Esileht Väikelaps öösiti nutmine, rahmeldamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: öösiti nutmine, rahmeldamine

Postitas:

Laps ikka ei maga normaalselt, alati väga kehv magaja olnud. Max 2h suudab järjest magada.
Tissitamise lõpetasin ära 11 kuuselt, siis sai 1x öösel pudelit ja nüüd juba 3 nädalat ei söö üldse öösiti. Aga kahjuks ei maga ka, ärkab ikka veel iga tunni tagant ja ajab ennast istuma ja hakkab nutma. Sahmib ja viskleb ja hüppab voodis.
Asi ei saa olla hammastes, sest ta nii pmst kogu aeg käitunud.
Aga miks ta küll ärkab, miks mu lapse uni nii rahutu on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sama küsimust oma kahe lapse puhul küsinud – miks?
I laps hakkas magama täisöid u 2,5 aastaselt, II laps on juba üle 2,5 a, aga unetutele öödele ei näe lõppu – head ööd on need, kus magab 2 h kaupa öösiti – siis tunnen end hommikul kohe puhanuna:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osad lapsed vist ongi halvad magajad. Mõned soovitavad voodi asukohta muuta näiteks, aga meil sellest pole kasu olnud. Mul on kolm last, esimene neist ärkas öösiti väga sageli, tuuseldas mööda voodit, ärkas, otsis tekki, kaisukat jne. Halvematel öödel ärkasin 12 korda öö jooksul (lugesin kokku), parematel siis 6-7-8. Ja sedasi igal ööl. Normaalsemalt magama hakkas alles peale kolmeaastaseks saamist. Teine laps on olnud ka halb magaja, aga mitte nii hull. Ta on praegu neljane ja siiani ärkab öösiti, paar korda keskmiselt. Nüüd on mul kolmas (saab kohe kaheseks) ja tema on hakanud paremini magama ehk viimased kuud alles. Aga sellist asja pole olnud, et läheb õhtul magama ja ärkab hommikul. Rekord on vast u. 5 tundi järjest magamist. Miks see nii on, ma ei tea. Võibolla tundlikum psüühika. Oleks ka tahtnud omale lapsi, kes beebist peale magavad kogu öö, nagu mõnedel. Aga selliseid pole antud:). Õnneks lünkliku magamisega harjub ja koolieaks ikka hakkavad öö läbi magama, kui mitte varem :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu praeguseks kolmene tüdruk ärksas ka iga öö umbes paari tunni tagan, kuni 1,9-aast aselt adenoidid ära lõigati. Tal ilmselt lihtsalt vajus nina öösel kinni. Juba öö või kaks peale adenoidide lõikust magas terve öö. Tüdrukul on küll ka astma ja tihti nohus, seetõttu kontrolliti adenoide.
Natuke emmekas on ta ka olnud, vahel ärkas ta ilmselgelt lihtsalt selleks,et kontrollida, kas ma ikka kõrval magan ja jäi kohe uuesti kenasti magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nõustun sellega, et tundlikuma psüühikaga lastel on ebastabiilne uni öösel.Minu poja ei maga ka siiamaani korralikult öösiti, ikka kas ärkab lihtsalt üles, rahmeldab ringi või siis näeb mingit und(päevastest läbielamistest)ja hakkab nutma, kergelt hüsteeritsema.
Ainus lootus, et aeg teeb oma töö ja kooli ajaks ehk saab korralikult magama.Aga ennast väsitab ka ja hommikul ei tunne välja puhanuna:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu kõige suurem 17a.poeg on siiamaani kehv magaja,samas kui keskmine laps,13a poiss on maganud sünnist saati väga hästi.mängi kõrval või trummi,ta ei ärka:)ja nüüd 3 laps,tüdruk,magab nii ja naa.ärkab öösiti aga õnneks jääb kohe kaisus uuesti magama.nii et tasakaal on meil olemas:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps öösiti nutmine, rahmeldamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.