Esileht Hobinurk ööbimine Tartus lastega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: ööbimine Tartus lastega

Postitas:

Vaatan booking.com pakkumisi aga no ei tea kuidagi mida võtta. Ehk keegi hiljuti ööbinud lastega Tartus ja soovitaks. Pigem soodsamat kohta. Võib anda ka tagasisidet kuhu pigem ei soovita minna. Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 09:49; 26.07 11:04;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

kodumajutust, hostelit või hotelli? tuled autoga või bussiga? mida siin teha tahad, kas majutus peaks olema kesklinnas või sobib äärelinn jne

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olete autoga ja õhtul hilja kesklinnas hängida pigem ei soovi, või siis pole väike matk teile üle jõu, soovitan Hektor Light Hostelit Riia mäel. Ma praegu ei viitsi seda bookingust üles otsida, aga kui meie kunagi peatusime seal, siis hinna ja kvaliteedi suhe oli ikka super!
Kindlasti on üks soodne koht Tartus ööbimiseks Tartu Kutsehariduskeskuse ühiselamu. Ei maksa karta, et ühiselamu, see on täitsa hotell neil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks ka Hektorit, see on võrdlemisi uus ja ilus modernne. Seal lähedal on Looming Hostel, see on odav koht, aga sellise hea vibe’iga.
Raadimõisat ja StarEsti ei soovitaks, need on rohkem tööliste majutamiseks ja sellised vanad ja väsinud. Teenindus on ka mõlemas alla igasugust arvestust.
Kui siiski raha rohkem tahate kulutada ja spa külastus ka plaanis, siis VSpa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuleme autoga,seega päris kesklinn olema ei pea.ei ole vahet kas hostel või hotell,olen avatud erinevatele ideedele.
aitäh senistele vastjatele, väga hea on kuulda ka kohti kuhu pigem ei läheks,sest pildilt võib ju paista tiptop aga reaalsus teine.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 09:49; 26.07 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olete autoga ja õhtul hilja kesklinnas hängida pigem ei soovi, või siis pole väike matk teile üle jõu, soovitan Hektor Light Hostelit Riia mäel. Ma praegu ei viitsi seda bookingust üles otsida, aga kui meie kunagi peatusime seal, siis hinna ja kvaliteedi suhe oli ikka super!

Kindlasti on üks soodne koht Tartus ööbimiseks Tartu Kutsehariduskeskuse ühiselamu. Ei maksa karta, et ühiselamu, see on täitsa hotell neil.

Riia mäelt alla kesklinna on matk? Hahaa! See pole ju üldse kaugel kesklinnast. Minu jaoks sama hea, kui kesklinn juba. 10 min jalutada. Koht on üsna uus ja ilus küll. Soovitaks ka seda. Ja tegelikult asub just ägedas kohas, sest kõrval Aparaadi tehas paljude söögikohtadega ja lastelgi seal hoovis huvitav mängida. Ise saab õues istuda. Ekraani kino ka seal lähedal.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hektor ei asu Riia mäel. Palju kaugemal Maarjamõisa poole edasi.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hektor on raudtee ääres. Praegu “lisaboonusteks” seal kõrval ehitus ja üles kaevatud tee koos liikluspiiranguga..

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 12:23; 26.07 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu reisid ja ööbimised ei ole ajaviite teema, tee oma teema õigesse kohta

0
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sinu reisid ja ööbimised ei ole ajaviite teema, tee oma teema õigesse kohta

Ma ei ole küll teemaalgataja, aga minu jaoks puhas ajaviiteline lugemine. Minu arust reisimine, filmid, raamatud jmt ongi just ajaviide. Mitte Covid, mis on miskipärast ajaviiteteemade “esiuudis”.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 12:50; 26.07 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Kutsehariduskeskuse hotelli. Seal on väga hea hommikusöögi valik, kust ka lapsed leiavad kindlasti midagi. Kõik on värske ja vaagnaid täidetakse pidevalt. Lisaks saab seal väga soodsalt õpperestoranis lõunat süüa.
Hommikusöök hotellikülastajatele (7:00-10:00), laias valikus soe-külm buffee (11:00-15:00). E-R 10:00-15:00 (soe söök 11:00-15:00).

Lõunakeskuse otsas olev Sophia on autoga tulles hea asukohaga ja täitsa ok hotell.

Hektori hommikusöögi valikus olid põhilised asjad olemas aga kuidagi kasin oli või oli enne mind just kõik ära söödud. Väiksemate lastega võib raskeks minna. Kogu kontseptsioon on mõeldud pigem hipsterile nt raamatud toas, palun mind just segada sildid lingile riputamiseks ja ühiskasutuses ruumid (jooga ruum, köök, jõusaal, raamatukogu jne). Hästi sotsiaalsetele teismelistele võib just meeldida.

Üks uuem kesklinna hotell üllatas ebameeldivalt, sest tubades polnud kliimaseadet. Ehitatakse suurte klaasakendega hotell ja suvel istu nagu kasvuhoones. Ainult värsked kurgid ja tomatid olid puudu. Ma Olin täiesti kindel, et tänapäeval keegi ilma kliimata hotellitube ei ehita.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sellel V-Spal siis viga on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu reisid ja ööbimised ei ole ajaviite teema, tee oma teema õigesse kohta

Minu meelest oled sina lihtsalt vales teemas… Või suisa vales foorumis!

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 12:23; 26.07 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olete autoga, siis Lõunakeskuse juuresa Sofia hotell. Pole muret parkimisega jne. Hektori juures on hetkel tõesti liikluses väga hull olukord, ei soovitaks sinna.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me olime Dorpatis, üldse meeldib see hotell kõige rohkem. 2 last olid hinna sees + tasuta piletid ERM’i.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen lastega mitu korda Dorpatis olnud ja rahule jäänud. Seal sai parkida parkimismajas. Suvel hea, siis auto pole nii palav, kui päikese käes..

Üks kord mõned aastad tagasi olime väljaspool Tartut Äksi motellis. Lastele väga meeldis, sest õues oli palju ruumi, kiiged jms. Muidu oli selline huvitav. Sel ajal oli see koht suht vana ja remonti vajav, ei tea, kas nad on teinud seal midagi. Aga personal oli hästi tore ja hommikusöögiks sai muuhulgas kartulisalatit. Mulle meeldis, kuid mõnele võib kummaline tunduda.

V-spa oli normaalne. Mingit erilist muljet tuba ega hommikusöök ei jätnud, samas midagi halba ka öelda pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik on värske ja vaagnaid täidetakse pidevalt. Lisaks saab seal väga soodsalt õpperestoranis lõunat süüa.

Koroona ajal buffee?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik on värske ja vaagnaid täidetakse pidevalt. Lisaks saab seal väga soodsalt õpperestoranis lõunat süüa.

Koroona ajal buffee?

Mis seaduse alusel buffee on keelatud? Vabas ühiskonnas kõik, mis pole keelatud, on lubatud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul on õudselt kahju, et Academus hostelist kaotati eelmisel aastal turistidele mõeldud korrus. Peatusime seal perega aastaid ja olime ääretult rahul: puhas, hea hinnaga, suurepärase asukohaga. Enam samaväärset majutust polegi kahjuks, Hektor ehk jah kõige võrreldavam, kesklinnast siiski nõksa kaugemal ja hind ka kõrgem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie olime eelmisel nädalal Alexanderi hotellis.
Head hinnad, mõnus parkida.
Kahene tuba bookingus on 42 eurot (ilma hommikusöögita, mis on eraldi 7 eurot).
Neil on ka spets peretoad olemas.
Mina jäin rahule – ei midagi fancyt, aga asukoht hea , hotell ise puhas ja korralik.
Bufeehommikusöök rikkalikkusega just ei hiilanud, kuid täitsa ok.
Ühesõnaga – soovitan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on õudselt kahju, et Academus hostelist kaotati eelmisel aastal turistidele mõeldud korrus. Peatusime seal perega aastaid ja olime ääretult rahul: puhas, hea hinnaga, suurepärase asukohaga.

Täiesti nõus. Ma peatusin seal kogu stuudiumi aja kõik sessid (õppisin nii bakas kui magistris kaugõppes). Ei kujutagi ette, kus need kaugõppetudengid nüüd ööbivad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 12:50; 26.07 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autoga tulles on Sofia hea valik.
Seal ööbides parkimine väga ok (eraldi parkla ainult hotelli külastajale), vaiksem piirkond (erinevalt kesklinnast ja ehitustööde aladest Riia tn), hommikusöök väga hea.
Boonusena on kohe Lõunakeskus hotelli küljes, kui mingid plaanid lastega (kino, muu meelelahutus, sööma minna – otse hotellist saab keskusesse).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin just lastega Tartus. Ööbisime 2 ööd Alexander Apartments. Mõnus vaikne ning kodune koht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://hotellook.com – Otsib korraga paljude pakkujate saitidelt. Sama hotelli hinnad võivad päris palju erineda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hotell Tartu renoveeritud osa tasub ka täitsa kaalumist. Sama hind mis Hektoris, aga hinna sees ka hommikuspa (tõsi, tagasihoidliku spa) ligipääs. Hommikusöögiruumid on retro ja hommikusöök ise tagasihoidlik, aga selle hinna eest täitsa talutav. Parkimisega võib küll õhtul hilja saabudes keerulisem olla, aga nädalavahetusel lahendab tegelikult probleemi turu parkla, mis pühapäeval tasuta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin suvel perega, ööbisime Sophias kuna paketis oli Vudila perepilet. Väga ok, vaikne, puhas, ei ole väsinud välimusega. Lõunakeskusesse saab kiirelt, ei mingit reisimist kui midagi vaja õhtul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõunakeskusesse saab kiirelt, ei mingit reisimist kui midagi vaja õhtul.

Nüüd paari aasta jooksul see nüüd päris nii kiirelt ikka ei käi 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõunakeskusesse saab kiirelt, ei mingit reisimist kui midagi vaja õhtul.

Nüüd paari aasta jooksul see nüüd päris nii kiirelt ikka ei käi ????

Sofia ja Lõunakeskus on omavahel koridoriga ühendatud. Ei pea  Lõunaka tee ehitusele minema ega ka riideid vahetama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tartu kesklinnas soovitan: City Inn Apartments. See ei ole küll mingi luksushotell, tavaline renoveeritud hruštšovka, aga nt 4-liikmelisel perel tuleb ühe öö eest välja käia alla 60 euro ja parkimine on tasuta. V-Spa ja Kvartali keskus on üle tee, Kaubamaja, Tasku, Ahhaa ja Aura on lähedal. Lisaks on Tartus väga lahedaid Airbnb kortereid võimalik saada hea hinnaga. Hotellis ööbimine on tunduvalt kallim 2 täiskasvanu + 2 lapse jaoks, üksi või kahekesi reisides pole nii suurt vahet, kas võtad hotellitoa või apartmendi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uurisin nädalavahetuse hinda V-spaas. Laupäevast pühapäevani on V spaahotellis majutus 2-ses toas (koos spaa kasutusega) 275!! eurot öö!!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Hobinurk ööbimine Tartus lastega