Esileht Ilu ja tervis Ootamatu HPV mure

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Ootamatu HPV mure

Postitas:
Kägu

2014.a leiti mul HPV tüved ja ma olen sellest ajast jälgimise all. Vahepealsed analüüsid on näidanud negatiivset. Ka eelmisel kevadel tehtud proov. Aga see kuu pidin uuesti tegema ja üks tüvi on positiivne. HPV teatavasti levib sugulisel teel – ma olen 8 aastat olnud sama inimesega suhtes, ise ei ole kõrvalsuhtes olnud. Teise kohta muidugi kunagi 100% kindlusega sama ei saa väita, aga arvan, et tema pigem ikkagi ka mitte. Toetudes oma teadmistele, siis viimase aasta jooksul ei peaks tal olema olnud ei sellist tahet ega ka väga võimalust, oleme hoopis üritanud last saada. Nii et siis küsimus – kas HPV on võimalik saada ka mingit muud moodi? Kui kunagi olid testid positiivsed, aga vahepeal näitasid negatiivset, siis ei saanud see ju iseenesest tagasi tulla? Või sai?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kui oli enne kehas, siis võib uuesti välja lüüa viirus.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti on. Minul oli värske partner, eelmine suhe enne seda oli 10a tagasi. Arst ütles, et minu kudede muutuse järgi peab see mul olema  juba paar aastat enne partneri leidmist. Aga ütles ka, et kui oleks 10a tagasi nakatunud, siis peaksin juba surnud või pikalt vähipatsient olema. Kudede muutus on vähieelne seisund. Ma vahepealsetel aastatel arsti ei olnud külastanud. Seega sain ikkagi kas ujulast või trennist. Kusjuures ma ei istu palja tagumikuga kuskil, aga ikkagi sain.
Organismi see alles ei jäâ ja uuesti välja ei löö, aga uuesti saada võib alati ja tuleb regulaarselt kontrollida.

0
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seega sain ikkagi kas ujulast või trennist.

See on ju müüt? Nagu see, et suguhaigusi WC prill-laualt saab.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seega sain ikkagi kas ujulast või trennist.

See on ju müüt? Nagu see, et suguhaigusi WC prill-laualt saab.

They reported that HPV16 remains infectious for at least 7 days on a wet surface. This information provides the basis for the hypothesis regarding nonsexual HPV transmission.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

They reported that HPV16 remains infectious for at least 7 days on a wet surface. This information provides the basis for the hypothesis regarding nonsexual HPV transmission.

hypothesis

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen aru saanud, et viirus jääb organismi ikkagi alles. Mul endal ka u samal ajal oli vähieelne, aga lõpuks läksid analüüsid ise korda, pärast on olnud negat. Nüüd paar aastat pole ma kontrollis käinud ka enam, tõsi. Peakski minema.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on nagu herpes, viirus on organismis alati, aga mõnel mõnikord aktiveerub eri vormides ja raskuses.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2014.a leiti mul HPV tüved ja ma olen sellest ajast jälgimise all. Vahepealsed analüüsid on näidanud negatiivset. Ka eelmisel kevadel tehtud proov. Aga see kuu pidin uuesti tegema ja üks tüvi on positiivne. HPV teatavasti levib sugulisel teel – ma olen 8 aastat olnud sama inimesega suhtes, ise ei ole kõrvalsuhtes olnud. Teise kohta muidugi kunagi 100% kindlusega sama ei saa väita, aga arvan, et tema pigem ikkagi ka mitte. Toetudes oma teadmistele, siis viimase aasta jooksul ei peaks tal olema olnud ei sellist tahet ega ka väga võimalust, oleme hoopis üritanud last saada. Nii et siis küsimus – kas HPV on võimalik saada ka mingit muud moodi? Kui kunagi olid testid positiivsed, aga vahepeal näitasid negatiivset, siis ei saanud see ju iseenesest tagasi tulla? Või sai?

Ma olen aru saanud, et olenevalt nt ka tüvest siis keha võib ise HPV viirusega hakkama saada. Samas aga võibki nö olla peidus ja hiljem uuesti välja lüüa. Samuti võib olla variant, et keha sai hakkama (ka nt kaaslasel), aga toimus mingi hetk kordusnakkamine st nt kehvema immuunsusega perioodil muutus viirus jälle aktiivseks/nakkavaks kaaslasel / sul endal.
Iseenesest olen aru saanud, et kui korra saada siis on ikkagi nö kogu eluks.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See jääb sul organismi alles ja võib uuesti aktiveeruda kui on ntx nõrgem immuunsus.
Kui see on korra avastatud, peaks regulaarselt naistearsti juures kontrollis käima, et võimalikud muutused rakkudes varakult üles leida.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti on. Minul oli värske partner, eelmine suhe enne seda oli 10a tagasi. Arst ütles, et minu kudede muutuse järgi peab see mul olema juba paar aastat enne partneri leidmist. Aga ütles ka, et kui oleks 10a tagasi nakatunud, siis peaksin juba surnud või pikalt vähipatsient olema. Kudede muutus on vähieelne seisund. Ma vahepealsetel aastatel arsti ei olnud külastanud. Seega sain ikkagi kas ujulast või trennist. Kusjuures ma ei istu palja tagumikuga kuskil, aga ikkagi sain.

Organismi see alles ei jäâ ja uuesti välja ei löö, aga uuesti saada võib alati ja tuleb regulaarselt kontrollida.

Sul on asjad ikka puhta sassis! Iga lause on nii vale ja tagurpidi, et isegi keeruline kommenteerida.

Sa oled selle viiruse olemusest täiesti valesti aru saanud. Ja sa oled arsti jutust täiesti valesti tõlgendanud.

Iga täiskasvanud naine võiks siiski teada, et sugulisel teel levivaid viiruseid ja haiguseid ei ole võimalik saada trennist või saunalavalt.

+4
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ilu ja tervis Ootamatu HPV mure