Esileht Beebi ja mitmikud Öö ja päev sassis

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Öö ja päev sassis

Postitas:

Kuu vanune laps ja öö ja päev täitsa sassis. Päeval ainult magab ja siis öösel istume 4 tundi umbes üleval. Kuidas tagasi korda saada? Olen üritanud ka päeval üleval teda hoida, aga tulutult….Sööb kõhu täis ja jääb tuttu tagasi 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni 3 kuu vanusel lapsel ei saa öö ja päev sassis olla, sest nad ei tee veel ööl ja päeval vahet – puudub vastav hormoon. Ta ei tea, et öösel peab rohkem magama…Päeval üleval hoidmine teeb asja vaid hullemaks, pigem just rohkem lasta magada kogu aeg, et ei tuleks nii pikka üleväsimusega ärkvelolekut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 4 kuune ja magama saan alles hommikul kella 4-5 ajal.Siis teeb pikema une.Ei ole ka osanud seda muuta,olen proovinu küll.Teeb küll veerand tunniseid iluuinakuid aga mulle sellest abi pole.Olen ka üsna kurnatud juba. Nõuanne,et maga päeval lapsega ei toimi,igasugused päevategemised tahavad tegemist ja suuremad lapsed ka vajavad mind ja suppi keetvat vanaema ka ei leidu.Kui mees vahepeal ei aitaks,läheks magamatusest segi.Aga eks aeg annab arutust,siiani ei ole muutunud midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuni 3 kuu vanusel lapsel ei saa öö ja päev sassis olla, sest nad ei tee veel ööl ja päeval vahet – puudub vastav hormoon. Ta ei tea, et öösel peab rohkem magama…Päeval üleval hoidmine teeb asja vaid hullemaks, pigem just rohkem lasta magada kogu aeg, et ei tuleks nii pikka üleväsimusega ärkvelolekut.[/tsitaat]

Vaidlen vastu !minu laps ei olnud veel 2 kuune kui vahetas öö ja päeva ‘ära!Tegelikult ei tohi last üleval hoida tuleb hoopiski tal magada nii nagu magab aga lihtsalt las päeval mängib telekas,raadio ja suur tuli põleb ja kaardinad on akende pealt ära tõmmatud,muidugi ka mängi temaga.Õhtuks aga pange öö tuli põlema telekas ja raadio väikseks jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Öö ja päev sassis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.