Esileht Pereelu ja suhted Õnnitlemine isadepäeval

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Teema: Õnnitlemine isadepäeval

Postitas:
Kägu

Kas naisel on ok õnnitleda oma tutvusringkonna mehi isadepäeva puhul?

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas naisel on ok õnnitleda oma tutvusringkonna mehi isadepäeva puhul?

Jälle!
Inimene, see on ISADEpäev. Mitte meestepäev või sõbrapäev.

Kohe ilmub siia keegi, kes peab oma meest ka isaks…????

+23
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kolmeaastane poeg arvas, et teda peab ka õnnitlema, sest tema on ju meie koera issi.

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No oma meest ikka õnnitletakse, eriti väiksemate lastega. Venda vms ka, kui näiteks vennanaine on surnud, muidu ei õnnitleks.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kolmeaastane poeg arvas, et teda peab ka õnnitlema, sest tema on ju meie koera issi.

3aastane on liialt tilluke vastutust võtma, aga koera kasvatamine on kasvatamine. Nagu kasuisad, koeraö teine liik küll, ent siiski koera elu sõltub peremehest.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene, see on ISADEpäev. Mitte meestepäev või sõbrapäev.

Ma peangi silmas nende meeste õnnitlemist, kes on isad, mitte valimatult kõiki meessoost inimesi.

Oma laste isa ja enda isiklikku isa õnnitlen nagunii.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii nagu mu mees õnnitleb mind emadepäeval, õnnitlen mina teda isadepäeval. Sest mina olen ema ja tema on isa. Kui meil lapsi ei oleks, koos ega eraldi, siis ei õnnitleks muidugi, sest me poleks ei mina ema ega tema isa.
Meeskolleegi õnnitlen, kui meelde tuleb ja pigem lausega üle tööruumi “ja palju õnne kõigile isadele”

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nendel on naised ja tütredpojad, kes õnnitlevad. Veeda päev oma isa või mehega, mitte ära mõtle üle.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emadepäeval ja vanavanemate päeval õnnitled samuti kõiki tuttavaid, kes on emad ja vanavanemad?

Mõtle loogiliselt.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled nii tähelepanunäljas?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just sai naabrimehele hoovis hõigatud head isadepäeva. Saame täna isa juures kokku ja õnnitlen ka vendi isadepäeva puhul. Mehele sai hommikul õnnitlused üle antud. Häid soove ei ole kunagi vähe.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled nii tähelepanunäljas?

No, just seda mõtlengi, et kui neid meestuttavaid õnnitlen, siis nad kahtlustavad, et püüan nende tähelepanu.

Samas, need mehed on näiteks mind emadepäeval õnnitlenud. Tundub, et kui nemad mind on õnnitlenud, siis vastupidi on ka ok. Aga miski paneb mind siiski kahtlema. Jah, nõus! Mõtlen üle!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just sai naabrimehele hoovis hõigatud head isadepäeva. Saame täna isa juures kokku ja õnnitlen ka vendi isadepäeva puhul. Mehele sai hommikul õnnitlused üle antud. Häid soove ei ole kunagi vähe.

Mu arust oma pereliikmeid on igati ok õnnitleda. Küsimus oli meeste kohta, kes ei ole pereliikmed, kuid siiski head tuttavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eraldi helistama küll ei hakkaks, aga kui kuskil täna kokku saame, siis õnnitlen kindlasti.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eraldi helistama küll ei hakkaks, aga kui kuskil täna kokku saame, siis õnnitlen kindlasti.

Ma pigem mõtlesin messengeris õnnitleda.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ikka, miks mitte, eriti juhul, kui nemad emadepäeval õnnitlesid.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eraldi helistama küll ei hakkaks, aga kui kuskil täna kokku saame, siis õnnitlen kindlasti.

Ma pigem mõtlesin messengeris õnnitleda.

Messengeris? Ükshaaval kõiki meestuttavaid? Seda ma küll ei teeks. Iseasi, kui FB- seinale mingi “õnne kõigile isadele” paned. See on ok. Aga personaalsed teated on täiesti liialdus ja mulle küll ei sobiks, kui meestöökaaslane või kunagine klassivend mulle emadepäeval messengeris head emadepäeva sooviks. Wtf.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just sai naabrimehele hoovis hõigatud head isadepäeva. Saame täna isa juures kokku ja õnnitlen ka vendi isadepäeva puhul. Mehele sai hommikul õnnitlused üle antud. Häid soove ei ole kunagi vähe.

Mu arust oma pereliikmeid on igati ok õnnitleda. Küsimus oli meeste kohta, kes ei ole pereliikmed, kuid siiski head tuttavad.

Kui sa õnnitled ka nende meeste naisi emadepäeval ja sul käed sügelevad, õnnitle. Eks see veidi kentsakas on, aga eks neid “päikesekiiri”, kes igal võimalusel emblema ja kallistama ja päikest soovima kukuvad, ole ka võimalik taluda. Raskesti, kuid võimalik.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nüüd küsimus on hoopis selles, et mingi naine õnnitles sinu meest isadepäeval, siis jah, võib küll kummaline olla. Veel eriti kui endal pole lapsi, et teda emadepäeval õnnitletaks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Messengeris? Ükshaaval kõiki meestuttavaid?

Ei, ikka mõnda, kellega tihedalt suhtlen. Neid vast 3-4 ongi ainult.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emadepäeval ja vanavanemate päeval õnnitled samuti kõiki tuttavaid, kes on emad ja vanavanemad?

Mõtle loogiliselt.

Jah, muidugi, kui lähemalt suhtleme. Kindlasti helistan oma sõbranna emale mõlemal nimetatud päeval, sest me oleme 34 aastat tuttavad, puhkame üle aasta koos, reisime sageli koos, oleme sõbrannad.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

19. november olevat MEESTEpäev. Saate kõiki mehi õnnitleda, keda soovite, või kes seda  vajada võiks 🙂

Aga isadepäeval õnnitlen ennekõike isa ja oma vendi, kellel on lapsed. Koguneme tavaliselt lapsepõlvekodus ja see õnnitlemise osa pole keeruline.

Äiale soovin ka toredat päeva. Kuna elab kaugel, siis sinna alati ei jõua.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Msn-is küll kolleege ega sõpru-tuttavaid eraldi õnnitlema ei hakka. Kellega kokku saan, neid ikka õnnitlen. Kui juhtuvad isad olema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene, see on ISADEpäev. Mitte meestepäev või sõbrapäev.

Miks nii ühes sõnas kinni. Salasuhted on okei, aga isadepäev peab nagu ainult dna- testiga kinnitatud isadel olema vä?  Tegin see aasta nii, et õnnitlesin isade-ja onudepäeva puhul, lisaks õnnitlesin kõiki neid mehi, kes isaks on peagi saamas või isaks soovivad saada.  Ja tegin seda kõike salatsemata, täiesti avalikult.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas naisel on ok õnnitleda oma tutvusringkonna mehi isadepäeva puhul?

Jälle!

Inimene, see on ISADEpäev. Mitte meestepäev või sõbrapäev.

Kohe ilmub siia keegi, kes peab oma meest ka isaks…????

Minu mees ongi isa, küll mitte minu isa, aga minu laste isa. Ja otseloomulikult ma õnnitlen teda, sest ta on väga hea isa meie lastele.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas naistepäeval võib ka ainult oma naist õnnitleda? miskipärast enamik naisi ootab siis tööl olles, et meeskolleegid õnnitleks ja lilli jms tooks 😀

kui naistepäeval mees kõigile naiskolleegidele lilleõie toob ja head naistepäeva sovib, kas siis võib arvata, et ta on neid kõiki magatanud, et oma naisteks peab?

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas naistepäeval võib ka ainult oma naist õnnitleda? miskipärast enamik naisi ootab siis tööl olles, et meeskolleegid õnnitleks ja lilli jms tooks ????

kui naistepäeval mees kõigile naiskolleegidele lilleõie toob ja head naistepäeva sovib, kas siis võib arvata, et ta on neid kõiki magatanud, et oma naisteks peab?

Õnnitle siis meestepäeval kõiki suvalisi mehi, aga mitte isadepäeval. Naistepäev ja emadepäev pole üks ja sama asi, et neid võrdlema kukud.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas naistepäeval võib ka ainult oma naist õnnitleda? miskipärast enamik naisi ootab siis tööl olles, et meeskolleegid õnnitleks ja lilli jms tooks ????

kui naistepäeval mees kõigile naiskolleegidele lilleõie toob ja head naistepäeva sovib, kas siis võib arvata, et ta on neid kõiki magatanud, et oma naisteks peab?

Oma naise jaoks on loodud valentinipäev. Naistepäev on jah töötavate naiste ja naiseõiguste päev. Pole mitte kuidagi seotud sinu armukestega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eraldi helistama küll ei hakkaks, aga kui kuskil täna kokku saame, siis õnnitlen kindlasti.

Ma pigem mõtlesin messengeris õnnitleda.

Ja mees peab siis kodus naisele seletama, miks mingi naine isadepäeva soovib.

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nii ühes sõnas kinni. Salasuhted on okei, aga isadepäev peab nagu ainult dna- testiga kinnitatud isadel olema vä? Tegin see aasta nii, et õnnitlesin isade-ja onudepäeva puhul, lisaks õnnitlesin kõiki neid mehi, kes isaks on peagi saamas või isaks soovivad saada. Ja tegin seda kõike salatsemata, täiesti avalikult.

Alatu vahetegemine. Miks sa ei õnnitlenud ka naisi, kes soovivad salamisi isaks saada, või naisi, kes oma isa ei salli?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )


Esileht Pereelu ja suhted Õnnitlemine isadepäeval