Esileht Pereelu ja suhted Õnnetunde tekitaja!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Õnnetunde tekitaja!

Postitas:
Kägu

Kes või mis teile hetkel enim (peres) rõõmu valmistab?

Mulle ahja taga kõva nurru laskev kass. Terve tuba oma seda mürinat täis! On leidkass.

+21
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe rahulolev norskamine! Irooniata!

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe rögisemine ja peeretus köögis. Nagu armas vanakurat kapsatünnis!

+11
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe rahulolev norskamine! Irooniata!

Kell pole veel üheksagi, aga mees juba norskab?

 

Mul lapsed mängivad arvutis sõpradega, kass mängib mingi krõbiseva asjaga, koer lihtsalt magab ja vahepeal jälgib mind silmanurgast, mehe saatsin aeguma hakava kinkekaardiga shoppama, läks hea meelega. Rahulik õhtu, hakkkan Machina Fausti vaatama kohe veebist, õhtusöök on valmis, kõik söövad, millal tahavad.  Reede õhtu.

 

 

 

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimsele: mõnus rahulik pere idüll 🙂

Kus kandis elate? Korteris, majas? Linnas, maal?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahulik õhtu, hakkkan Machina Fausti vaatama kohe veebist,

Oi, kust sa vaatad seda filmi? Tahan ka!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe rahulolev norskamine! Irooniata!

Kell pole veel üheksagi, aga mees juba norskab?

Mul lapsed mängivad arvutis sõpradega, kass mängib mingi krõbiseva asjaga, koer lihtsalt magab ja vahepeal jälgib mind silmanurgast, mehe saatsin aeguma hakava kinkekaardiga shoppama, läks hea meelega. Rahulik õhtu, hakkkan Machina Fausti vaatama kohe veebist, õhtusöök on valmis, kõik söövad, millal tahavad. Reede õhtu.

Ei, ta veel ei norska, ka mitte 23:23! Lapsi ja koduloomi õnneks ei ole ???? Igale oma õnn ja rahulolu!

 

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teadmine, et et raske aeg on praeguseks  möödas.

Rõõm on, et lapsed on suured, iseseisvad ja iseteadlikud.

Kohe on hobiaianduse hooaeg algamas.

Riidekapp sai koristatud.

Luuletusi tasub lugeda.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see “peres” seal sulgudes on? Lihtsalt küsin. Et mingi “pererõõm” on nagu küsimuse mõte ja oluline rõõm, aga otse ei tahtnud sedasi küsida või miks?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et mu lähedane saab varsti haiglast koju.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see “peres” seal sulgudes on? Lihtsalt küsin. Et mingi “pererõõm” on nagu küsimuse mõte ja oluline rõõm, aga otse ei tahtnud sedasi küsida või miks?

Pidasin silmas jah kooslust, mille ja kelle keskel elatakse. Mitte väliseid tegelasi (kolleege, trennikaaslasi, sõpru).

Nii kuuluvad lisaks inimestele pereliikmete hulka ka erinevad loomad. Ja miks mitte ka taimed: samuti rõõmustavad silma oma pideva õitsemisega või siis lehtede lopsakusega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga suurt füüsilist heaolu toob meie perre aastake tagasi varjupaigast võetud koer – ta on lihtsalt niiiiiiii sõbralik, rahulik, leplik, armas rõõmupallike, üdini headust täis, mitte kunagi pealetükkiv, aga alati valmis meie tegemistes kampa lööma. Armastame teda terve perega täitsa ogaralt ja ta on suurepärane stressimaandaja, sest alati valmis jalutama tulema või diivanil kaisus nohisema.

Praegu toob mulle aga kõige rohkem rõõmu (rõõm pole isegi õige sõna, vaid pigem oleks õige öelda õnne hoopis) see, et mu kõhus põtkib ülikaua oodatud pesamuna. Teadsin, et ma enam ei rasestu (tervislikel põhjustel oli see peaaegu võimatu ja minu vanus muutis selle veelgi ebatõenäolisemaks) ja olin sellega igati leppinud, aga juhtus imede ime ja ta ikkagi tuli 🙂

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahulik õhtu, hakkkan Machina Fausti vaatama kohe veebist,

Oi, kust sa vaatad seda filmi? Tahan ka!

Telia TV videolaenutuses on üleval. Seal on 2 filmi kuus tasuta, tavaliselt lapsed vaatavad need endale sisse, aga seekord sain ise enne jaole :D, Väga hea film oli tõesti!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud vulgaarset eneseväljendust.

Perekooli moderaator.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oiii, neid asju on palju: Tervis kõige tähtsam, kehakaal normis,  abikaasal ja lastel ka kõik korras,  katus peakohal, toit laual, lapsed õpivad hästi,  tasuvad töökohad, sõbrad- sugulased, suusatamine, jooksmine,  reisimine. Käin salongis,kuid kui küünepuur on tolmune tõusen püsti ja lahkun. Vihkan valetamist ja petmist ülekõige. Õhu ostmist püüan vältida. Tasuta reklaamriidepuu enam ei ole, ei ole enam vaja ei Calvin Kleini ega Guessi.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin salongis,kuid kui küünepuur on tolmune tõusen püsti ja lahkun.

Mismoodi see asjasse puutub???

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin salongis,kuid kui küünepuur on tolmune tõusen püsti ja lahkun.

Mismoodi see asjasse puutub???

Mina saan aru nii, et tolmune küünepuur käib valetamise ja petmise alla, mida ta vihkab. Tolmune küünepuur näitab, et see on eelmisest kliendist puhastamata ja desinfitseerimata ja sellega ongi usaldus kadunud. Kuidas see teemasse puutub, mina ei tea, aga võimalik õnn ja rahu maniküürist või pediküürist jäi saamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan aru nii, et tolmune küünepuur käib valetamise ja petmise alla, mida ta vihkab. Tolmune küünepuur näitab, et see on eelmisest kliendist puhastamata ja desinfitseerimata ja sellega ongi usaldus kadunud. Kuidas see teemasse puutub, mina ei tea, aga võimalik õnn ja rahu maniküürist või pediküürist jäi saamata.

Mina sain nii aru, et enam? ei hakka pretensioone esitama ja sõimama, et mis räpakus see siin on ja kuidas nad julgevad! Hoopis ära kõnnib, midagi ütlemata. See on ka oskus, eriti, kui inimene on muidu väga emotsionaalne või kategooriline/konfliktne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan aru nii, et tolmune küünepuur käib valetamise ja petmise alla, mida ta vihkab. Tolmune küünepuur näitab, et see on eelmisest kliendist puhastamata ja desinfitseerimata ja sellega ongi usaldus kadunud. Kuidas see teemasse puutub, mina ei tea, aga võimalik õnn ja rahu maniküürist või pediküürist jäi saamata.

Mina sain nii aru, et enam? ei hakka pretensioone esitama ja sõimama, et mis räpakus see siin on ja kuidas nad julgevad! Hoopis ära kõnnib, midagi ütlemata. See on ka oskus, eriti, kui inimene on muidu väga emotsionaalne või kategooriline/konfliktne.

Ja siis on tõesti ka võimalik, et selline minema kõndimine ongi talle õnnetunde tekitaja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis on tõesti ka võimalik, et selline minema kõndimine ongi talle õnnetunde tekitaja.

On küll, kui inimene on selline, kes ei suuda ennast talitseda. See tunne, et jälle ei kaotanud enesevalitsust on ülim või ka see, et pisiasjad ja ”uue maailma probleemid” nagu tolmune küünepuur ei tekita samu emotsioone kui mingi pärisprobleem.  Samas ma pakkusin huupi, pole aimugi, mida selle steriliseerimata küünepuuriga mõeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

9-kuune beebi, kes on nii armas ja naerusuine.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas just õnnetunne aga. Mulle isiklikult on tähtis ja oluline soojus igal moel. Ühel õhtul räägiti telekas normaalsest toatemperatuurist. Et see olla 21. No keskeltläbi. Ma tahaks ikka soojemat. Ja kuna ise kütame, siis saamegi nii sooja toa, kui parasjagu vaja. Soe vesi on mõnus. Igal õhtul just kuumas vannis ei käi, aga no nädalas korra küll. Väga luksuslik minu jaoks. Meil pole mitte alati majas jooksev vesi olnud. Oli küll oma maja, aga nõusid pesti kausis, ennast kah. Üle kõige armastan meie puupliiti. Köögis esimene asi talvel, väike terav alla teha, kohe õhk nii mõnus, saab edasi elada.

Ehk siis. Laias laastus väga lihtsad olmetingimused, mis lihtsalt hästi mõjuvad ja meele heaks teevad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen õnnelik, sest minu värske suhtekaaslane ütles eile õhtul, et ta armastab mind.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ta ütles sulle silma vaatades seda?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ta ütles sulle silma vaatades seda?

Kui ta kellegi teise poole vaadanud oleks, siis ma vist praegu õnnelik poleks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain nii aru, et enam? ei hakka pretensioone esitama ja sõimama, et mis räpakus see siin on ja kuidas nad julgevad! Hoopis ära kõnnib, midagi ütlemata. See on ka oskus, eriti, kui inimene on muidu väga emotsionaalne või kategooriline/konfliktne.

Minu arust sõnatult püsti tõusmine ja lahkumine on antud situatsioonis palju passiiv-agressiivsem, konfliktsem ja hüsteerilisem kui see, kui inimene teeks suu lahti ja ütleks, et vabandage, teie puur on tolmune. Ja vajadusel lahkuks siis.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust sõnatult püsti tõusmine ja lahkumine on antud situatsioonis palju passiiv-agressiivsem, konfliktsem ja hüsteerilisem kui see, kui inimene teeks suu lahti ja ütleks, et vabandage, teie puur on tolmune. Ja vajadusel lahkuks siis.

Võib-olla on see konfliktne ja passiiv-agressiivne, aga samamoodi on passiiv-agressiivne? või vähemalt austuse puudumine, kui sellises asutuses ei tagata baashügieeninõudeid. Miks peaks klient olema viisakas, kui salongist võib saada küüneseent, soolatüükaid jne? Kui inimene ei täida oma kohustusi, mis austust ta ootab?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes või mis teile hetkel enim (peres) rõõmu valmistab?

Ma olen laskunud madalamale kui maa ja kõigist oma eluaegsetest väärtushinnangutest täiesti taganenud – õnn ei ole mitte iial asjades! Aga praegu laman oma uue diivani peal, kuulan oma uuest suurest nutitelekast Jõekalda ja Sal-Salleri vestlust ja imetlen samal ajal oma uut vaipa. No nii rahul olen hetkel just kõige sellega! Lausa piinlik, aga nii  on. Kassid ka nurruvad, koerad poevad kaissu, lapselapsed nohisevad mõnusalt oma voodites, mees ilmselt ka magamistoas juba norskab, aga see on  igapäevane ja tavaline asi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud vulgaarset eneseväljendust.

Perekooli moderaator.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja siis on tõesti ka võimalik, et selline minema kõndimine ongi talle õnnetunde tekitaja.

Ikka, ometi üks koht kus isegi tema saab juhtrollis olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Õnnetunde tekitaja!