Esileht Pereelu ja suhted Õnnitlemine isadepäeval

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )

Teema: Õnnitlemine isadepäeval

Postitas:
Kägu

Alatu vahetegemine. Miks sa ei õnnitlenud ka naisi, kes soovivad salamisi isaks saada, või naisi, kes oma isa ei salli?

Mõni ei mahtnud jälle kasti ära vä? Ei tea, kuidas neid nais-isaks tahtjaid üldse nimetataksegi. Passilauas olid viimati valikud: naine, mees, muu. Lehvitame siis ka muudele, kes tahavad isaks saada. Naised, kes oma isa ei salli,  neile pipart keele peale ja suu klõmps kinni.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest imelik. Ok on õnnitleda isa, oma laste isa, kasuisa või vanaisa. Kui mingi naine hakkaks mu meest isadepäeva puhul õnnitlema siis ma küsiks ilmselt, et kas neil on salalaps 😀

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Venda vms ka, kui näiteks vennanaine on surnud, muidu ei õnnitleks.

Miks vennanaine selleks surnud peab olema, et venda õnnitleda? Ei saa loogikast aru.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates isadepäev on ikka isadele. Õnnitlen oma isa, oma laste isa… õnnitleks ka vanaisa, kui ta veel elaks.

kui vahest on juhtunud, et emade- või isadepäeval oleme sõprade peredega kokku saanud (tavaliselt küll on see päev peredele), siis ikka naljaga pooleks lööme kokku ja soovime kõik omavahel head isadepäeva (ka naistele) või head emadepäeva (ka meestele) selle päeva üldises mõttes.

aga niisama ma küll ei poolda, et peaks oma sõpru hakkama õnnitlema sel puhul ekstra.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Venda vms ka, kui näiteks vennanaine on surnud, muidu ei õnnitleks.

Miks vennanaine selleks surnud peab olema, et venda õnnitleda? Ei saa loogikast aru.

Sest ma ei õnnitle vendasid isadepäeva puhul, ei tule selle pealegi. Kui aga isadusega meenuks kurb sõndmus nagu teise vanema kaotus, eriti sel päeval, siis pööraks tähelepanu. See on minu loogika, mitte etikett.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ma ei õnnitle vendasid isadepäeva puhul, ei tule selle pealegi. Kui aga isadusega meenuks kurb sõndmus nagu teise vanema kaotus, eriti sel päeval, siis pööraks tähelepanu. See on minu loogika, mitte etikett.

Imelik oled, ütleks selle peale.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Venda vms ka, kui näiteks vennanaine on surnud, muidu ei õnnitleks.

Miks vennanaine selleks surnud peab olema, et venda õnnitleda? Ei saa loogikast aru.

Sest ma ei õnnitle vendasid isadepäeva puhul, ei tule selle pealegi. Kui aga isadusega meenuks kurb sõndmus nagu teise vanema kaotus, eriti sel päeval, siis pööraks tähelepanu. See on minu loogika, mitte etikett.

Kui ta on isa, siis õnnitlevad teda tema lapsed. Sina ei pea vägisi surnud naise rolli üle võtma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta on isa, siis õnnitlevad teda tema lapsed. Sina ei pea vägisi surnud naise rolli üle võtma

Kui ta on minu veri ja minu lähedane, siis ma õnnitleks, kui naine oleks surnud. Ma twan suurepäraselt, mida ma teem ja miks.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ma ei õnnitle vendasid isadepäeva puhul, ei tule selle pealegi. Kui aga isadusega meenuks kurb sõndmus nagu teise vanema kaotus, eriti sel päeval, siis pööraks tähelepanu. See on minu loogika, mitte etikett.

Imelik oled, ütleks selle peale.

Üldiselt mitte.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta on isa, siis õnnitlevad teda tema lapsed. Sina ei pea vägisi surnud naise rolli üle võtma

Kui ta on minu veri ja minu lähedane, siis ma õnnitleks, kui naine oleks surnud. Ma twan suurepäraselt, mida ma teem ja miks.

Õige. Tuleta mehele js lastele meelde, et naine ja ema on surnud. Äkki nad ise ei teagi. Peaasi, et sina oma tahtmise saad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige. Tuleta mehele js lastele meelde, et naine ja ema on surnud. Äkki nad ise ei teagi. Peaasi, et sina oma tahtmise saad.

Seosetu vastus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnnitle siis meestepäeval kõiki suvalisi mehi, aga mitte isadepäeval.

Ma olen TA. Ma ei saa aru, miks sa koguaeg arvad, et ma tahtsin valimatult kõiki, suvalisi mehi õnnitleda? Õnnitlesin ainult neid paari lähedalt tuttavat meest, kes on isad. 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pigem mõtlesin messengeris õnnitleda. Ja mees peab siis kodus naisele seletama, miks mingi naine isadepäeva soovib.

Kas sa pead oma mehele kõik oma messengeri vestlused ette näitama ja aru andma?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pigem mõtlesin messengeris õnnitleda. Ja mees peab siis kodus naisele seletama, miks mingi naine isadepäeva soovib.

Kas sa pead oma mehele kõik oma messengeri vestlused ette näitama ja aru andma?

Ei. Aga kui mees saaks sellise sõnumi, annab ta sellest ise teada, et näe, Malle on lolliks läinud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen TA. Ma ei saa aru, miks sa koguaeg arvad, et ma tahtsin valimatult kõiki, suvalisi mehi õnnitleda? Õnnitlesin ainult neid paari lähedalt tuttavat meest, kes on isad.

Miks sul on vaja susada sellise perepüha vahele ennast? Las mehed täistavad oma laste ja peredega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Aga kui mees saaks sellise sõnumi, annab ta sellest ise teada, et näe, Malle on lolliks läinud

Aga, kui mees on Mallele emadepäeva tervituse saatnud? Siis oli mees lolliks läinud?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta on isa, siis õnnitlevad teda tema lapsed. Sina ei pea vägisi surnud naise rolli üle võtma

No pisikesi lapsi tuleb selles aidata, need ei teagi, et on isadepäev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aasta isa teema ajaviite all on absurd kuubis. Kuidas inimene suudab tekstist rebida ühe sõna ja hakata iseenda tujurikkujaks.

Tegelikult, mis vahet sel on, kes keda õnnitleb.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Aga kui mees saaks sellise sõnumi, annab ta sellest ise teada, et näe, Malle on lolliks läinud

Aga, kui mees on Mallele emadepäeva tervituse saatnud? Siis oli mees lolliks läinud?

Ei ta saada. Soovunelm.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeskolleegi õnnitlen, kui meelde tuleb ja pigem lausega üle tööruumi “ja palju õnne kõigile isadele”

Isadepäev on pühapäeviti. Kus tööruumis pühapäeviti nii kollektiivselt koos ollakse? Kuskil kaupluse laoruumis?

Miks küll peab võõraid st mitte perekonda puutuvaud isasid isadepäeval õnnitlema? Kas teile emadena annaks midagi juurde võõra mehe: “Head emadepäeva!” soovimine? Minu jaoks on see päev küll isikliku tähendusega, mitte “üle tööruumi hõikamine”. Naistepäev-meestepäev on teine asi ja palju üldisem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Häid soove ei ole kunagi vähe.

Pigem vast ikka palju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnnitlesin ainult neid paari lähedalt tuttavat meest, kes on isad.

Aga mis see sinu asi on? See on teise pere elu ja asi, mitte sinu oma. Kui sinu salajased lapsed, siis nii räägigi. Muul juhul oled sa oma pealetükkivusega veidi ????????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Aga kui mees saaks sellise sõnumi, annab ta sellest ise teada, et näe, Malle on lolliks läinud

Aga, kui mees on Mallele emadepäeva tervituse saatnud? Siis oli mees lolliks läinud?

Ei ta saada. Soovunelm.

No saatis ju! Loe eestpoolt! Mehed õnnitlesid ka emadepäeva puhul.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Aga kui mees saaks sellise sõnumi, annab ta sellest ise teada, et näe, Malle on lolliks läinud

Aga, kui mees on Mallele emadepäeva tervituse saatnud? Siis oli mees lolliks läinud?

Ei ta saada. Soovunelm.

No saatis ju! Loe eestpoolt! Mehed õnnitlesid ka emadepäeva puhul.

Täis tsirkus oma imelike inimestega!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No saatis ju! Loe eestpoolt! Mehed õnnitlesid ka emadepäeva puhul.

TA õnnitles mehi isadepäeval siis? Vaevalt, kui pidi siit küsima.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Venda vms ka, kui näiteks vennanaine on surnud, muidu ei õnnitleks.

Miks vennanaine selleks surnud peab olema, et venda õnnitleda? Ei saa loogikast aru.

Sest ma ei õnnitle vendasid isadepäeva puhul, ei tule selle pealegi. Kui aga isadusega meenuks kurb sõndmus nagu teise vanema kaotus, eriti sel päeval, siis pööraks tähelepanu. See on minu loogika, mitte etikett.

Minu vend tõi minule roosi emadepäevaks, kuigi olin alles 6ndat kuud rase, väga armas temast, oma meeski ei tulnud sellepeale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu vend tõi minule roosi emadepäevaks, kuigi olin alles 6ndat kuud rase, väga armas temast, oma meeski ei tulnud sellepeale.

No näed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No saatis ju! Loe eestpoolt! Mehed õnnitlesid ka emadepäeva puhul.

TA õnnitles mehi isadepäeval siis? Vaevalt, kui pidi siit küsima.

Õnnitlesin!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eraldi helistama küll ei hakkaks, aga kui kuskil täna kokku saame, siis õnnitlen kindlasti.

Ma pigem mõtlesin messengeris õnnitleda.

Ja mees peab siis kodus naisele seletama, miks mingi naine isadepäeva soovib.

Ühegi normaalse mehe normaalne naine pole nii loll, et sellist asja küsida. Soovib siis soovib. Head uut aastat ka enam ei või meeskolleegidele soovida, sest tibin kodus küsib, et “noh, kas ta vihjas, et eelmine aasta minuga oli halb??”

Vähem sundmõtteid ja võtkem vabamalt. 99.9% pole selliste soovide taga midagi. Sama hästi võiks mees närvi minna, miks nais eülemus naisele head emadepäeva soovis ja tulbid tõi.

Mingi teine või viies Eesti.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eraldi helistama küll ei hakkaks, aga kui kuskil täna kokku saame, siis õnnitlen kindlasti.

Ma pigem mõtlesin messengeris õnnitleda.

Ja mees peab siis kodus naisele seletama, miks mingi naine isadepäeva soovib.

Ühegi normaalse mehe normaalne naine pole nii loll, et sellist asja küsida. Soovib siis soovib. Head uut aastat ka enam ei või meeskolleegidele soovida, sest tibin kodus küsib, et “noh, kas ta vihjas, et eelmine aasta minuga oli halb??”

Vähem sundmõtteid ja võtkem vabamalt. 99.9% pole selliste soovide taga midagi. Sama hästi võiks mees närvi minna, miks nais eülemus naisele head emadepäeva soovis ja tulbid tõi.

Mingi teine või viies Eesti.

Head uut aastat soovitakse isegi võhivõõrastele, kes sinu kõrval õues ilutulestikku vaatavad või siis esimesele inimesele, keda uuel aastal näed, kes ühtlasi võhivõõras. See on universaalne soov. Isaks olemine on aga kindla pere sündmus, ja nii mõnigi võib lausa solvuda, et tähtsal päeval (perepäeval) suvalised tüütavad. Jälle peab vastama, kohe üldse ei saa perega eraldi veeta. Teine asi, kui mees on tööl ja töökaaslane soovib, siis jah.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )


Esileht Pereelu ja suhted Õnnitlemine isadepäeval