Esileht Pereelu ja suhted Mehed ei vaja naist kõrvale, et olla õnnelikud

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: Mehed ei vaja naist kõrvale, et olla õnnelikud

Postitas:

Teemaalgataja lausa kisendab üksindusest, aga ei julge veel seda endale tunnistada.

Pelmeenidest – ma teen ka nii, et pannile läheb õli ja vesi koos 🙂

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 12:21; 03.05 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksi ongi kindlasti mõnusam ja mugavam elada – saad alati teha kõike nii, nagu parajasti tahad, arvestad ainult endaga. Aga üksielamisel on üks miinus ka, inimene vajab mõnevõrra ikka seda, et keegi temast hooliks. Midagi ei ole teha, isegi riiuga kooselamine on sageli parem kui päris ihuüksi (üheöösuhtekaaslasi ei saa kaaslaseks lugeda), nii vähemalt räägivad need, kes on leseks jäänud või äsja lahku läinud.
Kaaslase vajalikkus on aga erinev – naised vajavad kaaslast enamasti noorena (eriti siis, kui lapsed väikesed), mehed aga vanana. Vanemad naised on reeglina üksi palju õnnelikumad, vanemad mehed aga üksi sootuks õnnetud.
Naistel ongi nii, et noorena pingutatakse ja nähakse suhte pärast vaeva, mingi 40+ vanuses on aga juba ükskõik, kas mees on või ei ja siis kuskil 50-selt on naisel kindlasti üksi palju parem. Võrreldes meestega on see eelis, sest noorena on lihtsam teise eripärade, tahtmiste ja veidustega harjuda. Vanemas eas on siis üksiolek puhas rõõm. Mehed aga ei taha just vanemas eas üksi olla – nad ei saa üksi hakkama vanas eas. Noorena saad ju küll rõdul peeretada ja õlut libistada, teatud vanuses aga on see tervisega oma töö teinud ja siis tahaks sooja maitsvat toitu ja hoolimist, kui mitmelt poolt valutab ja tšikke enam taga ajada ei suuda.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 20:21; 03.05 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll vajan naist enda kõrvale, et õnnelik olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oma eluga rahul oled, siis on ju kõik hästi. Ega kõikidest ei saagi pereinimest, vanapoisid/tüdrukud on aegade algusest peale eksisteerinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, kui lapsi ei taha ja raha on nii palju, et saab palgata koristaja, siis võib-olla tõesti. Aga seksiga on küll nii, et mingist vanusest ei pruugi klubi ja tinderi naised sind enam tahta või on valik kesine…

Oma naise olemasolu ei tähenda kaugeltki seda, et ta seksi tahab.
Mingist vanusest on niiehknaa paljud üksinda.

Ma ainult imestan selle üle, et inimestele ei mahu pähe, et üksinda elada on mõnus. Sama teema on alati nende korterite ja majadega, justkui ainuvõimalik õnn oleks majas ja vastupidist ei usu, tee või tina.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah mõistan nii neid mehi kui ka naisi, kes naudivadki eraldi elamist rohkem kui kooselu. Ise ka meesterahvas ja eraldi. Ei kurda. Tundub tõesti parem. Ei mingeid tülisid, nõudmisi, siis teed kui leiad oma rütmile sobivat. “Kargamise” vajadus ka aja jooksul alla käinud. On ka igavuse momente, kuid need ei kaalu üles seda kammajaad ja näägutamist, mis tavaliselt suhtega kaasas käib, justkui oleksid kellegi omand. Ise siis sarnases vanuses teemaalgatajaga. Miks siis siin kirjutan, ilmselt kaarnakari kohe kallal. Aga see on siin päris hea meelelahutus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen naine, 30, aga ka olnud terve elu arvamusel, et parem üksi, kui halvas suhtes. Aga samas heas suhtes on kindlasti parem kui üksi.
Minul õnneks on vedanud nii palju, et leidsin endale mehe, kellega me tõesti oleme parimad sõbrad ja meil on väga vahva kooselu.
Aga kui poleks leidnud, siis elada kellegagi koos lihtsalt selleks, et keegi oleks, kindlasti ei tahaks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen naine ja teen seda kõike, mida teemaalgataja üksi, koos oma mehega. Oleme hea haridusega ja suht normaalsed muidu, aga kodu on meie kindlus ja kaaslase õnn enda õnne kõrval sama oluline. Eeldan, et teemaalgataja lihtsalt pole leidnud enda kõrvale nn oma tõelist naist. Muidugi tinder ja võõrastega seks jääb minevikku- milleks, kui endal peavõit kodus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult ei saanud sellest aru, miks üksi elades rohkem raha endale jääb? Suhtesse panustavad ikkagi mõlemad pooled, ka rahaliselt. Mõnikord olen mina daamile midagi kinkinud, mida ta on soovinud, aga pole raatsinud või jõudnud veel hankida ja vastupidi. Ei saa nüüd küll öelda, et raha kohe rohkem oleks kulunud, kui mõni naine on minu ellu tulnud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba 5 aastat vaba ja vallaline. Teadlikult.., kui tahan seksi siis lähen klubisse, baari.. või tinder. Ei igatse oma kõrvale kedagi.

Milleks mehele suhe kui:

On olemas kena maja

Mootorratas

Hea auto

Hea sissetulek

Jàäb rohkem raha endale

Et niisama sotsiaalse surve pärast kooselu stressi taluda? Ma lähen koju, peeretan ja avan külma õlle ning tõmban verandal rahus sigarit.

Mul on isiklikult väga raske mõista mehi kes tahavad kooselu.

Mina näiteks ei ole selline, et keegi hakkaks ainult välimuse põhjal meeldima, veel vähem nii palju, et seksida tahaks. Vahet pole, milline ta välja näeb või mis juttu ajab. Mul lihtsalt ei teki huvi nii kiiresti. Võõras inimene, mitte mingit emotsiooni ega reaktsiooni ei tekita.

Muidu aga arvan, et inimest teeb õnnelikuks vaid ta ise. Vahet pole, mis soost. Igaüks peaks mõnda aega üksi elama, et üldse teada saada, kes ta on ja mida elult tahab. Paljud lähevad suhtesse lihtsalt harjumusest, enne ollakse perega, siis partneriga. Ei osata üksi olla, sest pole harjunud.

Tegelikult vajavad paljud inimesed omaette ruumi, vähemalt oma tuba, kuhu teised ei tule. Ka magamiseks on parem oma voodi. Millegipärast peetakse ühises voodis magamist armastuse tingimuseks, kuigi enamasti ei ole seal midagi romantilist ega seksuaalset. Lihtsalt magatakse välja ja eraldi voodis on see parem. Ma läheks hulluks, kui keegi samas voodis vähkreks iga öö. Tegelikult tahan üldse üksi elada, ei pea kellelegi põhjendama, miks midagi teen, vaidlema sisekujunduse üle, koristama sokke või pesema kellegi nõusid, korraldama, et mida koos teha, telekaknaleid valima vms. Istun teleka ette, söön toitu topsist ja lösutan, kui tahan. Teen trenni või karjääri, kui tahan. Ei pea vaatama saateid, mis ei meeldi või raadiot kuulama, kui ei taha. Keegi teine ei tee süüa, mille lõhn mulle ei meeldi. Ei pea arvestama, et keegi on alati korteris.

Selle kombinatsiooni pärast on mul tegelikult raske kedagi leida, sest lisaks pole ma ilmtingimata monogaam. Ma ei planeeriks mitmega koos olemist, aga ei taha kunstlikke takistusi. Ma ei tunne armukadedust ega taha kunagi lapsi või kooselu. Kuid pealiskaudsed ja tühjad suhted ka ei huvita, seks võõra inimesega on täiesti arusaamatu. Enamik ei taha selliseid suhteid, mis on sügavad ja kus on sõprus ka siis, kui suhe läbi saab, aga pole teisele ootuseid, nagu monogaamne suhe, kooselu ja lapsed.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 05:11; 03.05 04:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli naisi pole meestele tõesti vaja, hoidku jumal nende eest! Sügav kaastunne meestele, kellel on kodus Perekooli käost naine. Eriti kahju on lastest, kelle ema Perekooli käole omaselt mürgiprits on… Kohutav eeskuju. Kuritegelik lausa!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegipärast peetakse ühises voodis magamist armastuse tingimuseks, kuigi enamasti ei ole seal midagi romantilist ega seksuaalset. Lihtsalt magatakse välja ja eraldi voodis on see parem.

Kas nüüd just armastuse tingimus, aga kellegagi koos magamine on ikka nagu pisut julgem.
Mitte et nüüd hirmsasti kardaks midagi või kedagi, aga on ju hea, kui sirutad end ja puutud näiteks kellegi jala vastu.
Või, keerad end ja mingi soe asi on olemas, kelle krabad õrnalt kaissu.

Sellest tunnen küll puudust.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.04 18:10; 28.04 19:22; 28.04 21:56; 02.05 14:36; 03.05 02:38; 03.05 05:26; 03.05 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ei vaja ükski keskmiselt hakkamasaav naine või mees tingimata elukaaslast v.a. kui ta soovib lapsi saada ja üles kasvatada. Laste kasvatamine on koos ikka kordades odavam ja kergem, kui üksi. Kord kahe nädala tagant oma last näha pole ka miski meeldiv lapse kasvatamise viis. Kui lapsi ei soovi, siis tõepoolest, ei näe ka mina kooselul mõtet.

Naised ei vaja ka ükskõik millist meest, nad soovivad koos elada sellise mehega, kellega on võimalik rääkida ning kes oskab puudutuste teel lähedust pakkuda. Praktilised asjad – söögitegu, remont jne on ju tänapäeval kõik sisseostetav.

Kirjutan väga alla sellele postitusele. Lapsed on suur õnn, aga neid omakorda on palju mugavam ja kergem kahekesi kasvatada. Seega kui lapsi tahta, tuleb end kohandada ka suhte järgi.
Kui lapsed suured või neid üldse ei soovigi, siis on ikka ülipalju mõnusam elada üksi kui keskpärases või nigelas suhtes, vabadus on ka ikka suur väärtus. Seda siis juhul, kui see nigela suhte teinepool kipub piirama või kammitsema ning teenindamist ootama.
Suhteliselt vabas suhtes võib sellise poolepindise tüübiga ka koos olla, vajadusel teineteisele abiks ja seltsiks.
Õudusega vaatan neid vanapaare, kes elavad koos nagu kass ja koer – vanamoor keevitab vanamehe hobide või õllejoomise kallal ning vanamees iriseb päevast päeva näiteks naise tehtud toidu üle. Võib olla mõne jaoks on see omamoodi hoolimise vorm, aga mina ei kujuta end sellist asja talumas ette.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.05 15:12; 03.05 10:16; 03.05 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis? Mina olen ka üksi väga rahul. Olen naine. Mul on veel see eelis, et ei pea mööda baare seksi kerjama.

Kust sa seksi kerjad siis? Külapoe tagant?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan teemaalgatajast täielikult aru – kui mu abielu peaks mingil põhjusel lõppema, ei tahaks ka elusees endale mingit uut meest kõrvale. Vastik mõeldagi. Enda omaga nii harjunud, et mõte hakata kellegagi jälle otsast peale nurki lihvima ajab õlgu kehitama – mille nimel? Parem teen seda, mida ise tahan, mitte ei pinguta kellegagi kompromisse teha ja ei ela elu lõpuni unistusega ükskord “suureks saades” oma aeg lõpuks omaenese hobidele pühendada. Lapsed ka olemas, milleks seda võõrast meest veel?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle see mottorrattaga tüüp, keda kõik vahivad (sul see mootorratas kulub ikka marjaks ära, ägedusekoefitsient ikka tõuseb vägevalt! muidu oleks ainult õlle+suitsuhaisune ja roostes autoga halvastiriietuv keskealine mees) ???? ok.

Kle, sa lirtsuv vanainimene, vaata vahelduseks seda vana asja mootorrattast: https://www.youtube.com/watch?v=fUis9yny_lI&list=RDTNoV2STXrkE&index=2
Mis tsikli juures halba on?

Või, kas sinu noorus ei olnud selline?
Mul oli. Ja pisut veel ilusamgi.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.04 18:10; 28.04 19:22; 28.04 21:56; 02.05 14:36; 03.05 02:38; 03.05 05:26; 03.05 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult ei saanud sellest aru, miks üksi elades rohkem raha endale jääb? Suhtesse panustavad ikkagi mõlemad pooled, ka rahaliselt. Mõnikord olen mina daamile midagi kinkinud, mida ta on soovinud, aga pole raatsinud või jõudnud veel hankida ja vastupidi. Ei saa nüüd küll öelda, et raha kohe rohkem oleks kulunud, kui mõni naine on minu ellu tulnud.

Ei jäägi rohkem alles, koos on tunduvalt odavam elada. Korterit üürida on näiteks tunduvalt odavam, välismaal elades mõtlesin, et küll paaridel veab, saavad oma korteri üürida. Üksi ei jaksaks üüri maksta ja päris võõraga ka koos elada ei tahaks. Alguses on aga kõik uues kohas võõrad. Eestis on ka tegelikult paaril odavam korterit üürida. 250 eur eest saab 11rm kööktoa, 500 eur eest korraliku suure kahetoalise. Mööbel ja kodumasinad on ka odavamad, ei hakata ju 2 köögimööblit või pesumasinat ostma. Toit on inimese kohta odavam, sest hulgi on odavam teha. Toidu tellimine on odavam, sest kulleritasu moodustab väiksema osa kui et üksi tellida. Muu kauba tellimine on postitasu mõttes samuti odavam. Mõnikord on kahele tootele või teenusele soodustused, mis teevad asjad jällegi odavamaks. Korteri ja auto ostmine on odavam, sest suurema korteri rm hind on väiksem ja kui linnas elada, siis ei ole autot igapäevaselt vaja ja saab jagada.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 05:11; 03.05 04:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui linnas elada, siis ei ole autot igapäevaselt vaja ja saab jagada.

Mul on näiteks 7 autot, kaks neist on kaasaegsed ja ülejäänud seisavad garaazides.
Et millist neist ma peaks jagama hakkama ja kellega?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.04 18:10; 28.04 19:22; 28.04 21:56; 02.05 14:36; 03.05 02:38; 03.05 05:26; 03.05 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni justnimelt peakski üksi olema, oma lapsepõlve hingehaavadega tegelema, end vaimselt tervendama, ennem kui suhte loob. Aga ei, on vaja otsida omale ohvreid, kelle najal end üritada suuremaks teha ja kes kõik selle p..a enda kraesse saab, mis vanematel on tegemata jäänud või mis valesti tehtud. Mõni ongi selline, et on ise üks õnnetu hing ja vaja teised ka õnnetuks teha. Peakski olema üksi, mitte, et oma valida oleks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on näiteks 7 autot, kaks neist on kaasaegsed ja ülejäänud seisavad garaazides.
Et millist neist ma peaks jagama hakkama ja kellega?

Ohoh, aga Yxikmees vist trumpab üle oma rontidega.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 17:38; 03.05 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui linnas elada, siis ei ole autot igapäevaselt vaja ja saab jagada.

Mul on näiteks 7 autot, kaks neist on kaasaegsed ja ülejäänud seisavad garaazides.

Et millist neist ma peaks jagama hakkama ja kellega?

Ilmselgelt polegi, kellega jagada

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 20:32; 03.05 08:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ülikooli ajal tuba jaganud mitme sõbrannaga ja olen raudsel veendumusel, et kaks või kolm naist moodustavad koos kõige mõistlikuma seltskonna, kellega koos kulusid jagada ja elada. Kõige harmoonilisema, tülideta ja üksteisemõistmisega. Igaühel võiks olla oma eraldi tuba, ühine elutuba ja köök ja vannituba. Supertandem. Keegi ei jäta sokke vedelema ühistesse ruumidesse, kööki koristamata, oma toas võib igaüks teha ja jätta mida kuhu tahab.
Ühiskond vist liigubki sinna suunas, et aina rohkem on üksikuid ja siis kooselavaid kulusid jagavaid seltskondi. Naistel ei ole mingeid probleeme üksi (kui lapsi ei taha või on suured), seksi saab iga nurga pealt igas vanuses naine (alati on endavanuseid või vanemaid, kes on huvilised, uskumatu, aga tõesti nii on, olles ise 50 ei oleks ma varem arvanud, aga meeste huvi ei rauge), lisaks ei ole ka naistel mingit probleemi (erinevalt meestest) endaga ise hakkama saada ja kõik muud asjad sujuvad ka naistel üksi paremini.
Mina olen pea kindel, et kui üksi mistahes põhjusel peaksin jääma, ei võtaks enda koju küll mingit meest enam kunagi. Külla jah, aga elama ja määrama, millal võib akent avada või sulgeda, tänan, ei.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 20:21; 03.05 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan teemaalgatajast täielikult aru – kui mu abielu peaks mingil põhjusel lõppema, ei tahaks ka elusees endale mingit uut meest kõrvale. Vastik mõeldagi. Enda omaga nii harjunud, et mõte hakata kellegagi jälle otsast peale nurki lihvima ajab õlgu kehitama – mille nimel? Parem teen seda, mida ise tahan, mitte ei pinguta kellegagi kompromisse teha ja ei ela elu lõpuni unistusega ükskord “suureks saades” oma aeg lõpuks omaenese hobidele pühendada. Lapsed ka olemas, milleks seda võõrast meest veel?

Ma suhteliselt värskelt lahku läinuna nii tunnengi.
Tore on vahel kellegagi kinos käia või õhtul kaissu pugeda, aga ma ei kujuta ette, et ma peaksin kogu seda üksteise tundma õppimise protsessi jälle otsast peale alustama, et jõuda nii ühele lainele, et ühel hetkel koos ühises ruumis õnnelikult eksisteerida.

Tegelikult ei peaks ükski inimene vajama teist kõrvale selleks, et olla õnnelik. Minu jaoks saab ka armastus kasvada ainult siis, kui inimene on eelkõige iseendaga rahul ja suudab ka üksinda õnnelik olla, mitte tema heaolu ja õnnetunne ei sõltu kellestki teisest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ülikooli ajal tuba jaganud mitme sõbrannaga ja olen raudsel veendumusel, et kaks või kolm naist moodustavad koos kõige mõistlikuma seltskonna, kellega koos kulusid jagada ja elada. Kõige harmoonilisema, tülideta ja üksteisemõistmisega. Igaühel võiks olla oma eraldi tuba, ühine elutuba ja köök ja vannituba. Supertandem. Keegi ei jäta sokke vedelema ühistesse ruumidesse, kööki koristamata, oma toas võib igaüks teha ja jätta mida kuhu tahab.

Ühiskond vist liigubki sinna suunas, et aina rohkem on üksikuid ja siis kooselavaid kulusid jagavaid seltskondi. Naistel ei ole mingeid probleeme üksi (kui lapsi ei taha või on suured), seksi saab iga nurga pealt igas vanuses naine (alati on endavanuseid või vanemaid, kes on huvilised, uskumatu, aga tõesti nii on, olles ise 50 ei oleks ma varem arvanud, aga meeste huvi ei rauge), lisaks ei ole ka naistel mingit probleemi (erinevalt meestest) endaga ise hakkama saada ja kõik muud asjad sujuvad ka naistel üksi paremini.

Mina olen pea kindel, et kui üksi mistahes põhjusel peaksin jääma, ei võtaks enda koju küll mingit meest enam kunagi. Külla jah, aga elama ja määrama, millal võib akent avada või sulgeda, tänan, ei.

See oleneb ka, millised need naised on.
Minul on olnud ‘õnn’ jagada elamist naisterahvaga, kes tassis pidudelt lällavaid mehi koju, kes siis kõrvaltoas pidu panid, kui mina üritasin doktoritööd kirjutada, kes enda järel koristada ei viitsinud, luba küsimata minu hambapastat, pesupulbrit, kohvi võttis jne. Kui need naiskaaslased hästi valida, on see ilmselt üks väga harmooniline tandem küll. Olen kuulnud ka sellistest kooslustest, kus mitu üksikemast sõbrannat (mitte lesbid) on kokku kolinud ning aitavad vajadusel üksteise lapsi hoida.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.05 15:12; 03.05 10:16; 03.05 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.05 15:12; 03.05 10:16; 03.05 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole veel 5 aastat vaba ja vallaline ning siis räägime uuesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 09:35; 03.05 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kujutan ette, et selline sõbrannadega kooselamine sobiks mulle ka, oleme isegi arutanud seda 😀 Kuigi aega veel on, oleme kolmekümnendates, kah sellised, kes pärast praeguse suhte lõhkiminemist enam “võõra” mehega koos elada ei tahaks.
Aga ma tahaks ikka oma vannituba ka. Et siis elutuba ja köök on ühised, aga magamistuba ja vannituba privaatsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 12:21; 03.05 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma tahaks ikka oma vannituba ka. Et siis elutuba ja köök on ühised, aga magamistuba ja vannituba privaatsed.

See on umbes nagu 221B Baker Street, kus elasid raamatukangelased Holmes ja Watson.

Watsonil oli vist see probleem, et Holmes korraldas ühises elutoas kogu aeg mingeid keemiakatseid, sotsiopaat, nagu ta oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.04 18:10; 28.04 19:22; 28.04 21:56; 02.05 14:36; 03.05 02:38; 03.05 05:26; 03.05 14:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehed ei vaja naist kõrvale, et olla õnnelikud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.