Esileht Väikelaps Öö uni

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Öö uni

Postitas:

Mida teha, kui laps ärkab öösel mitu korda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis põhjusel.

Kui vana laps on? Äkki tahab pissile. Äkki on halvad unenäod. Äkki on unepaanika. Äkki lihtsalt miski häirib – liiga külm/soe tuba, kuskilt kostev müra, mis iganes. Kui on rinnalaps, siis vbl tahab rinda.

Aga pmnst minu arust polegi väga muud teha kui last rahustada ja ta uuesti uinuma saada. Tulesid põlema ei maksa vist panna, hullult sebima pole ka mõtet hakata, see äratab ta lõplikult üles. Silita pead, ümise, misiganes sinu lapsele mõjub. Kui muu ei aita, võta kaissu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kui vana laps on ja miks ta ärkab.
Kui otseseid kaebusi pole, on tegu ilmselt niiöelda vanuselise iseärasusega ja teatud etapiga. Ega muud teha saagi, kui tuleb see aeg kuidagi ära kannatada.

Osadel lastel aitab öist ärkamist vähendada kas siis samas toas, voodis või üldse kaisus magamine. Niimoodi on kergem nii lapsele kui ka vanematele(lihtsam uuesti uinuda).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt kuni kolmeaastaseni ärkavadki nad tihti, mõni hakkab alles koolieaks sügavamalt magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuleb üle elada see aeg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanem laps hakkaski alles koolis käies magama terve öö, kuigi juhtunud kaks korda ka viimasel ajal, et ärkab. Oma sõnul näeb halba und. Seda, miks ta sünnist saati pole maganud ja aina ärkas, ta öelda ei oska ???? aga see aeg oli karm…esimesed neli aastat oligi väga väga raske.
Noorem, kahene, jätkab traditsiooni. Viimastel kuudel on küll sellevõrra kergem, et ta tuleb ise meie kaissu (magab meie toas, aga oma voodis) ja ei jaura tundide viisi nagu tal mõnda aega tagasi kombeks oli. Ma ausalt ei loodagi, et temaga kuidagi teisti läheb, et hakkab äkki magama hommikuni…ta pole seda iial teinud ja samas kaugel temalgi see kooliaeg on ????
Jaksu! Maga ise võimalusel päeval või aegajalt teises toas, et pisutki puhata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Öö uni