltuvalt olukorrast) ka veidi vett ja teen kaks ühes. Jäävad parajalt pehmed ja samas krõbedad, pole vaja enne keeta.

Ja mis tähendab “õigesti” söögitegemine? Teed, nagu maitseb. Kui meeldib küüslauk jäätisega, siis nii teedki.

Ainult teismelised peavad rinnale taguma, et teevad, nagu tahavad, täiskasvanud inimesed teevad ja ei kilju sel teemal. Keda kotib?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehed ei vaja naist kõrvale, et olla õnnelikud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.