Esileht Pereelu ja suhted Ootamatult alanud lugu seotud mehega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )

Teema: Ootamatult alanud lugu seotud mehega

Postitas:

Palun mitte hukkamõista, pigem püüda mõista, sest ma tõesti olen ise endale kõige suurem kriitik.
Ma tõesti paluksin nõuandeid.
Minu suur küsimärk seisneb järgmises. Mõni aeg tagasi jäi mulle silma üks ääretult sümpaatne mees, kes on avaliku elu tegelane, st. ajakirjanduses, tv-s vahel jne. Samas ei olnud tema isiklikust elust midagi kuulnud, ainult tööalastest tegemistest.
See võõras mees tekitas mingi kummalise äratundmise ja ma lisasin ta ühes suhtlusportaalis endale sõbraks, et pisut enam teada saada temast. Profiili uurides selguski,
et mees on abielus. Unustasin ta enne kui mõte kaugemale minna oleks saanud ja nentisin fakti.
Läks mõni aeg mööda ja minu elus saabus periood, kus öösiti ei saanud und ja istusin öötundidel kaua arvutis, et üksindust ja unetust peletada. Suur oli minu üllatus kui
toosama sümpaatne võõras hakkas esmalt väikeseid virtuaalseid zeste tegema ja ühel hilisel tunnil mulle kirjutas. Vajasin tol hetkel samuti kedagi, kellega vestelda ja nii see siis alguse sai.
Mitu järjestikust ööd veetsime vesteldes maast ja ilmast, kuid mitte palju isiklikel teemadel. Isikliku elu kohta küsisime vaid paar põgusat küsimust.
Kuni lõpuks viisid jutuajamised selleni, et vahetasime tel.numbreid ja saime kokku. Kõik see toimus paari ndl .jooksul. See mis edasi sai, on juba veelgi pöörasem.
Meie vahel tekkis kohtudes selline keemia, et asjad väljusid kontrolli alt ja lõppesid voodis. Nii on see nüüd kestnud paar nädalat.
Kirg möllab kohtudes ja kogu maailm läheb meelest. Me vestleme endiselt vahepeal neid pikki vestluseid arvutis, kuid kõik on justkui taandunud p
õhiliselt füüsiliseks. Me endiselt ei ole puudutanud isiklikke teemasid. Mina olen püüdnud aru saada, kuidas ja millal oleks õige aeg seda teha..
Tunnen, et päris nii nagu jätkuda ju ka ei saa. Pean ikkagi kuidagi jõudma selleni, et teada saada, mis meie vahel toimub. Või olen ma naiivne ja peaksin
juba aru saama, et tegemist on abielumehe seiklusevajadusega. Kui olime paar korda juba kohtunud, siis ütlesin talle, et mul on sinuga liiga hea koos ja arvan, et ehk ei peaks
me enam kohtuma – lootsin, et ta saab aru mu vihjest, et põhjuseks on see, et ta pole vaba. Tema aga palus, et annaksin aega mõelda ja kaaluda ja ei teeks rutakaid otsuseid.
Mida ma nüüd tegema peaksin, kas üldse peaksingi midagi küsima, või peaksin ise vaikselt eemalduma, ilma sõnadeta? Või küsima, mis on tema eesmärgid?
Ma ei taha rumalaks ka jääda .. Ma ei hellita sugugi mingeid lootuseid, ehkki ta oli mulle sümpaatne esimesest pilgust juba siis, kui me vee ei tundnudki. Kõik see tundub
nii kummaline. Mida Teie teeksite?
Ma tean, et oleksin ehk pidanud mitte laskma asjal niikaugele minna, kuid ma ei suutnud, kõik lihtsalt läks iseenesest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 22.06 22:26; 22.06 22:44; 22.06 22:48; 24.06 19:47; 24.06 20:40; 04.07 17:36; 04.07 19:21; 04.07 19:39; 05.07 00:45; 05.07 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja milles seisneb sinu suur enesekriitika?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 22:35; 24.06 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa oled ikka suur fantasöör:-)

võtmesõna on: kaks nädalat. mida ikka sellise kestvusega suhte kohta loota või arvata? eks aeg annab arutust.

aga ma arvan, et see mees ongi sihuke juhukate otsija, kui suvalisi neidiseid endale kontaktideks lisab ja siis õhtul mesijuttu alustab. või arvad tõesti, et sa olid esimene ja sinu nimi (ja pilt) ta momentaanselt võlusid, et ta ei suutnud vastu panna.

ja tahad siis endale sellist kaaslast, kes ööde kaupa arvutis istub ja vestleb mingite netituttavatega?

ahh, soovitaks parem värskes õhus kõva trenni teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 22:36; 22.06 23:01; 23.06 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõsiselt lihtsameelne ullike oled, teemaalgataja.
oled ühele naistemehele järjekordne vallutus ja kui hakkad migit tunnete bullshiti ajama, siis ta viskab sind minema nagu vana kaltsu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enesekriitika seisneb selles, et ma vaen omaette piisavalt tihi, et kas oli õige tegu ignoreerida fakti, et mees on abielus.
Samas tõesti ei suutnud talle ei öelda. Ja mina olen ise vaba inimene, omaltpoolt justkui ei petnud kedagi. Miks tema seda teeb, ma ju põhjuseid ei tea..

Mina lisasin tema kontaktiks.

Ei, ma ei usu ka, et minu isik nii vastupandamatu on, aga nii see ometi läks, et ta ühendust võttis. Ja tema sõbralistist on üle 1000 inimese, oleksin ju võinud jäädagi märkamatuks, kuid ei jäänud.

Ööde kaupa istus ta seal seetõttu, et tegi ajutiselt öösiti tööd, see oli juhus, et me sinna öösiti üheaegselt sattusime. Tavapäraselt oleme mõlemad elanud samas rütmis kui enamik teisi: päeval tööd, öösiti uni.

Samas on muidugi õige, et pole tarvis endale mingeid illusioone luua ja kõva trenn teeb alati head :). Kuid eks ma sellepärast siia ju kirjutangi, et sellest meeltesegadusest välja saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 22.06 22:26; 22.06 22:44; 22.06 22:48; 24.06 19:47; 24.06 20:40; 04.07 17:36; 04.07 19:21; 04.07 19:39; 05.07 00:45; 05.07 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaarlile:

Kui mu postitust loed, siis näed, et ma juba tasapisi hakkasin seda \”tunnete bullshiti\” ajama ja sellepeale ei tahtnud ta suhtluse lõpetamisest kuuldagi, Selleasemel soovis vaid võimalust, et annaksin aega.

Aga mine tea, Sul võib muidugi õigus olla.

Küsimus on, kuidas ma selle kindlaks teen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 22.06 22:26; 22.06 22:44; 22.06 22:48; 24.06 19:47; 24.06 20:40; 04.07 17:36; 04.07 19:21; 04.07 19:39; 05.07 00:45; 05.07 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kaarlile:

Kui mu postitust loed, siis näed, et ma juba tasapisi hakkasin seda \”tunnete bullshiti\” ajama ja sellepeale ei tahtnud ta suhtluse lõpetamisest kuuldagi, Selleasemel soovis vaid võimalust, et annaksin aega.

Aga mine tea, Sul võib muidugi õigus olla.

Küsimus on, kuidas ma selle kindlaks teen.[/tsitaat]

ma lugesin küll seda.
minu laest võetud diagnoos on: ilmselt oled \”good fuck\” ja kohe esimese tunneteavaldamise peale ei kanta maha vaid loodab, et sa mõistusele tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina arvan siiski, et sa peaksid endale kaks asja selgeks tegema.

tegemist on tuntud inimesega, hea suhtleja ja osava sõnasepaga. talle meeldib netis suurel arvul kontakte omada. ta lehitseb naiskontaktide pilte ja võtab meeldima hakanutega ühendust kõigepealt virtuaalselt ja siis hiljem reaalis ja tüürib asjad kindlakäeliselt ja võluvalt voodisse.
seda teeb ta kindlasti mitme naisega sünkroonis.
ehk siis, esimene reegel: seda, mida see mees sulle ütleb või vannub ei maksa absoluutselt tähele panna. ainult teod, teod, on need, mis loevad. (ja tao see endale pealuu sisse: sa ei ole tema ainus praegune liin, aga oled piisavalt hea kepp, et sind mitte kohe sinnasamusesse saata).

teiseks on vanuse faktor. kui sina oled kahekümnendates siresäär ja tema 40pluss ja tema abikaasa samuti 40pluss, siis võib sul lootust olla. et kui tegemist n.ö jürimõisa tüüpi mehega, kes leiab, et teatavas vanuses vaja renomeed vanale naisele kingaandmisega turgutada, siis võib ta tõesti oma pere jätta. kui te olete enam-vähem samaealised, siis vaevalt. aga, ahoi! kammi siis kõik ta naiskontaktid läbi, hinda pilte, kaalu, kes oleks sinu konkurendid, kas oled kõige kaunim nende seas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 22:36; 22.06 23:01; 23.06 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte et see väga suurt tähtsust omaks, aga kas sel mehel on ka lapsi? elab muidu nö pereelu? selles suhtes et abieluinimestel tekib ikka vahetevahel rutiin ja kui sinuga muidu on hea, võib sellist armukesesuhet ju hoida mõnda aega. iseasi kui rahul sa ise selle staatusega oled, et ta sinu kõrvalt siiski alati koju oma naise juurde läheb. seda enam, et nn avalikel üritustel ja muudel tähtpäevadel on tema käevangus seaduslik kaasa. aga minu meelest oleks tõeliselt inetu, kui neil oleksid ka väiksed lapsed ja sel juhul üritaks ma küll kindlalt sealt suhtest jalga lasta. sest pere võiks ja peaks nagu püha olema…iseasi muidugi mis ta sulle ise räägib oma isiklikust elust üldse. põgusalt olete ju ikka neil teemadel suhelnud? ma ise arvan, et ehk sa ei peakski kohe hakkama uurima selle kohta, mis seis teil omavahel on, pigem ürita kõigepealt ääriveeri selgeks teha, mis seis neil kodus oma naisega on. sealt saad juba üht-teist kõrva taha panna ja teatud järeldusi teha, kas on mõtet asja edasi ajada või ei…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 23:27; 25.06 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina arvan,et sa oled järjekordne ära kasutatud objekt.ma pole eluaeg sinusugustest aru saanud,millega te mõtlete.omaarust mõtlete peaga,aga tegelikult…kui sa nüüd mõtleksid ka natuke reaalselt ja jalgadega maa peal,siis saad aru,mida ma silmas pean,aga sa ise valid endale oma elutee ja keegi ei saa sinna midagi parata,lihtsalt kahju,et maailmas on ikka nii palju blondiini mõtlemisega inimesi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehena võin öelda, et tüüpiline juhtum. Edukas mees tahab oma tuntust ära kasutada, rebib nii naisi voodisse ja kui need hakkavad edvistama, et \”lõpetaks ära, sa ju abielus\”, siis mees muidugi ei anna alla, sest TEDA EI JÄTA KEEGI MAHA, TEMA ISE JÄTAB. Seega teie suhe veidi kestab, siis ta enam sinuga ühendust enam ei võta ja kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Ei, ma ei usu ka, et minu isik nii vastupandamatu on, aga nii see ometi läks, et ta ühendust võttis.
Ja tema sõbralistist on üle 1000 inimese, oleksin ju võinud jäädagi märkamatuks, kuid ei jäänud.

[/tsitaat]

ma pakun alternatiivse selgitusena, miks sa talle silma jäid selle, et ta võttis ühendust sinuga hilisel õhtutunnil. see tähendab, et valik polnud eriti lai. enamus ju ei istu siiski öösel netis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 22:36; 22.06 23:01; 23.06 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on nagu suvalise prostituudi klient, kes arvab, et senini on kõik eksinud ja tema on see ainus ja õige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 19:46; 24.06 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hahaa… sa oled kõige ehedam spermatühjendamise anum ja abielumehe armuke – olenemata, kui romantiliseks sa seda hooraafääri siin kirjeldad.

Lits. Sellised tuleks vardasse ajada. Sa oled hullem isegi kui tasuline lits – sa annad ju tasuta ja abielumehele!

Sa ise tahaksid, et sulle nii tehtaks?

VÄRDJAS!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 23:09; 05.07 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekool on kiire silte kleepima.

Hea teema-algataja, ega ükski kõrvalseisja ei saa selles situatsioonis õiget nõu anda. Suhete puhul on mängus nii palju nüansse – siin mustvalgeid lahendusi ei ole olemas. Võibolla teil tekkiski nö esimese silmapilgu Suur Tunne. Võibolla ongi see See Õige. Ainuüksi fakt, et keegi on abielus, ei tähenda midagi. Küsimus on – missuguses abielus? Muidugi, sa võid mängida kangelast, loobudes suhtlemisest, kuid kas see muudab mehe abielu automaatselt endiseks või heaks? Kui sa oled puudutanud sügavalt mehe hinge, siis pole see abielu enam kunagi endine, isegi kui see enne sind oli elamisväärne. Kui see abielu oli farss juba enne, no siis pole ju ka põhjust põdeda. Jne…
Iial ei tea sa, missuguseks võiks kujuneda teie kahe elu, kui te päriselt koos oleksite. Paras annus riski on iga tutvuse juures. Küsimus on, kas sa julged seda riski võtta või põgened enne, kui midagi alatagi saab.
Fakt on see, et sellised \”saatuslikud kohtumised\” kipuvad meie elu ja väärtuseid muutma, isegi, kui nad ei ole püsivad. Keegi pole pärast taolist (suhte)tormi enam endine 🙂

Igasuguseid kadedaid, kes sedalaadi asju kohe tavalisteks abielumeeste \”torutühjendamisteks\” diagnoosivad, võiksid ignoreerida. Usu, kõik inimesed unistavad tegelikult kasvõi kord elus tunda tõelist jalust maha võtvat kirge.

Üks asi on muidugi kindel – kui kolmandad osapooled mängus, siis saab keegi haiget. Kes täpselt, see selgub hiljem. Võib juhtuda, et kõik saavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mullamaia kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Ainuüksi fakt, et keegi on abielus, ei tähenda midagi. [/tsitaat]
See ongi ainuke fakt, mis midagi tähendab.
Abielumehega ei sehkendata! Kohe, kui see fakt selgub, tuleb head aega öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära lisa sõbraks inimesi keda ei tunne …sa ise otsid ju selliseid olukordi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no juba hakkab kaitsema yhe väärastunud lontruse käitumist. Abielu rikub küll tema,aga kaasa aitad sellele sina! It takes 2 to tango!
Kullake, ju siis on need 999 juba läbi proovitud.
sina oled lihtsalt värske veri.

ja kes teeb ikka tööd, see ei kola netis mingitel suhtlemisveergudel.

mees on tõesti üks edev libakeel ja sina lihtsalt ohver, aga mehelt tema eesmärke sul küll pole mõtet pärima hakata. tema plaan on abielus edasi olla, kogu asi vaka all hoida ja sinuga aeg-ajalt lõbutsemas käia kuniks uue nn \”ühe miljonist\” (sinu puhul siis vaid küll tuhandest) leiab kui tal juba polegi mitut rauda tules. ja usu, kui asi välja tuleb, siis ta eitab jäigalt.

Huvitav mis see on,miks sa ei suuda EI öelda. pole enesekindlust kedagi teist leida või meelitab see,et keegi tundum sinuga viitsib jännata? usu mind, nad on samasugused inimesed nagu iga teinegi, vaid veidi edevamad ja mõned ka targemad voi ettevõtlikumad (aga mitte alati).
situatsioon häirib ju sind, järelikult pead endaga midagi ette võtma. kui pisutki eneseväärikust tahad veel säilitada (pole ju palju alles jäänud kui aidatakse kaasa abielurikkumisele), siis astud ise hoorattalt maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 10:10; 24.06 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no juba hakkab kaitsema yhe väärastunud lontruse käitumist. Abielu rikub küll tema,aga kaasa aitad sellele sina! It takes 2 to tango!
Kullake, ju siis on need 999 juba läbi proovitud.
sina oled lihtsalt värske veri.

ja kes teeb ikka tööd, see ei kola netis mingitel suhtlemisveergudel.

mees on tõesti üks edev libakeel ja sina lihtsalt ohver, aga mehelt tema eesmärke sul küll pole mõtet pärima hakata. tema plaan on abielus edasi olla, kogu asi vaka all hoida ja sinuga aeg-ajalt lõbutsemas käia kuniks uue nn \”ühe miljonist\” (sinu puhul siis vaid küll tuhandest) leiab kui tal juba polegi mitut rauda tules. ja usu, kui asi välja tuleb, siis ta eitab jäigalt.

Huvitav mis see on,miks sa ei suuda EI öelda. pole enesekindlust kedagi teist leida või meelitab see,et keegi tundum sinuga viitsib jännata? usu mind, nad on samasugused inimesed nagu iga teinegi, vaid veidi edevamad ja mõned ka targemad voi ettevõtlikumad (aga mitte alati).
situatsioon häirib ju sind, järelikult pead endaga midagi ette võtma. kui pisutki eneseväärikust tahad veel säilitada (pole ju palju alles jäänud kui aidatakse kaasa abielurikkumisele), siis astud ise hoorattalt maha.[/tsitaat]

Seda, kes teist inimest teda tundmata väärastunud lontruseks nimetab, ei pea nõuandjana suhteküsimustes eriti tõsiselt võtma

Olgu muuga kuidas on

Ühes asjas olen sama meelt – 1000 \”sõpra\” FB-s on veidi anomaalne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mullamaia kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seda, kes teist inimest teda tundmata väärastunud lontruseks nimetab, ei pea nõuandjana suhteküsimustes eriti tõsiselt võtma

Olgu muuga kuidas on

Ühes asjas olen sama meelt – 1000 \”sõpra\” FB-s on veidi anomaalne :)[/tsitaat]

Ja sinu arvates on sellel mehel täielik õigus oma naist petta ja tegu ei ole absoluutselt väär?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 10:10; 24.06 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mullamaia kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seda, kes teist inimest teda tundmata väärastunud lontruseks nimetab, ei pea nõuandjana suhteküsimustes eriti tõsiselt võtma

Olgu muuga kuidas on

Ühes asjas olen sama meelt – 1000 \”sõpra\” FB-s on veidi anomaalne :)[/tsitaat]

Sorry ma nüüd võtan ka sõna. Mida muud see mees siis on, kui 2 põgusat nädalat ja juba voodisse ja püsiarmukeseks. Mida muud see \”saame kokku ühel eesmärgil\” muud on, kui armukesepidamine. Truud mehed võivad ka libastuda, aga usun et kõrge moraaliga meestel võtab see ikka kauem aega ja se salasuhe kujuneb veidi teistmoodi. Mitte nii, et hilisõhtu FB-s (näiteks), kokkusaamine ja voodi. Nii klassikana kõlab see kõik.

Ütle siis vähemalt teemaalgataja, kas on asi nii, et mees sinust aastad 10-20 vanem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 19:03; 24.06 20:13; 06.07 14:38; 06.07 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan see suhe ära lõpetada. Oled sa siis tõesti nii kerglane, et hakkad armuseks? Ütle talle, et armukesks sa ei hakka (aga seda pead sa ise ka endast uskuma)- võtku või jätku ja nii ongi.

Mina kunagi keeldusin…meie puhul aga oli tõesti tunne suur ja praeguseks on see mees minu abikaasa juba mitmeid aastaid ja kuna meil on uskumatult mõnus harmoniline elu, siis jääb üle vaid nenitada, et ju siis pidigi nii lihtsalt minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 19:06; 24.06 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Lugesin tagasisidet, mis enamuses siiski tauniv. Jah, suhtleiselt mõistetav, teatud piirini. Olukord on alles väga noor ja ma ei ole veel saanud piisavalt informatsiooni, mille põhjal oma seisukoht välja kujundada ja sellega välja tulla. Ka see, et siia kirjutasin, on üks samm selles suunas.
Veelkord – mina ei ole abielus, mina ei peta kedagi, ma ei ole omaalgatuslikult selliseid samme astunud, mis praeguse olukorra tekitasid – seda tegi mees. Ma ei tea, kas keegi Teist on taolist kirge tundnud, mis kaotab justkui kogu ülejäänud maailma neiks hetkeiks ja on lihtsalt nii tugev, et ei ütlemiseks tuleks astuda üle iseenda. Kas ma peaksin seda tegema? Mina vaba inimesena? Kas see ei peaks mitte selle osapoole asi olema, kes on seotud? Me kõik oleme isekad. Ja ma pole mingi moraalivaba l#ts, nagu keegi siin lajatas. Siiamaani olen pikaajalises kooselus olnud ja vaid napi aja üksinda.. Ma olen inimene oma vajadustega. Mulle on palju lähenemiskatseid tehtud, aga mitte igaühega ei teki seda \”miskit\”, miks just tolle mehega tekkis – ma ei tea.
Ja ma ei tea ka, mida nüüd edasi otsustan. Püüan kuidagi teada saada tema seisukoha. Kuidas, jälle ei tea. Püsiarmukeseks olemine ei tundu tõesti just unistuste positsioonina.. samas kui ma suudan tunded toimuvast lahus hoida.. kuniks ma leian inimese, kellega luua tõsine suhe..
Jube kerge on hukka mõista. Kas ka siis oleksid siinsed vastajad sama resoluutsed kui ennast ühel päeval samast situatsioonist leiaks? Keegi kunagi ei tea, mida elu järgmiseks toob.
Jah, ma mõistan hukka, et mees on abielu kõrvalt teinud otsuse lubada endale kõrvalsuhteid/suhet. Kuid praegu ei tea ma ju veel mitte midagi põhjustest. Mis on temapoolne põhjendus, et nii on läinud. Abielus on ju samuti kaks inimest. Alati ei ole must ja valge: mees halb ja naine hea. Ja see pole õigustus. See on lihtsalt fakt elust. Seega, tahaks ikkagi loota, et räiget sõimu minu suunas rohkem ei lenda. Pole ma mingi väärtusetu lipakas, vaid hetkel sattunud taolisesse olukorda.
Mees on minust mõned aastad noorem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 22.06 22:26; 22.06 22:44; 22.06 22:48; 24.06 19:47; 24.06 20:40; 04.07 17:36; 04.07 19:21; 04.07 19:39; 05.07 00:45; 05.07 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehel on pereelu korras, siis ta ilmselt ei otsiks kõrvalsuhet. Usun, et sul on lootust. Katsu see kindlaks teha, kui sul on lootust, siis anna minna. Tõelist kirge kogeb harva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 19:58; 24.06 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki oleks siis aeg küsida, mida mees tahab ja miks ta seda endale lubab ja miks ta oma naist petab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 19:06; 24.06 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja.
Lugesin tagasisidet, mis enamuses siiski tauniv. Jah, suhtleiselt mõistetav, teatud piirini. Olukord on alles väga noor ja ma ei ole veel saanud piisavalt informatsiooni, mille põhjal oma seisukoht välja kujundada ja sellega välja tulla. Ka see, et siia kirjutasin, on üks samm selles suunas.
Veelkord – mina ei ole abielus, mina ei peta kedagi, ma ei ole omaalgatuslikult selliseid samme astunud, mis praeguse olukorra tekitasid – seda tegi mees. Ma ei tea, kas keegi Teist on taolist kirge tundnud, mis kaotab justkui kogu ülejäänud maailma neiks hetkeiks ja on lihtsalt nii tugev, et ei ütlemiseks tuleks astuda üle iseenda. Kas ma peaksin seda tegema? Mina vaba inimesena? Kas see ei peaks mitte selle osapoole asi olema, kes on seotud? Me kõik oleme isekad. Ja ma pole mingi moraalivaba l#ts, nagu keegi siin lajatas. Siiamaani olen pikaajalises kooselus olnud ja vaid napi aja üksinda.. Ma olen inimene oma vajadustega. Mulle on palju lähenemiskatseid tehtud, aga mitte igaühega ei teki seda \”miskit\”, miks just tolle mehega tekkis – ma ei tea.
Ja ma ei tea ka, mida nüüd edasi otsustan. Püüan kuidagi teada saada tema seisukoha. Kuidas, jälle ei tea. Püsiarmukeseks olemine ei tundu tõesti just unistuste positsioonina.. samas kui ma suudan tunded toimuvast lahus hoida.. kuniks ma leian inimese, kellega luua tõsine suhe..
Jube kerge on hukka mõista. Kas ka siis oleksid siinsed vastajad sama resoluutsed kui ennast ühel päeval samast situatsioonist leiaks? Keegi kunagi ei tea, mida elu järgmiseks toob.
Jah, ma mõistan hukka, et mees on abielu kõrvalt teinud otsuse lubada endale kõrvalsuhteid/suhet. Kuid praegu ei tea ma ju veel mitte midagi põhjustest. Mis on temapoolne põhjendus, et nii on läinud. Abielus on ju samuti kaks inimest. Alati ei ole must ja valge: mees halb ja naine hea. Ja see pole õigustus. See on lihtsalt fakt elust. Seega, tahaks ikkagi loota, et räiget sõimu minu suunas rohkem ei lenda. Pole ma mingi väärtusetu lipakas, vaid hetkel sattunud taolisesse olukorda.
Mees on minust mõned aastad noorem.[/tsitaat]

Ei mina küll ei sõima ja ei püüa siin näpuga näidata kellegi peale, just say´n woman, et kogu see lugu lõhnab tüüpilise paadunud armukesepidaja järele. Paljudes, lausa kõigis abieludes on aja jooksul probleeme. Selline mehe käitumine nüüd küll ühtegi probleemi ei lahenda ja oma naise suhtes käitub ta väga lugupidamatult. Tõeline turn off minu jaoks, aga mis kedagi erutab.

Ja see kurkikuulus keemia ja kirglik seks- kui sulle inimene füüsiliselt meeldib, st tema välimus on sinu maitse, siis üldiselt tulebki see kirg voodisse. Seks uue inimesega täiesti esimest korda on ka see, mis teeb asja erutavaks. Ja siis mõeldaksegi mehele kuldne kuu selga ja arvatakse, et eluarmastus.

Aga on ka täiesti võimalik, et on suur suur armastus ja sinu potensiaalne elukaaslane/abikaasa. Kaldun siiski arvama, et u. 6 kuu pärast hakkab mees rääkima kohustustest oma pere ees ja sina tunned ennast lihtsalt ärakasutatuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mina küll ei sõima ja ei püüa siin näpuga näidata kellegi peale, lihtsalt…kogu see lugu lõhnab tüüpilise paadunud armukesepidaja järele. Paljudes, lausa kõigis abieludes on aja jooksul probleeme. Selline mehe käitumine nüüd küll ühtegi probleemi ei lahenda ja oma naise suhtes käitub ta väga lugupidamatult. Tõeline turn off minu jaoks, aga mis kedagi erutab.

Ja see kurkikuulus keemia ja kirglik seks- kui sulle inimene füüsiliselt meeldib, st tema välimus on sinu maitse, siis üldiselt tulebki see kirg voodisse. Seks uue inimesega täiesti esimest korda on ka see, mis teeb asja erutavaks. Ja siis mõeldaksegi mehele kuldne kuu selga ja arvatakse, et eluarmastus.

Aga on ka täiesti võimalik, et on suur suur armastus ja sinu potensiaalne elukaaslane/abikaasa. Kaldun siiski arvama, et u. 6 kuu pärast hakkab mees rääkima kohustustest oma pere ees ja sina tunned ennast lihtsalt ärakasutatuna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 19:03; 24.06 20:13; 06.07 14:38; 06.07 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui mehel on pereelu korras, siis ta ilmselt ei otsiks kõrvalsuhet. Usun, et sul on lootust. Katsu see kindlaks teha, kui sul on lootust, siis anna minna. Tõelist kirge kogeb harva.
[/tsitaat]

Mul sõber paneb ka kõrvalt. Muidu on kõik oki-doki aga naine kuramus ei taha piisavalt seksida. Mingit lahkumineku plaani tal muidugi pole aga armukese huvi tuleb muidugi kõrgel hoida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 19:46; 24.06 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul sõber paneb ka kõrvalt. Muidu on kõik oki-doki aga naine kuramus ei taha piisavalt seksida. Mingit lahkumineku plaani tal muidugi pole aga armukese huvi tuleb muidugi kõrgel hoida. [/tsitaat]

siit moraal: naised, seksige ometi oma meestega !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 19:58; 24.06 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, ärge nüüd ikka kohe mind armukeseks tituleerige.
Ma pole sellesse rolli asumiseks siiski veel omapoolset nõusolekut andnud.
Uurin kõigepealt mehelt, mis siin siis toimumas on. Ja siis otsustamised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 22.06 22:26; 22.06 22:44; 22.06 22:48; 24.06 19:47; 24.06 20:40; 04.07 17:36; 04.07 19:21; 04.07 19:39; 05.07 00:45; 05.07 14:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )


Esileht Pereelu ja suhted Ootamatult alanud lugu seotud mehega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.