Esileht Veebikonstaabel Öösel haukuvad koerad

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Öösel haukuvad koerad

Postitas:

Tere! Elan alevikus kus korterelamute juures on ka eramajad,kus peetakse ketikoeri.Vähe sellest,et nad päeval lärmavad,öösel kui kõik eriti kostub hauguvad koerad samuti ööd läbi.Suvel lämbed ilmad,tahaks kasvõi ööselgi õhku saada ja akent lahti hoida,kuid siis on öö magamata!Kas piisab,ett mainin kohalikult konstaablile või pean avalduse tegema.Samas tahaks anonüümseks jääda,väike koht ja ei tahaks ka tülli minna kellegiga.Kas politsei avaldab neile ka minu nime kui nad koerte omanikega rääkima lähevad.Tegelikult on terve maja rahvas hädas nende koerte pärast aga just,et kuna väike koht ei taheta kaevata ja tülli minna üksteisega…ja pigem 18 korterit kannatavad paari eramaja koerte pärast…Ei teagi kuidas käituda.Saan aru ka koerte omanikust,oma maa ja koertel ei seo ju ööseks suud kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sobivaks lahenduseks võiks olla haukumisvastased kaelarihmad. Hinda ei tea, kuid aastaid tagasi jagati neid ka tasuta. Kahjuks kõikidele koertele need ei sobi. Vaevalt, et ka omanik ise naudib seda, et öösiti haugutakse, kui koer pole just mõeldud valvekoeraks, kes haukumisega märku annab.

Pikemalt on sellest räägitud ka Perekoolis: http://www.perekool.ee/index.php?id=36678&class=forum&action=post&post=2961603

Te võite nendele koerteomanikele selle mõtte välja pakkuda. Kui tõesti ise ei soovi rääkida, pöörduge kohaliku omavalitsuse heakorra ametniku poole, tavaliselt tegelevad nemad nende probleemidega. Keelatud ei ole ka politseisse pöördumine, kuna politsei menetleb samuti koerte ja kasside pidamise eeskirja rikkumisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Veebikonstaabel Öösel haukuvad koerad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.