Esileht Beebi ja mitmikud Ööseks sobilikud mähkmed

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Ööseks sobilikud mähkmed

Postitas:

Palun andke nõu, millised mähkmed oleksid sobilikud öösel kasutamiseks, et saaks õhtust hommikuni ühe mähkmega nii et ei hakkaks lekkima.
Poiss on 4 kuune ja magab kõhuli.
Hetkel kasutusel Pampersi teipmähkmed, kuid kõhuli magades koguneb see piss sinna ette ja ühel hetkel on mähe nii täis, et hakkab naba alt välja tulema.
Olen siiani poole öö pealt magaval lapsel mähet vahetanud.

Kas on ka selliseid mähkmeid, millega peaks hommikuni vastu? Mingi aeg proovisin Huggiesi teipmähet, kuid tundus, et selle imavusvõime oli veel väiksem.
Kas püksmähe on sama imamusvõimega kui teipmähe või on nendel ka erinevust?

Mähkmete valik suur, kuid ei tahaks katsetamiseks suurt pakki osta. Ehk saan siit asjaliku nõu.

Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil hakkas öösiti lekkima siis, kui oli tegelikult juba vaja osta nr suuremad mähkmed.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka kaaluda lihtsalt suuremat numbrit.

Mul esimene laps läks alati suuremale mähkmele üle enne kui kg täis sai – mingi hetk hakkas kaka seljalt lekkima ja kui juhtus korduvalt, oligi aeg. Hiljem püksmähkmetega vaatasin rantide järgi – et kui näha et soonib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei ole ammu midagi lekkinud, aga poiss ei maga ka kõhuli. Praegu umbes kaheksa kilo ja kasutame Huggies elite softi, mis on kuni ühksale kilole. Paar korda olen huvi pärast hommikul kaalunud, mähe on olnud 300-400g, ehk paras pomm.
Korra jäi ööseks jalga Huggies ultra comfort (for boys, sellel on see suurema imavusega osa just ees), ja polnud häda midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin, mingi hetk hakkas ka lekkima ja proovisime number suuremaid. Ilmselt need siis imavad rohkem, igatahes see probleem kadus. Kasutasime Huggies püksmähkmeid siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päeval kasutame tavalisi pamperseid, aga ööseks pampers premium care. Laseb läbi, ainult kui halvasti jalga pandud.premium care ei haise ka. Huggiesed mulle ei meeldinud, sest piss lõhnas läbi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 14:16; 26.01 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlema poisi puhul ei lekkinud ainult Pampers pyksmähkmed. Magavad palju kõhuli ka. Noorem praegu 11,5 kg ja siiamaani kasutusel nr 4, pean vist varsti vahetama nr 5 vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helen Harperil on nii teip kui pyks mähkmed. Need ei ole meil kunagi lekkinud. Müüakse konsumites ja maksides. Pampers tekitas tugeva lööbe ja oli igas mõttes mõttetu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meil esines lekkimisprobleem ka vankris magades, proovisin erinevaid variante ja Freelife sobib kõige rohkem. Ostan firmast Mediq, algselt sain prooviks tasuta paar mähet ja üsna kiirelt oli aru saada et sobiiib! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kogu aeg kasutanud öösiti Pampers premium care mähkmeid. Need jätavad ka naha kuivemaks võrreldes tavalistega. Ja number suuremad samuti 🙂 Nt praegu päeval kanname nr3 tavalisi mähkusid, ööseks aga nr 4 premium care.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 14:16; 26.01 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samuti täheldanud,et Pampers Premium Care mähkmed paremad isegi teistest Pampersi mähkmetest. Juba sellepoolest,et mähkmel sellised augukesed – kaka vedeliku imeb kenasti sisse ja puderjam osa jääb pinnale.
Laps hetkel alla 8 kilo, kasutame nr.3 suurust

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pampers premium care on ülihea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ööseks sobilikud mähkmed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.