Esileht Ajaviite- ja muud jutud Õnnitlemine sotsiaalmeedias…

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Õnnitlemine sotsiaalmeedias…

Postitas:
Kägu

Enda sünnipäeva järgsel päeval sain tänaval juhuslikult kokku ühe endise töökaaslasega, kellega oleme küll FB-s sõbrad, kuid peale eri asutustesse tööle asumist mingit suhtlust enam aastaid olnud ei ole. Ja ta küsis minult solvunud häälel, et miks ma tema poolt FB-sse jäetud õnnesoovi laikinud ja vastuseks “Tänan” ei kirjutanud … et olen uhkeks läinud. Ei aidanud midagi, et ütlesin, et käin FB-s suht harva ja pole mitu päeva sisse loginud ega õnnitlusi veel näinudki. Igatahes päev hiljem FB-sse sisse logides oli ta minu sõprade hulgast kadunud:) Lapsik minu meelest – seda enam, et oleme vanuses 50+.

Kui sa nagunii harva käid, mis sa sellest sünnipäevast siis kirja paned, kui nagunii õnnitlusi õigel päeval ei loegi?

Ju ma siis FB kontot tehes ei tulnud selle peale, et sünniaja kirjapanek kohustab täpselt sünnipäeva päeval FB-sse logima ja õnnitlustele vastama:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mõned ju kirjutavad, et FB õnne ka!
Ise ei kirjuta neile, keda sünnipäeval näinud olen personaalselt või siis juba varem sünnal ära olen käinud.
Eriti nõmedad on kirja- või trükivigadega kirjutatud “Palju õnne” ilma punkti või hüüumärgita. See näitab, et kirjutaja tegelikult üldse ei mõtle su peale.
Mul on küll hea meel vaadata, kes mu sünnipäeval viitsivad selle hetke võtta ja õnnitleda. Kõiki ei laigi, aga rõõm on küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minul on fb-s suvaline sünnipäeva kuupäev. nii hea eristada, kes mu sünnipäeva teavad ja koogiga külla tulevad või suvalise säutsu lendu lasevad, taipamata, et tagatipuks valel ajal.

Miks sa üldse võtad suvalisi säutsujaid oma sõbralisti?
Mul on juuni lõpus sünnipäev. Loogiline, et mu mees ega laps mind fb kaudu ei õnnitle. Aga vot töökaaslane kohe küsiski, et kas mehega tülis või?
Täitsa huumor kohe! 😁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mõned ju kirjutavad, et FB õnne ka!

Ise ei kirjuta neile, keda sünnipäeval näinud olen personaalselt või siis juba varem sünnal ära olen käinud.

Eriti nõmedad on kirja- või trükivigadega kirjutatud “Palju õnne” ilma punkti või hüüumärgita. See näitab, et kirjutaja tegelikult üldse ei mõtle su peale.

Mul on küll hea meel vaadata, kes mu sünnipäeval viitsivad selle hetke võtta ja õnnitleda. Kõiki ei laigi, aga rõõm on küll.

Jeerum, kus mina lülin, kui tulevad inglisekeelsed merrikristmased ja häppiböfsteid! Sugulase pulmas olid love-pallikesed laes ja kaardikesed laual ja palju muudki, mis vihjas rahvusvahelisele seltskonnale. Kõige rahvusvahelisem sest pundist oli Muhumaa vanaema 😂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu kadunud vanaema alati imestas, kui raadios õnnitleti abikaasat ja vanemaid – et tule siis teisest toast välja ja soovi oma abikaasale õnne, samuti, et lapse peaksid leidma nii palju aega, et oma vanemaid isiklikult õnnitleda. Sama on FB – kummaline oleks seal õnnitleda neid, kellele sa nagunii sel päeval isiklikult õnne soovid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mulle meeldib vahetevahel FB sünnipäev maha võtta enne oma sünnipäeva ja vaadelda, paljudel ma siis üldse meeles olen 😉 On nii ja naa aastaid…

Minul on ka suhtumine, et tõeline sõber teab ka Facebookita sünnipäeva ja õnnitleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mulle meeldib vahetevahel FB sünnipäev maha võtta enne oma sünnipäeva ja vaadelda, paljudel ma siis üldse meeles olen 😉 On nii ja naa aastaid…

Minul on ka suhtumine, et tõeline sõber teab ka Facebookita sünnipäeva ja õnnitleb.

Mina küll selle järgi sõprust ei hinda. Tänapäeval on inimestel nii palju asju teha ha vaja meeles pidada, et kui ununebki sõbra sünnipäev, siis on kõigil ebamugav tunne, aga inimesesse ei hakka ma küll kuidagi teistmoodi suhtuma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võtsin mõni aeg tagasi oma sünnipäeva teavituse fb-st maha, sest vägisi oli selline tunne, et osad nagu kohustuslikus korras viskavad kõigile oma “palju õnne” teele, aga ega see sünnipäev neile muidu korda lähe. Muidugi on õnnitluste üle hea meel, aga ma siiski väärtustan rohkem neid, mis saadetud nö täie teadmise juures, mitte nagu automaatvastajast – olgugi neid siis arvuliselt palju vähem. Ei solvu absoluutselt, et mitmedki unustavad ja ei õnnitle, ma ise ka ei pea kõiki sünnipäevi meeles. Ikka on ju fb “sõprade” hulgas nii lähedasemaid inimesi kui ka kaugemaid või aja jooksul kaugemaks jäänud tuttavaid.
Ma pole väga pikaaegne fb kasutaja, algusaegadel saatsin ka ikka õnnitlusi teiste fb seinale, aga nüüd enam mitte. Õnnitlen kas näost näkku kohtudes, helistan või kirjutan kasvõi messengeri – see ka siiski natuke isiklikum lähenemine minu meelest. Võibolla mõni eelistaks sellele avalikku õnnesoovi, aga öelnud või mõista andnud seda keegi pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Issand, ära pööra tähelepanu, see on täiesti napakaks. Loomulikult tuleb õnnitleda personaalselt, kas helistades, kohtudes, sõnumiga või msnisõnumiga. See avalik värk on ju näitamine teistele, et näe, mina ikka soovin siin ka ja sünnipäevalaps, kes seda lausa nõuab, on suurtes kompleksides ja vaevleb ähelepanupuuduses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma just vaatasin, et mu ema oli mu vanemale pojale fb-is õnne soovinud. Siis meenus, et aga ema jäi ju hommikul minu juurde nooremat valvama, ja vanem poiss jäi ju ka koju… Korra kergitasin kulmu küll.

nojaa, aga ta teadis, et noored ju teevad nii ja neile on see oluline.

Noored ei kasuta enam näoraamatut. See ikka rohkem vanade värk juba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindel, et see õde seda sapiselt ütles? Äkki oli naljaga pooleks?
Minu naaber kurtis ükspäev, et teine naaber nägi teda ja hakkas mõnitama, et kuidas tervis ikka vastu peab, ise teab väga hästi, et tervis ju kogu aeg vilets. Teine naaber aga oli aga vaid viisakusest küsinud: “Kuidas tervis?”

Minu sõbralistis on palju inimesi, kelle sünnipäevi ma peast ei tea – endised ja praegused kolleegid, vanad kursakaaslased jt. Küllap on nii mõnigi seal oma sünnipäevi valesti märkinud või suisa eemaldanud. Ükskord ma kirjutasin niimoodi kellelegi valesti. Kusjuures ma ise tegelt veel mõtlesin, et minu mäletamist mööda oli tema sünnipäev muul päeval. Nii ma siis kirjutasin õnnitluse ja ta tegi mingi postituse selle kohta, kus mainis ära oma tõelised sõbrad, kes ei kirjutanud valel ajal õnnitlust. Enam ma ei kirjuta õnnitlusi neile, kelle täpset sünnipäeva ma ei tea ega kavatse helistada/ külla minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noored ei kasuta enam näoraamatut. See ikka rohkem vanade värk juba.

Ja häbiasi on olla vana? Sina läheksid justkui järjest nooremaks? Või püüad kunstlikult nooruslik olla? See on küll veits jabur, aga no igaühe oma valik. Kui soliidses eas inimene mingit noorte slängi, liigutusi, kilde või nalju teeb, on see minu meelest… Las olla. Väljend “näoraamat” (lõustaraamat, molualbum – mida kõike ma siit lugenud ei ole!) ei kuulu kohe kuidagi noorte sõnavarasse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindel, et see õde seda sapiselt ütles? Äkki oli naljaga pooleks?

Olen kindel. Tema enda pere õnnitles teda loomulikult ka fb’s.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma võtsin eelmisel aastal fb-st sünnipäeva maha ja ei saanud mitte ainumastki õnnesoovi. Isegi ema unustas ära. Rääkimata vendadest või sõbrannadest. Eks hiljem tuletasin meelde, tänu sellele ema see aasta õnnitles. Paar sõbrannat olid ka meelde jätnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aa jajaa vanasti olid ju raadiotervitused stiilis: tervitan ema ja koera, kes on teises toas 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

FB on eilne päev. Tõesti seal veel keegi aktiivselt ja avalikult postitab? Aga no eestlaste puhul ei imesta millegi üle, isegi Ratel on vist veel kasutajaid. Ilmselt istuks eestlased ka Orkutis senimaani, kui seda kinni poleks pandud.

Please wait...
Postitas:
talent

FB on eilne päev. Tõesti seal veel keegi aktiivselt ja avalikult postitab? Aga no eestlaste puhul ei imesta millegi üle, isegi Ratel on vist veel kasutajaid. Ilmselt istuks eestlased ka Orkutis senimaani, kui seda kinni poleks pandud.

No on ikka pagana eestlased! Hea, et ise lätlane, on ju?

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Õnnitlemine sotsiaalmeedias…