Esileht Pereelu ja suhted Õnnetu,solvunud,vihane,pettunud oma mehes

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Õnnetu,solvunud,vihane,pettunud oma mehes

Postitas:

Mul juhtus üks asi tänu millele ma olen haige ja ei saa kodust välja liikuda ning ka kodus on vaja abi vahepeal.Mees keda ma polnud näinud ca kuu aega ja keda ma nii julmalt igatsesin saabus tagasi eestisse.Nägin teda ainult pool päeva ja ta läks minema kodust kuna oli vaja teha siin sõbra juures üks töö ära.Kui õhtul helistasin sain aru häälest et ta joogine.Mõtlesin et nojah mis siis ikka las siis olla üks õhtu sõbra juures ja tehku väike pits.Hommikul oli juba mingi pralle ja mees jumala purjus ja nii on juba olnud purjus või tsükklis 7 päeva.Eile siis helistas lõpuks ja oli enam-vähem kaine ja palus vabandust ja ütles et nüüd lähme hotelli kuna ta läheb homme tagasi välismaale.Kuna ma olen haige ei saa ma minna kuskile aga tema aru ei saand ja siis ütlesin et kui mina sind kõige rohkem vajain siis sind polnud miks nüüd mina pean kuskile tulema.Ma pole elus nii pettunud ja solvatuna veel ennast tundnud.Täna ta pole ka ühendust võtnud.Olen otsustand et ei taha enam olla sellisega koos kellel on sõbrad tähtsamad aga see on nii kuradi raske.Niigi mul masendus ja siis veel see:(
Lohutage mind kuidagi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ole siis koos.
Kui pole, kelles pettuda, siis ei tulegi pettumusi.

(Hiljutise emakeelepäeva valguses on seda kirjutist lausa valus lugeda. Kus sa olid, kui teised õigekirja õppisid?)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis siin ikka lohutada, mees käitus kui viimane tõbras. mina sellisega kauem koos ei elaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga tõsine ohumärk kui inimene joob 7 päeva järjest. Välismaal teevad ehk ka tööd nii, et pea on alkoauru pidevalt täis?

Sellise mehega pole vaja jätkata. Otsi mees, kes töötab Eestis ja alkoga sinasõber ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Milleks sulle selline mees, kes on 7 päeva tsüklis ja kelle sõltuvus on juba nii tugev, et ta ei saa ka abi vajava naise juurde mindud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada sitale ja unusta ära see töll. Sa oled paremat väärt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa teda üldse \”oma meheks\” nimetad? Ta ei ole ju koos sinuga. 5 nädala jooksul tahab ta sinuga koos olla vaid 1 õhtu hotellis (=kepiralli)? Sul on luulud, et ta sinu mees on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://buduaar.ee/Foorum/Forum/topic/302692&lk=0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa peaksid õnnelik olema, et nii lihtsalt alkohooliku maha saad jätta. Õudne partner on mees, kes nädal aega jutti joob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saada pikalt, mis nõu siin ikka anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma leian ka, et \”oma meheks\” on sellist seksituttavat palju kutsuda. praegu näen ma siinses kirjelduses vaid seksipartnerlust. suhteks on seda ka palju nimetada. isegi seksisõbraks ei kutsuks ma sellist, sest sõbrad on sellised, kes hoolivad üksteisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk ta jõuab end enne surnuks juua kui sina otsustada jõuad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust kohast küll selliseid mehi võetakse, kes juba noorest(no ilmselt on tegu noore inimsega) peast ennast nädalasse tsüklisse joovad? Ok, saan aru kui tegu oleks lõbusa poissmehega, kuid nagu aru sain on tegu veel pereinimesega? Jäta maha ,kuni lapsi veel pole, alkoholism on süvenev haigus ja kui nii edasi läheb pead oma kallis meheraasu juba kaupluste tagant otsimas käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Õnnetu,solvunud,vihane,pettunud oma mehes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.