Esileht Pereelu ja suhted ootan kihlumist 8 aastat- update

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 121 )

Teema: ootan kihlumist 8 aastat- update

Postitas:
Kägu

Perekooli foorum ei tööta enam, ma ei saa oma enda loodud teemale vastata. Olen 5x proovinud ja mu kommentaarid ei lähe üles. Oleksin nagu blokeeritud kommentaari jätmast.

Kui see posititus läheb üles siis jätan siia alla kommentaari mis juhtus, kui saan seda teha.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodetavasti läks siis hästi.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kopeeri oma tekst ja siis kleebi vastusekasti. Nii kui midagi seal muutma hakkad, siis ta jälle üles ei lase, nii et tee ainult kaks klõpsu ja asi tahe.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kopeeri oma tekst ja siis kleebi vastusekasti. Nii kui midagi seal muutma hakkad, siis ta jälle üles ei lase, nii et tee ainult kaks klõpsu ja asi tahe.

Nii “lihtne” see kahjuks enam pole. Ise tegin seda kleepimise protseduuri kaheksa korda, enne kui tekst üles läks

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii “lihtne” see kahjuks enam pole. Ise tegin seda kleepimise protseduuri kaheksa korda, enne kui tekst üles läks

Kui teema on mitme lehekülje pikkune, tuleb “paste” teha esimese lehe lõpus. Mitte selle lehe lõpus, kuhu sa oma kommentaari kirjutama hakkasid. Sealt teed copy, saadad. Ei ilmu. Viskab su esimesele selle teema lehele, krutid alla, kleebid. Toimib.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei toimi see ka alati!

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga huvitav oleks teada, kuidas asi edasi arenes. Ise pakun, et TA tegi suhtele lõpu. Ma ise oleks küll teinud

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleks, oleks. Oleks sul rattad oleksid veoauto. Sul polegi seda võimalust, et saaksid mingit lõppu teha.

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei toimi see ka alati!

Olete tähele pannud, et reklaame enam ei ole. Vist seepärast pappi enam peale ei tule ja IT mehed lasid ülepea jalga nagu lõvi Simson Mariupoli loomaaiast

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olete tähele pannud, et reklaame enam ei ole. Vist seepärast pappi enam peale ei tule ja IT mehed lasid ülepea jalga nagu lõvi Simson Mariupoli loomaaiast

Mul küll virvendavad siin need reklaamid endiselt igal pool jalus, küll üleval-all-külgedel kui ka keset kommentaare.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekooli foorum ei tööta enam, ma ei saa oma enda loodud teemale vastata. Olen 5x proovinud ja mu kommentaarid ei lähe üles. Oleksin nagu blokeeritud kommentaari jätmast.

Kui see posititus läheb üles siis jätan siia alla kommentaari mis juhtus, kui saan seda teha.

Ma ei saa aru, miks sa siis ei vasta sellele küsimusele, et kas rääkisite? Mis sai? Mida otsustasid?

Arutad postitamise võimalikkuse üle, aga sellest mitte sõnagi, millest lubasid meile teada anda.

Nüüdseks on sind õpetatud juba ka, kuidas saab kommenteerida.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

No minu arvamusavaldus ka ei salvestunud eelmisse vestlusse, seega proovin siia. Olen ka mina olnud suhtes, kus olen oodanud, et suhe areneks. Mina ei elanud koos, sest juba mitu aastat nagu oli suhe, st mees nautis koos olemise aega jne, kuid minul oli nt suurem suhtlusvajadus, soov, et me jagaks rohkem oma elusid ning teeks ka tulevikuplaanie, kuid nagu midagit ei olnud. Ikka selline igav lihtsalt deitimine. Seega mina otsustasin, et ma olen parem üksi, kuid ma ei taha enam sellist asja, sest mees on hea välimuse ja suhtumisega, kuid kui ma ikka muudkui nagu ootan rohkemat, siis pole see selline poolkõva suhe mulle. Nüüd see mees imestab, et miks ma ikka ei paku talle seda, mis meil juba oli ning ei soovi suhet, kuid mina ei saa seda, mis minu vajadus, kuigi eks sellest ikka on räägitud ka, seega ma enam lihtsalt ei taha.
Teemaalgatajale ütlen, et kui preagune lahendust ei rahulda, siis tuleb edasi liikuda, sest iga inimene peab ikka ise oma elu kujundama, mitte ootama, et äkki kunagi…Muuseas, täiesti ootamatult avastasin, et ma olen üksi õnnelikum kui sellises poolikus suhtes, mis lihtsalt polnud mulle ja võttis vaid mu energiat. Mõni teine oleks sellega õnnelik, mina ei olnud.

+9
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul küll virvendavad siin need reklaamid endiselt igal pool jalus, küll üleval-all-külgedel kui ka keset kommentaare.

Adblockeriga pole mingeid reklaame.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda eelmist teemat ei viitsinud isegi lugema hakata, ei saanud pealkirja nähes üldse aru, mis sellest kihlumisest oodata? Kas soovid abielluda või kihluda? 20 aastat kihlatuna on kuidagi hea elada?

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda eelmist teemat ei viitsinud isegi lugema hakata, ei saanud pealkirja nähes üldse aru, mis sellest kihlumisest oodata? Kas soovid abielluda või kihluda? 20 aastat kihlatuna on kuidagi hea elada?

Mõnedele on sedasorti romantika tohutult oluline. Et mees laskuks ühele põlvele, taustal mängib õrn viiulimuusika ja pärast kõik kohalviibijad plaksutavad. Maitseasi.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma usun, et tegelikult mõtles selle teema algataja ikkagi abielu. See sõna “kihlumine” on sihukene vanamoodne eufemism abielule. St, välditakse otse millegi nimetamist, öeldakse kuidagi ümber. Mu üks tuttav näiteks tahtis ka abielluda, aga ei rääkinud abiellumisest otse mitte kunagi, vaid ütles ikka teistmoodi, näiteks: “Tahaksin kuulda pulmakellade helinat”. Ilmselgelt ei tähendanud see, et ta soovis abielu pelgalt kellade helistamise pärast, see oli lihtsalt tema viis sel teemal rääkida.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma usun, et tegelikult mõtles selle teema algataja ikkagi abielu. See sõna “kihlumine” on sihukene vanamoodne eufemism abielule.

No seal teemas TA lausa ekstra täpsustas (kuna olid samad küsimused), et tema tahab justnimelt kihlumist. S.t. üllatust, eraldi sõrmust, põlvili viskumist ja pikka kõnet mehe poolt.
Abielust teemaalgataja suurt ei rääkinud

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma usun, et tegelikult mõtles selle teema algataja ikkagi abielu. See sõna “kihlumine” on sihukene vanamoodne eufemism abielule.

No seal teemas TA lausa ekstra täpsustas (kuna olid samad küsimused), et tema tahab justnimelt kihlumist. S.t. üllatust, eraldi sõrmust, põlvili viskumist ja pikka kõnet mehe poolt. Abielust teemaalgataja suurt ei rääkinud

Kihlumine on palju ilusam sõna ja tegu sisuliselt on ka puhtam, lausa helge. Kaks süütut inmest vannuvad teineteisele truudust. Mis saab ilusam olla? Esmalt astub lavale muidugi peig, aga seejärel kui pruudikstahetu ettepaneku vastu võtab, siis tekib nagu kahe inimese ühise tuleviku algus. Ja nende ümber on mingi armastuse sära.

Abielul kui tehingu juriidilisel vormistusel, pole pooltki niisugust puhtust. Abielu on üldse ära lörtsitud. Omasooliste teema on juba vana plaat, aga maailast on teada, et ka koertega on abiellutud. Mulle pole kõrva jäänud, et keegi mees kusagil oleks üritanud kitsega kihluda 

0
-10
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kihlumine idee järgi on eelkokkulepe abiellumiseks. Seega, kui mees teeb abieluettepaneku, siis ongi see sisuliselt kihlumine. Pärast 8 aastat kooselu peaks olema selge, millise inimesega sa koos elad. Minu sõbranna soovis ka abielu, kuid mingi aeg hakkas ka mõtlema, et mida see muudab, hakka nime vahetama, siis ka dokumente, milleks. Mõlemad on korra abielus olnud ja sõbrannal oli veel väga kehv abielu, nii et ei ole mida taga nutta.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis saab ilusam olla? Esmalt astub lavale muidugi peig, aga seejärel kui pruudikstahetu ettepaneku vastu võtab, siis tekib nagu kahe inimese ühise tuleviku algus. Ja nende ümber on mingi armastuse sära.

Mida roosamannavahtu, need kaks olid juba 10a koos elanud ja hakanud vaikselt tõenäoliselt üksteisest tüdinema! Ime, et sa veel ei lisanud “süütuse puhtusest õhetavat pruuti” jne… Ja peig ei astunud kuhugi, sellest kogu teema oligi! 😀

Ja “update” pole teemaalgataja nädalatega ikka suutnud kirja panna, järelikult mingit pitsivahulist lõppu pole sealt oodata, nagu kõik arvasidki.

Abieluettepanek ongi kihlumine ju sisuliselt.

+10
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

TA, nüüd on postitamine korras ja saad kirjutada, kuidas lugu edasi arenes.

Seda muidugi juhul, kui see mingi kirjanduslik katsetus polnud.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

TA, nüüd on postitamine korras ja saad kirjutada, kuidas lugu edasi arenes.

Tal on minu poolt roheline tuli jätkata või mitte jätkata kirjanduslike katsetustega.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Isegi kui oli, ikka oleks ju tore teada kuidas lugu lõppeb või siis jätkub.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere jälle! Olen algne postitaja kägu.

Minul need copy-paste asjad ei töötanud ja ei saanud update’ida varem ka nii nagu soovitati. Sorri kõigile aga perekooli pask.

Mis siis sai?

Teemat ise üles ei võtnud, mees hakkas ise rääkima, et too nädalavahetus läheksime kihlasõrmuseid poodides vaatama, et mis mulle meeldib või mitte. Tegime seda too R-P kõik päevad ja oli väga tore, et mees näitas üles mingisugust initsiatiivi. Küsis suurust mitu korda ja näitas isegi sõrmuseid, mida ta eraldi on käinud vaatamas. See oli üllatav, et ta on ise käinud. Suurus ja eelistused teada, midagi kallist ei taha, tunneksin end ebamugavalt, kui sõrmes oleksid tuhanded eurod. Pigem on see romantiline moment mulle oluline ja kui teie jaoks mõttetu siis vahet pole. Minu jaoks on tähtis.

Tollel järgmisel nädalal oli juttu lastest ja nende saamisest ja leppisime koos kokku, et hakkame neid proovima. Pidin arstile helistama ja laskma spiraali eemaldada. Seda olen nüüdseks juba teinud aga pole veel asjaks läinud.

Keegi vahepeal küsis või väitis, et miks me pole varem lapsi saanud ja miks ma nõudnud ei ole. Mul endal on küll soov abielluda aga varasemalt olid lapsed alati valikulised. Pigem oli mees see, kes neid rohkem tahtis, kui mina. Raske selgitada, et tahtmine on olnud aga mitte nii suur, et ma nüüd pean saama või elu on läbi. Pigem nagu, et kui mees tahab siis saame ja kui ei taha siis ei saa. Olen alati tahtnud eelkõige kaaslast, kellega elu koos veeta. Oh jah  inimesed on kõik erinevad, ei pea minu kallal ilkuma.

Abielust. Leppisime kokku, et nüüd varsti on kihlumine ja abiellumise kuupäevadest sai ka räägitud, et siin lähikuudel minna registreerima. Vaatasime kalendrist, mis kuu oleks mõistlikum, kus on mõni sünnipäevade vaba periood. Suurt pulma soovib mees ikka, aga oli nõus, et see tuleb kunagi hiljem ja registreeritud saame kahekesi.

Lõppkokkuvõttes, olen tegelikult ikka väga kurb, isegi nii kurb, et ei nuta ega väljenda end praktiliselt üldse. Kõik, mis ma kirjutasin tundub ju nagu, et läks hästi? aga mu sees on. Ma ei tea, mu sisetunne ütleb, et midagi on ikka halvasti. Olen mõelnud, kas see oli kõik tühi jutt või mitte, kas käisime sõrmuseid vaatamas, et mind lihtsalt maha vaikida. Pärast seda pole teemadest rohkem juttu olnud, kui ma just ise ei küsi.

Mingis mõttes on nendel õigus, kes ütlesid, et see asi on hapu maiguga. Sõrmuste proovimine, vaatamine oli tore aga ma tunnen end ikka nii kehvalt. Väga imelik on ka see, et peale arsti juures käiku, ei ole mees minuga seksida soovinud. Natuke ebamugav selgitada jällegi, aga ta väga soovib minuga kõike teha…peale “lõpetamise”. Igasugused asjad, poosid, fantaasiad, minu peal kõike proovida peale selle, et sealt oleks võimalik laps tulla. Peas on suur küsimärk ikka, et mida kura*it. Ta on peale neid teemasid väga väga armastav, hooliv ja nagu ma ütlesin väga soovib mind igas asendis..ma ei tea kas ma olen peast tõesti nii ära masenduses või on see teie meelest ka kahtlane?

Ausalt, algul ma kirjutasin väga pikalt ja laialt kõigest aga perekool keeras nii palju käru, et saate siis lühema versiooni, kuigi ega see väga lühike ka pole. Kui miskit on küsida siis proovin siin lähipäevil vastuseid anda.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

pillid peale ruttu

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Et käisite sõrmuseid proovimas aga ära ei ostnud? Miks ei ostnud? Ei leidnud sobivat või polnud raha?

Kui te nüüd kavatsete paari kuupärast registreerida siis miks juba avaldust sisse pole teinud? Peale avaldust peab vähemalt kuu ootama enne kui saab registreerida. See on nö mõtlemise aeg, et kui äkki keegi ringi mõtleb.

Nüüd siis laps. Andsite mõlemad nõusoleku ja nö rohelise tule aga mees nüüd väldib. Või saan aru, et seks toimub aga mees ei lõpeta? Kasutuses on siis, et välja tõmbamis taktika?

Veidi kahtlane on olukord tõesti.

Kui sul endal on juba kahtlane ja imelik see olukord siis äkki peaksid kõik uuesti läbi mõtlema.

Praeguseks sa ei ole ju ikkagi kihlatud ning pole ka pulmi/registreerimist. Vaid jätkuvalt on jutt, et “teeme”.

Või äkki sa enam ise ei taha seda Või õigemini selle mehega?

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sinu soov on abielluda ja seda enne lapsi, siis ma ausalt öeldes ei kiirustaks beebi hakkama panemisega. Oota oma kihlasõrmus ära ja pange registreerimise kuupäev paika. Kui sa enne seda rasedaks jääd, ei ole mehel küll enam kuskile kiiret, sest lapse saab ta ka ilma abieluta.

+9
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõppkokkuvõttes

Pika  jutu lühike kokkuvõte on ikka see, et kogu saaga on päädinud hunniku jutustamisega ja tegusid on ümmargune null. Miks siis ei ostnud selle poodides saalimisega sõrmuseid? Vähe valest otsast hakkad pihta, lapsetegemine enne abielu (ja mees ei soovi sind rasestada ilmselgelt, nagu ütlesin, reaalseid tegusid null, ainult soe õhk).

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõppkokkuvõttes

Miks siis ei ostnud selle poodides saalimisega sõrmuseid?

Ei saanud ju koos ära osta. Ta tahab, et mees teda üllataks, romantiliselt paremale põlvele laskuks, harda monoloogi peaks ja selle saatel sõrmuse sõrme paneks.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõppkokkuvõttes

Miks siis ei ostnud selle poodides saalimisega sõrmuseid?

Ei saanud ju koos ära osta. Ta tahab, et mees teda üllataks, romantiliselt paremale põlvele laskuks, harda monoloogi peaks ja selle saatel sõrmuse sõrme paneks.

Ei leidnud sobivat, aga pigem eelistan jah, et mees teeb lõpliku otsuse ise, milline sõrmus mulle meeldiks, et oleks väike üllatus selle kohapealt. Põlvitada võiks ka ja võiks monoloogi ka pidada. Mis selles nii halba on, et ma seda soovin?

+1
-6
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 121 )

Esileht Pereelu ja suhted ootan kihlumist 8 aastat- update