Esileht Rasestumine ja lapse ootamine õnneliku lõputa seks + lapsesoov

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: õnneliku lõputa seks + lapsesoov

Postitas:

Oleme aastaid mehega koos olnud ja nüüd otsustasime üheskoos, et võiks ka lapse saada. Mure on aga selles, et mees ei suuda enam lõpetada minu sisse. Ise ütleb, et on mõnus ja kõik klapib aga mingi x tõrge on. Varem pole seda juhtunud ja mees tõepoolest soovib ka ise isaks saada. Nüüd selline mure juba paar nädalat. Kuidas sellest probleemist üle saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ta täpsemalt selgitanud, mille konkreetse asja taha asi jääb, et ei suuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin kunagi tüübiga, kel oli sarnane probleem. Väidetavalt ei olnud ma tal esimene, kellega sama probleem, kuigi teadsin, et ma ei olnud füüsiliselt tema tüüp ja see tekitas mul ikka omajagu ebakindlust. Õnneks läksime üsna pea ka lahku. Samas tean ka, et see tüüp oli suur masturbeerija. Kuidas sinu mehega on selles osas? Ehk proovib pausi teha või õrnemalt.

Olen kuulnud ka jutte, kus paarid erinevatel põhjustel lasevad mehel mingi anuma sisse ise tulla ja siis süstla või pipetiga paneb naine selle enda sisse. Võib-olla kaalumist väärt idee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sarnane probleem. Mees tihti seksida ei soovi/ei saa, kuid lapsetegemise ajaks on lahendus tops ja süstal – sellises variandis tuleb sperma lihtsamalt välja. See on arsti soovitus, steriilne tops ja süstal ilma nõelata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki proovida mõnda teist poosi või pikemat eelmängu ning ka see võiks olla kaaalumist väärt mõte et süstlaga enda sisse lasta ise .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine õnneliku lõputa seks + lapsesoov