Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Õnnetu

Postitas:

Sain siis täna teada, et hcg näit mis oli laupäeval 450 on nyyd 260:( ma olen nii õnnetu. Arst kyll käskis maha rahuneda, et teeb uue proovi järgmine nädal ja, et siis vaatab aga mis siin enam vaadata….. On see yldse võimalik, et nyyd näit peaks uuesti tõusma hakkama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt mitte. Kui juba langenud on, siis on kõik… Kahju muidugi. Ju siis seekord oli vaja nii

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pai sulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka hakkas see näit langema, arst kirjutas kohe suurema koguse Duphastoni (2 tbl 3 korda päevas). Olin üsna hirmul, kuid kõik läks õnneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks on väga ebatõenäoline, et näit uuesti tõuseks, teoreetiliselt võis ju laboris viga tekkida või mingi eriti väike tõenäosus, et ootasid nt kaksikuid ja üks peetus ja seepärast hormoon langeb, aga see vist juba rohkem ulmevaldkonna jutt 🙁

Tunnen kaasa ja ole tugev!

Aga vastaja, kellele kirjutati duphi – see ei saanud siis küll hcg olla, mis sul langes, vaid progeseroon äkki? Sest rasedushormoon EI SAA langeda elusoleva lootega raseduse puhul, see langeb ainult siis, kui on toimunud katkemine või peetumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pai sulle, ole tubli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst kirjutas mulle ka duphastoni välja, pean seda 2 x päevas võtma aga mõtlengi, et mis point sellel on…. Võin ju neid muidugi krõbistada, tean siis, et tegin kõik võimaliku. Nõme ongi see ootamine, võiks juba verejooks hakata, saaks selle teemaga yhele poole. Vähemalt hea teada, et jään ka ilma ravimiteta rasedaks, neid triipe pyytsin yle 2 aasta:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.