Esileht Beebi ja mitmikud öösel kakamine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: öösel kakamine

Postitas:

Ma ei saa enam aru mis värk toimub juba 2 nädalat kakab laps ainult öösel. iga öö hakkab see *kakatrall* kell 4 pihta ja siis kuskil 7 saame tagasi magama, täna kakas öösel 4 korda ja see kaka pole selline, et kõht oleks lahti vaid täiesti tavaline kaka :).mõtlengi siin nüüd, et kuna ma pean andma talle lisa, kuna arst käsib (minu piimast jääb talle väheseks) ja olen tavaliselt andnud talle 12 aeg siis huvitav, kui annaksin talle õhtul, kas ta siis ka kakaks öösel?? 🙂
Äkki on olnud kellegil veel sellelaadset mure..
sorry ette, kui kellegi jaoks see väääga mõtetu teema..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli sama asi, mingi periood püreedega alustamise ajal kakas u 4-5 ajal varahommikul. Lisa sai sel ajal kord päevas. Üritasin ka püree andmise kellaajaga mängida, aga kakamise aega see ei mõjutanud, kakas ikka varahommikul.

Kuna ta oli mul esimesel kolmel kuul iga söögikord kakanud, ka öösel, siis mulle oli see öine kakamise tüütu jant juba varasemast kogetud. 4-kuuselt öösel ei kakanud ja 5,5-kuuselt siis hakkas jälle öösel kakama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samuti juba nädal aega sama trall. Laps on 5,5kuune ja kakab iga öö peale 3 kui olen teda söötnud. Ei tea mis jama see on. Enne pole sellist asja olnud, pole kordagi öösel kakanud. Saab samuti lisatoitu. Ei tea kas ealine iseärasus:D loodetavasti läheb varsti üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud öösel kakamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.