Esileht Pereelu ja suhted Ootamatu seks.

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Ootamatu seks.

Postitas:

Kannad kallist pesu iseenda pärast? Kas see aitab sul enesehinnangut kuidagi tõsta, kui tead, et sul on kallis pesu seljas?

EneseHINNANGUT ei tõsta, eneseTUNNET küll. Mitte niivõrd kallis, kui ilus ja meeldiv. Kas seda keegi peale minu näeb, ei ole üldse oluline. Samamoodi ei tee ma meiki, soengut või kanna ilusaid riideid teiste pärast, vaid ikka selleks, et endal oleks hea ja meeldiv olla.

Parima naudingu andmiseks siiski tuleks ehk muud moodi tegutseda?

Kui küsimus on naudingus, siis mingi pesu pärast ma üldse ei muretse, pigem oleks mure sellepärast, et oleks a) piisavalt aega, b) sobiv miljöö, c) sobivad lisadetailid (muusika, lõhnad, maitsed, vesi jms).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 05:33; 15.02 18:22; 15.02 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind see pesu teema ei huvita, aga tahaks teada, kas mõned kuud kestnud suhe on uus või uueväärne? Ja kas mees sel juhul on ka uueväärne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind see pesu teema ei huvita, aga tahaks teada, kas mõned kuud kestnud suhe on uus või uueväärne? Ja kas mees sel juhul on ka uueväärne?

Psh, täna tähendab see pikka suhet. Võib teha möönduse ja öelda, et on uueväärne. Uus on max 2 nädalat. Mehe puhul võtame eeldatava eluea ja vaatame selle pealt, kas on uus või uueväärne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.02 18:46; 16.02 09:48; 17.02 11:42; 17.02 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaliselt mees koorib naise riidest lahti, aeglaselt, kiht kihi haaval.
??? Kui paljudel paaridel seda ette tuleb? Ma tean, et enamasti võtavad mõlemad end ise riidest lahti. Kusjuures, kui on kiire, siis piisab ainult vastavate elundite paljastamisest, isegi jalast ära pole vaja võtta.

Päris rõvedad mõtted sul siis, kui arvad, et esimene seks võiks toimuda vastavate elundite paljastamise abil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 15:50; 16.02 10:19; 16.02 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Said tegelikult sina ja eelmine tähenärija aru küll, mis mõtlesin selle väljendiga-pole päris uueväärsed. Et tegu on nt turult ostetud euroste puuvillaste alukatega, millel peale kolmandat pesu juba värv tuhmub ja mis muutuvad topiliseks. Usun et suur osa naisi kannavad igapäevaselt just midagi sellist, sest laatadel ja turgudel on selle pesuleti ees alati tunglemist.

Kas tõesti kantakse valdavalt trussikuid, mille värv on tuhmunud ja topilised?
Mina kohe ei salli selliseid esemeid oma sahtlis ning kui juba miski silma riivab, lähevad püksikud prügikasti. Ning seda mitte sugugi seksimise tagamaad silmas pidades. Minu arust on alede ajal võimalik piisavalt hea hinnaga osta endale kvaliteetseid alukaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti kantakse valdavalt trussikuid, mille värv on tuhmunud ja topilised?
Mina kohe ei salli selliseid esemeid oma sahtlis ning kui juba miski silma riivab, lähevad püksikud prügikasti. Ning seda mitte sugugi seksimise tagamaad silmas pidades. Minu arust on alede ajal võimalik piisavalt hea hinnaga osta endale kvaliteetseid alukaid.

Just. Esimest korda kuulen, et keegi turult endale aluspesu soetab. Ja milleks sellist saasta soetada, kui paari pesuga juba kole on…Mul kallis pesu peab aastaid vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 15:50; 16.02 10:19; 16.02 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõne minutiga kohal ja uuele tasandile..tahtsis lihtsalt seksi või?
ma uuele tasandile viimise kohtumist kujutan veidi teisiti ette..vein, romantika, jnejne..:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõne minutiga kohal ja uuele tasandile..tahtsis lihtsalt seksi või?
ma uuele tasandile viimise kohtumist kujutan veidi teisiti ette..vein, romantika, jnejne..:)

Kusagil pole kirjas, et romantikat ja veini ei olnud, lihtsalt saabumine oli üllatus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 11:38; 17.02 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõne minutiga kohal ja uuele tasandile..tahtsis lihtsalt seksi või?
ma uuele tasandile viimise kohtumist kujutan veidi teisiti ette..vein, romantika, jnejne..:)

Kusagil pole kirjas, et romantikat ja veini ei olnud, lihtsalt saabumine oli üllatus.

No pmst on ju kirjas, et maha ja taha, sest teema küsimus on selles, kuidas naisolevus ei suuda oma trussareid ja beezi rinnahoidjat ära vahetada ja appi, mis nüüd saab, kui mees neid näeb. Oleks vein ja romantika olnud, poleks ju teemat ka olnud? Või sina ei suudaks kogu selle veini ajal pesu vahetada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 06:40; 17.02 09:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen naine, aga küll ei mõista, miks peavad küünlad jm “romantika” tingimata olema, et seksida? Vaja on hoopis armumist ja/või iha ja kui need (kumbki – või paremal juhul mõlemad korraga) on, siis pole ausalt mingit vahet, kas pesus käidi minut aega tagasi või eelmisel õhtul; kas alukad on turult ostetud või kuskilt butiigist ostetud, sest sa lihtsalt tahad teist inimest kõigi naha ja karvadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mul veel ühtki meest olnud, kes pesu imetleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda kuulen, et keegi turult endale aluspesu soetab. Ja milleks sellist saasta soetada, kui paari pesuga juba kole on…Mul kallis pesu peab aastaid vastu.

Järelikult ei oska sa valida. Kuna ma pole nõus üle viie euro alumise otsa pesule kulutama, siis saan kas tasuta turult (tutvused) või ostan poest. Viimase … 15 aasta jooksul on olnud mõni üksik turupaar, mis oleks kohe (või nagu sina väidad, peale kolmandat pesu) ära kulunud ja teised olen ära visanud, kui tüdimus peale tuleb või nad välja venivad. Kui rääkida Reservedi jm riidepoodide kaubast, siis maksab rohkem, aga kvaliteet on tihti halvem.

Ma ausalt ei kujuta ette, et ma tahaks käia aastaid sama paari pesuga. Milleks?

Kas teadsid, et paljud pesupoed müüvad brände, mida turuputkadest leida võib? Lauma ja pompea on näiteks esindatud Leedu ja Poola suurturgudel ja tegu pole knockoffidega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.02 18:46; 16.02 09:48; 17.02 11:42; 17.02 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, päris pesuga võrreldes on Lauma ikka paras vabrik ‘Võit’. Parem vähem, aga kvaliteetsemalt. Lõppude lõpux on minu isiklikud õrnad kehaosad need, mida aluspesu kaitseb või pigistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, päris pesuga võrreldes on Lauma ikka paras vabrik ‘Võit’. Parem vähem, aga kvaliteetsemalt. Lõppude lõpux on minu isiklikud õrnad kehaosad need, mida aluspesu kaitseb või pigistab.

Eks 23-selt ongi teised kulutused tähtsamad, kui kvaliteetpesu, mida 35-ni kanda saaks 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.02 18:46; 16.02 09:48; 17.02 11:42; 17.02 12:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Ootamatu seks.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.