Esileht Ilu Ooperisse riietus

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 222 )

Teema: Ooperisse riietus

Postitas:

Mina kasutaks Estoniasse minnes võimalust ikkagi selga panna pikk või pikem kleit.

Ja saapad kingade vastu vahetada.

Neid võimalusi ennast glamuursemalt riietada ei ole üleliia palju.

Kindlasti ei soovita meetritki kingadega lumes tippida – sileda nahktallaga püsti jääda … seda riski ma ei võtaks.

Miks Sa nahast taldadega kingi kannad teatris?

+1
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar ja veel paar klassiõde käisid Tallinnas, mingi kaubanduskeskuse vetsus endale ooperisse minekuks kleiti selga – sukkpükse jalga ajamas, aga enamus klassikaaslasi läks samade riietega, millega nad tulnud olid.

Ja pärast loksud kleidikesega tund aega bussiga maale sõita, hiljem lõdised veel lumetuisus koju minna ka.

Sina istuks muidugi ooperiõhtu suusariietes, et oleks pärast hea mugav põldude vahel koju vantsida.

Tõesti huvitav mõte. Mis sinu pakkumine oleks siis? Lõdisemine, sest ooper on nii tähtis ja teised inimesed on nii tähtsad, ja üldse kõik on nii tähtis. Suva enda tervis.

You can take the girl out of the village but you cannot take the village out of the girl. Ehk eesti keeles matsid jäävad matsideks.

Ooper “on nii tähtis” jah, et kui sa sinna juba lähed, siis avalda pisut austust nii ooperi kui teiste külastajate vastu. Või siis lihtsalt ära mine. Käi kinos ja pubis vms.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Sa nahast taldadega kingi kannad teatris?

Korralik pidulik king ongi enamasti nahast tallaga. Mis juhtumitel sina neid siis kannad?

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Sa nahast taldadega kingi kannad teatris?

Korralik pidulik king ongi enamasti nahast tallaga. Mis juhtumitel sina neid siis kannad?

Kas Sa palun paneksid sellisest  kingast pildi? Siiralt ma ei kujuta ette tavalist pidulikku kinga, mille tald on nahast. Ma saan aru, et king ise on nahast ja kinga sisetald on nahast, aga nahast tallaga teatrikingast kuulen esimest korda elus, pole näinud ka sellist isendit.

0
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooper “on nii tähtis” jah, et kui sa sinna juba lähed, siis avalda pisut austust nii ooperi kui teiste külastajate vastu. Või siis lihtsalt ära mine. Käi kinos ja pubis vms.

Ehk vaataksid ikka etendust, mitte ei jõllitaks maaka kombel teisi külastajaid.

 

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Sa nahast taldadega kingi kannad teatris?

Korralik pidulik king ongi enamasti nahast tallaga. Mis juhtumitel sina neid siis kannad?

Kas Sa palun paneksid sellisest kingast pildi? Siiralt ma ei kujuta ette tavalist pidulikku kinga, mille tald on nahast. Ma saan aru, et king ise on nahast ja kinga sisetald on nahast, aga nahast tallaga teatrikingast kuulen esimest korda elus, pole näinud ka sellist isendit.

Kas sa teed nalja või?
Kas sul ei ole ühtegi paari kingi, mis oleks nahast tallaga?

No näiteks Louboutinid on nahktallaga.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Sa nahast taldadega kingi kannad teatris?

Korralik pidulik king ongi enamasti nahast tallaga. Mis juhtumitel sina neid siis kannad?

Kas Sa palun paneksid sellisest kingast pildi? Siiralt ma ei kujuta ette tavalist pidulikku kinga, mille tald on nahast. Ma saan aru, et king ise on nahast ja kinga sisetald on nahast, aga nahast tallaga teatrikingast kuulen esimest korda elus, pole näinud ka sellist isendit.

Kas sa teed nalja või?

Kas sul ei ole ühtegi paari kingi, mis oleks nahast tallaga?

No näiteks Louboutinid on nahktallaga.

Sisuliselt käib siis jutt täiesti tavalistest kingadest ja täiesti tavalisest kingatallast ikkagi. Ma ausalt kujutasin kirjelduse puhul, et ei soovitata meetritki lumes tippida, ette mingeid erilisi kingakesi pehme kindanahast tallaga ???? Selge, et siis tavaline king, lihtsalt peeti eriliseks välja tuua, et tegu on tallaga kingadega.

0
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisuliselt käib siis jutt täiesti tavalistest kingadest ja täiesti tavalisest kingatallast ikkagi. Ma ausalt kujutasin kirjelduse puhul, et ei soovitata meetritki lumes tippida, ette mingeid erilisi kingakesi pehme kindanahast tallaga ???? Selge, et siis tavaline king, lihtsalt peeti eriliseks välja tuua, et tegu on tallaga kingadega.

Ei saa aru sinu jutust. Peokingad on tavaliselt nahktallaga ja tänavakingad kummitallaga või on nahkatallale kummitald alla kleebitud, sest nahktald kulub kõndimisel kiiresti. Nahktallaga kingadega tõesti lumel käia ei saa, sest need on libedad ja ligunevad läbi. Mis mõttes peeti eriliseks välja tuua, et tegemist on tallaga kingadega? Millised oleks sinu arust tallata kingad?

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Sa nahast taldadega kingi kannad teatris?

Korralik pidulik king ongi enamasti nahast tallaga. Mis juhtumitel sina neid siis kannad?

Kas Sa palun paneksid sellisest kingast pildi? Siiralt ma ei kujuta ette tavalist pidulikku kinga, mille tald on nahast. Ma saan aru, et king ise on nahast ja kinga sisetald on nahast, aga nahast tallaga teatrikingast kuulen esimest korda elus, pole näinud ka sellist isendit.

Kas sa teed nalja või?

Kas sul ei ole ühtegi paari kingi, mis oleks nahast tallaga?

No näiteks Louboutinid on nahktallaga.

Sisuliselt käib siis jutt täiesti tavalistest kingadest ja täiesti tavalisest kingatallast ikkagi. Ma ausalt kujutasin kirjelduse puhul, et ei soovitata meetritki lumes tippida, ette mingeid erilisi kingakesi pehme kindanahast tallaga ???? Selge, et siis tavaline king, lihtsalt peeti eriliseks välja tuua, et tegu on tallaga kingadega.

Nahktalla puhul on see, et nad pole tänavakingad, nahk on õrnem.
Ma olen kõigile pooltallad alla pannud, sest nahktald kulub nii kiiresti. ????

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olgu see riietus milline tahes, üht pea meeles. kui reavahel oled sunnitud istujast mööduma, siis seda tehakse nägu istuja poole.

eile lükkas üks üleslöödud paarike mulle täiesti süüdimatult tagumikud näkku. tegelikult tavatsen ma sellistel puhkudel ise püsti tõusta, aga nood ei andnud mulle võimalustki. ilusad riided kaotavad taolistes olukordades oma sära, noh see vana hea välise ja seesmise ilu küsimus. ????

Ma olen üllatunud, et meil on täiskasvanud inimesi, kes nii elementaarset asja ei tea.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Sa nahast taldadega kingi kannad teatris?

Korralik pidulik king ongi enamasti nahast tallaga. Mis juhtumitel sina neid siis kannad?

Kas Sa palun paneksid sellisest kingast pildi? Siiralt ma ei kujuta ette tavalist pidulikku kinga, mille tald on nahast. Ma saan aru, et king ise on nahast ja kinga sisetald on nahast, aga nahast tallaga teatrikingast kuulen esimest korda elus, pole näinud ka sellist isendit.

Jah, enamus kvaliteetsed pidulikud (ja ka mittepidulikud) jalanõud on nahast tallaga. Mis pilt? Võta mõni netipood lahti ja loe, millest jalanõud tehtud on.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Sa nahast taldadega kingi kannad teatris?

Korralik pidulik king ongi enamasti nahast tallaga. Mis juhtumitel sina neid siis kannad?

Kas Sa palun paneksid sellisest kingast pildi? Siiralt ma ei kujuta ette tavalist pidulikku kinga, mille tald on nahast. Ma saan aru, et king ise on nahast ja kinga sisetald on nahast, aga nahast tallaga teatrikingast kuulen esimest korda elus, pole näinud ka sellist isendit.

Jah, enamus kvaliteetsed pidulikud (ja ka mittepidulikud) jalanõud on nahast tallaga. Mis pilt? Võta mõni netipood lahti ja loe, millest jalanõud tehtud on.

Minus tekitaski arusaamatust, et miks see tallamaterjal eraldi välja toodi, kas tegu on mingi erilise asjaga vms. Aga juba sain vastuse, et mõeldi tavalisi kingi siiski.

0
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olgu see riietus milline tahes, üht pea meeles. kui reavahel oled sunnitud istujast mööduma, siis seda tehakse nägu istuja poole.

eile lükkas üks üleslöödud paarike mulle täiesti süüdimatult tagumikud näkku. tegelikult tavatsen ma sellistel puhkudel ise püsti tõusta, aga nood ei andnud mulle võimalustki. ilusad riided kaotavad taolistes olukordades oma sära, noh see vana hea välise ja seesmise ilu küsimus. ????

Ma olen üllatunud, et meil on täiskasvanud inimesi, kes nii elementaarset asja ei tea.

Kuule, täies elujõus mehed (no ikka sellised 40-50 mitte poisikesed) ei oska naist enam uksest väljagi lasta, trügivad rinnaga peale. Rääkimata naisele ukse avamisest või mantli seljast aitamisest. Mingid teatrikombed on juba nagu doktorikraadi nõudmine selles va viisakuse ja etiketi vallas 😀

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Sa nahast taldadega kingi kannad teatris?

Korralik pidulik king ongi enamasti nahast tallaga. Mis juhtumitel sina neid siis kannad?

Kas Sa palun paneksid sellisest kingast pildi? Siiralt ma ei kujuta ette tavalist pidulikku kinga, mille tald on nahast. Ma saan aru, et king ise on nahast ja kinga sisetald on nahast, aga nahast tallaga teatrikingast kuulen esimest korda elus, pole näinud ka sellist isendit.

Jah, enamus kvaliteetsed pidulikud (ja ka mittepidulikud) jalanõud on nahast tallaga. Mis pilt? Võta mõni netipood lahti ja loe, millest jalanõud tehtud on.

Minus tekitaski arusaamatust, et miks see tallamaterjal eraldi välja toodi, kas tegu on mingi erilise asjaga vms. Aga juba sain vastuse, et mõeldi tavalisi kingi siiski.

Välja toodi sellepärast, et nahktallaga jalanõuga vette ja lumme ei minda.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minus tekitaski arusaamatust, et miks see tallamaterjal eraldi välja toodi,

Tallamaterjal toodi sellepärast välja, et nahktallaga kingaga kukud lumel pikali ja jalad saavad märjaks. Mis mõttes see arusaamatust tekitas? Kas siis sulle on uudiseks, et kingatallad on erinevast materjalist olenevalt otstarbest, kus neid kantakse?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minus tekitaski arusaamatust, et miks see tallamaterjal eraldi välja toodi,

Tallamaterjal toodi sellepärast välja, et nahktallaga kingaga kukud lumel pikali ja jalad saavad märjaks. Mis mõttes see arusaamatust tekitas? Kas siis sulle on uudiseks, et kingatallad on erinevast materjalist olenevalt otstarbest, kus neid kantakse?

Ilmselgelt on mõnele siin uudiseks, et nahast tallad üldse olemas on 🙂

Üllatav, aga ka nii pimeduses on võimalik ära elada.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eile lükkas üks üleslöödud paarike mulle täiesti süüdimatult tagumikud näkku. tegelikult tavatsen ma sellistel puhkudel ise püsti tõusta, aga nood ei andnud mulle võimalustki. ilusad riided kaotavad taolistes olukordades oma sära, noh see vana hea välise ja seesmise ilu küsimus. ???? Ma olen üllatunud, et meil on täiskasvanud inimesi, kes nii elementaarset asja ei tea.

On olnud juhuseid kui seda ei tea või ei tunnista isegi (kultuuri, muude saamist ma ei ole vaadanud) auhindade järele minejad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minus tekitaski arusaamatust, et miks see tallamaterjal eraldi välja toodi,

Tallamaterjal toodi sellepärast välja, et nahktallaga kingaga kukud lumel pikali ja jalad saavad märjaks. Mis mõttes see arusaamatust tekitas? Kas siis sulle on uudiseks, et kingatallad on erinevast materjalist olenevalt otstarbest, kus neid kantakse?

Ilmselgelt on mõnele siin uudiseks, et nahast tallad üldse olemas on ????

Üllatav, aga ka nii pimeduses on võimalik ära elada.

Kui inimene just kingsepp ei ole, siis ma usun, ta elab suurepäraselt ilma kingade tallameterjale tundmata. Ausaltöeldes isegi neile materjalidele mõtlemata või neid mainimata.

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene just kingsepp ei ole, siis ma usun, ta elab suurepäraselt ilma kingade tallameterjale tundmata. Ausaltöeldes isegi neile materjalidele mõtlemata või neid mainimata.

No nii tumba ikka annab olla. Kui ostad nahktallaga kingad ja soovid nendega ka kuskil tänaval veidi käia, pead esimese asjana viima kingsepa juurde ja laskma panna pooltallad ja vahetama kontsaplekid, mis on peokingal pehmest plastist ja kuluvad kohe ära. Seda peaks ju küll iga naine teadma, kes endale vähegi kingi on ostnud. See on ju esimesest pilgust näha, mis materjalist kingadega on tegemist. Imestan, kas oled eluaeg ainult tossudega käinud, et mitte midagi kingadest ei tea.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minus tekitaski arusaamatust, et miks see tallamaterjal eraldi välja toodi,

Tallamaterjal toodi sellepärast välja, et nahktallaga kingaga kukud lumel pikali ja jalad saavad märjaks. Mis mõttes see arusaamatust tekitas? Kas siis sulle on uudiseks, et kingatallad on erinevast materjalist olenevalt otstarbest, kus neid kantakse?

Mulle oli üllatuseks, et on olemas kingad, millega ei saa meetritki lumel astuda nagu väideti. Arusaadavalt oli tegu liialdusega, sest olgem ausad, olen mina taksost sammukese teatrisse enda kingadega astunud ja kui kasvõi veebruaris toimiva presidendivastuvõtu pilte vaadata, saavad selle meetri oma kingakestega isegi rikkad ja kuulsad astutud.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene just kingsepp ei ole, siis ma usun, ta elab suurepäraselt ilma kingade tallameterjale tundmata. Ausaltöeldes isegi neile materjalidele mõtlemata või neid mainimata.

No nii tumba ikka annab olla. Kui ostad nahktallaga kingad ja soovid nendega ka kuskil tänaval veidi käia, pead esimese asjana viima kingsepa juurde ja laskma panna pooltallad ja vahetama kontsaplekid, mis on peokingal pehmest plastist ja kuluvad kohe ära. Seda peaks ju küll iga naine teadma, kes endale vähegi kingi on ostnud. See on ju esimesest pilgust näha, mis materjalist kingadega on tegemist. Imestan, kas oled eluaeg ainult tossudega käinud, et mitte midagi kingadest ei tea.

Miks ma peaks ostma peokingad, et nendega tänaval käia üleüldse? Tänaval käimiseks on tänavakingad. Peokingad pehme talla ja kontsapleki mõte ju selles ongi, et siseruumides parketti ja vaipa mitte rikkuda. Sina oma teadlikkuses ostad peokingad, et siis nende tald ja kontsaplekid kiirelt ära lasta vahetada ja nendega siis tänaval käia? Miks? Ilmselgelt siis ju enam parketile ei saa nendega minna või kus see loogika on üldse? Sellise särava materjalitundijana Sa ometi ju peaksid teada ja mõistma, milleks ja miks mingit materjali üldse kasutatakse.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma peaks ostma peokingad, et nendega tänaval käia üleüldse? Tänaval käimiseks on tänavakingad.

Sest enamus tänavakingi on madala kontsaga nö mutikingad, aga osa peokingi, millel on klassikaline välimus ja mitte eriti kõrge konts, sobivad tegelikult nö kontorikingaks väga hästi. Paljud kallimad firmad teevadki ainult nahktallaga kingi, mis ei tähenda, et peale parketi nendega ei sobikski mitte kuskil mujal käia. Kummitaldu on ka erinevaid, kui need peale lased panna, ei tähenda see seda, et selle kingaga parketi peale enam minna ei tohiks.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma peaks ostma peokingad, et nendega tänaval käia üleüldse? Tänaval käimiseks on tänavakingad.

Jah, ja neid tänavakingi ja ka saapaid tehakse samuti nahktallaga. Ei ole vaid mingid tantsutallad nahast.

Sul on lihtsalt väga lünklikud teadmised sellel teemal, ei ole vaja rohkem targutada. Natuke piinlik on juba.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olgu see riietus milline tahes, üht pea meeles. kui reavahel oled sunnitud istujast mööduma, siis seda tehakse nägu istuja poole.

eile lükkas üks üleslöödud paarike mulle täiesti süüdimatult tagumikud näkku. tegelikult tavatsen ma sellistel puhkudel ise püsti tõusta, aga nood ei andnud mulle võimalustki. ilusad riided kaotavad taolistes olukordades oma sära, noh see vana hea välise ja seesmise ilu küsimus. ????

Oleks parem olnud, kui mees oleks sulle oma riista näkku lükanud? Tõuse püsti, kui näed, et keegi tahab mööda. Vaevalt, et nad seal rea vahel sprinti jooksid, sul endal on ikka pikk taipamine.

+6
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mis siis takistab? Kutsusid – väga ok. Mis ma selga pean panema? Väga normaalne küsimus.

No uskumatu. Ja kui mees soovitab sulle kohtinguks panna selga minikleit ja võrksukad, siis kohe paneksidki mehe soovi järgi?

Iga naine riieteb ikka ise ennast ja hindab, mis lõiked ja riided talle kõige sobilikumad on. Kui mehe nägemus naise oopeririietusest oleks hea meelega maani kleit, aga naine tunneb end mugavamalt pükskostüümis või ei taha teiste casual naiste seast silma paista erilise riietusega, siis naine riietab ennast ikka enda soovi järgi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma peaks ostma peokingad, et nendega tänaval käia üleüldse? Tänaval käimiseks on tänavakingad.

Jah, ja neid tänavakingi ja ka saapaid tehakse samuti nahktallaga. Ei ole vaid mingid tantsutallad nahast.

Sul on lihtsalt väga lünklikud teadmised sellel teemal, ei ole vaja rohkem targutada. Natuke piinlik on juba.

Ma pole absoluutselt kusagil ju väitnud, et ma tallaspetsialist olen ???? Loogiline, et kui mu teadmised on taldadest lünklikud (mida need on, pole väitnud vastupidist), siis kasutan juhust ja küsin siinsetele spetsialistidelt infot. Ma ei ole ausaltöeldes kunagi varem isegi kingataldadest mõelnud, veelvähem nende kohta uurinud, seega absoluutselt lünklikud teadmised, mida nüüd siis ju annabki lappida.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oled sama kes ühes teemas ei tea mis on talvekartulid ja teises kempleb kinnisvaraga juhtunud õnnetuse puhul vastutaja üle või kust teid selliseid järsku nii mitu siia tekkinud?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olgu see riietus milline tahes, üht pea meeles. kui reavahel oled sunnitud istujast mööduma, siis seda tehakse nägu istuja poole.

eile lükkas üks üleslöödud paarike mulle täiesti süüdimatult tagumikud näkku. tegelikult tavatsen ma sellistel puhkudel ise püsti tõusta, aga nood ei andnud mulle võimalustki. ilusad riided kaotavad taolistes olukordades oma sära, noh see vana hea välise ja seesmise ilu küsimus. ????

Oleks parem olnud, kui mees oleks sulle oma riista näkku lükanud? Tõuse püsti, kui näed, et keegi tahab mööda. Vaevalt, et nad seal rea vahel sprinti jooksid, sul endal on ikka pikk taipamine.

kordan, tegelikult tavatsen ma sellistel puhkudel ise püsti tõusta, aga nood ei andnud mulle võimalustki.

justnimelt kiirustades ja trügides, ilma istujatele tõusmiseks aega andmata ja muidugi ka ilma mingi palun vabandust –  kas ma tohin – tänan, sõnavarata. seda ei tule just sageli ette, aga aeg-ajalt paraku siiski.

ooperisaal ei ole tramm.

 

 

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks parem olnud, kui mees oleks sulle oma riista näkku lükanud? Tõuse püsti, kui näed, et keegi tahab mööda. Vaevalt, et nad seal rea vahel sprinti jooksid, sul endal on ikka pikk taipamine.

Täisa lõpp, mis matsid siin ikka koos käivad. Sa oled naine sellise suuvärgiga? Parem vist tõesti, kui igasugused matsi-annad linna teatrisse-restorani ei tulegi. Vähem piinlikkust.

Kujutan ette mingit sinusugust oma kaaslasega reavahes trügimas ja valju häälega oma krõbedaid “riista-vaimukusi” pildumas.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisuliselt käib siis jutt täiesti tavalistest kingadest ja täiesti tavalisest kingatallast ikkagi. Ma ausalt kujutasin kirjelduse puhul, et ei soovitata meetritki lumes tippida, ette mingeid erilisi kingakesi pehme kindanahast tallaga ???? Selge, et siis tavaline king, lihtsalt peeti eriliseks välja tuua, et tegu on tallaga kingadega.

Peab ikka olema päris mats linnas, roos rinnas, et mitte teada nahktallaga kingi… Meeste head peokingad on alati nahktallaga, naiste omad tihti ka, ei pea olema selleks Louboutinid või hirmkallid. Võta kasvõi weekendshoes lahti, seal on nahast tallaga kingi lademes. Siin on mõeldud õhukese tallaga pidulikku kinga, mis jah on lumega ülilibedad (pahatihti isegi parketil). Ja siis lisaks tulla targutama “kindanahast tallaga” kingast… jälle, paistaksid targem, kui oleksid kuss. Ega sa juhuslikult pole 50, see tädi, kes mitte millestki midagi ei tea ja seda lehekülgede kaupa kuulutab ja protsessib? Või kuidas on sihandseid siia äkki hulgim siginenud, küll lärmavad kartuli, küll lopa, küll kingade teemas…

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 222 )


Esileht Ilu Ooperisse riietus