Esileht Beebi ja mitmikud öösel uni kaob ära

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: öösel uni kaob ära

Postitas:

tere,
mul tekkis teise lapsega probleem: juba nädal aega ta ärkab öösel ülesse, sööb ja siis ei suuda enam uinuda ja hakkab roomama voodis, istuma, tõusma jne.üritan ta pikali panna, aga nagu jonnipunn uuesti püsti seisma. ma ei jaksa ka teda valvata, nii tahaks magada:(
kas on kellelgil olnud ka sellist asja? kindlasti see möödub, aga kui kiiresti ja kas saan ise ka midagi teha?
lapsel tulevad küll hambad hetkel, mille pärast ta ka nutab vahel, kuid siis kui ärkab öösel, toimetab esialgu vaikselt ja rahulikult, nagu ei valutaks midagi…pärast juba väsimusest hakkab jonnima. või see on emotsionaalne? äkki osab ta nii palju juba teha, et öösel see ka rahu ei anna?hakkas käputama, istuma ja tõusma umbes kuu aega tagasi. võib olla see?
palun jagage kogemusi!
aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli see periood varem, kestis u 3. kuust kuni 7,5 kuuni. Iga öö pärast öist söömist läks lapsel u 1,5 h, et uuesti magama jääda. Ei nutnud, lihtsalt sahmis, uuris voodipehmendust, püüdis varbaid, jutustas.

Kui sinu lapsel alles nüüd tekkinud, siis võib küll olla seotud uute õpitud oskustega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil neiul oli varahommikune perjood siis kui olime 1,5 kuused, see kestis u 4 nädalat. Igal hommikul/öösel peale kella 4-5 söömist jäi ärkvele ja tahtis et temaga tegeleksin. esimese päevase uinaku tegi kell 9 ja see kestis u tunnikese. Praeguseks on juba nädala ilusti 8-ni maganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]milla kirjutas:[/small]
[tsitaat]tere,
mul tekkis teise lapsega probleem: juba nädal aega ta ärkab öösel ülesse, sööb ja siis ei suuda enam uinuda ja hakkab roomama voodis, istuma, tõusma jne.üritan ta pikali panna, aga nagu jonnipunn uuesti püsti seisma. ma ei jaksa ka teda valvata, nii tahaks magada:(
kas on kellelgil olnud ka sellist asja? kindlasti see möödub, aga kui kiiresti ja kas saan ise ka midagi teha?
lapsel tulevad küll hambad hetkel, mille pärast ta ka nutab vahel, kuid siis kui ärkab öösel, toimetab esialgu vaikselt ja rahulikult, nagu ei valutaks midagi…pärast juba väsimusest hakkab jonnima. või see on emotsionaalne? äkki osab ta nii palju juba teha, et öösel see ka rahu ei anna?hakkas käputama, istuma ja tõusma umbes kuu aega tagasi. võib olla see?
palun jagage kogemusi!
aitäh![/tsitaat]
Nii vana beebi puhul võib tegemist olla refleksidega. Vähemalt nii selgitati esimese lapsega mulle. Kuna olemas on oskus püsti tõusmiseks, siis öösel on aju kontroll nõrgem ja refleksid tugevamad ning nii pisike end muudkui püsti ajabki. Pidi mööduma paari kuuga. Kannatust sulle:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud öösel uni kaob ära

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.