Esileht Pereelu ja suhted ootan kihlumist 8 aastat- update

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 121 )

Teema: ootan kihlumist 8 aastat- update

Postitas:
Kägu

Nüüd siis laps. Andsite mõlemad nõusoleku ja nö rohelise tule aga mees nüüd väldib. Või saan aru, et seks toimub aga mees ei lõpeta? Kasutuses on siis, et välja tõmbamis taktika?

Mees tõmbab enne lõppu välja. Sellisega ei ole ju mõtet kihluda ja pulmi pidada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga imelik on ka see, et peale arsti juures käiku, ei ole mees minuga seksida soovinud. Natuke ebamugav selgitada jällegi, aga ta väga soovib minuga kõike teha…peale “lõpetamise”. Igasugused asjad, poosid, fantaasiad, minu peal kõike proovida peale selle, et sealt oleks võimalik laps tulla.

Oma algse teema tegid sa 2 nädalat tagasi. Sealt saadud tagasiside alusel lubasid mehega nädalavahetusel rääkida. Sellest nädalavahetusest on nüüd nõks üle ühe nädala möödas ja selle aja jooksul jõudsid sa:

– helistada günekoloogile

– lasta spiraali välja võtta

– proovida igasugu poose ja fantaasiaid ja pettuda, et mees su sisse ei taha tulla

Kuhu sul kiiret on? Tahtsid ju kihluda ja abielluda? Mees ei ole 8 aastat sõrmuse kinkimiseni jõudnud, aga sa arvad, et kui sa praegu rasedaks jääks, paneks see teda abielust unistama? Kui mehed niimoodi mõtleks, ei oleks meil terve riik täis lapsi, kellel emast erinev perekonnanimi.

Laste saamine pole su enda jaoks isegi oluline, miks sa just lastest alustada püüad kui tegelik soov on hoopis abielu???

+11
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõppkokkuvõttes

Miks siis ei ostnud selle poodides saalimisega sõrmuseid?

Ei saanud ju koos ära osta. Ta tahab, et mees teda üllataks, romantiliselt paremale põlvele laskuks, harda monoloogi peaks ja selle saatel sõrmuse sõrme paneks.

Ei leidnud sobivat, aga pigem eelistan jah, et mees teeb lõpliku otsuse ise, milline sõrmus mulle meeldiks, et oleks väike üllatus selle kohapealt. Põlvitada võiks ka ja võiks monoloogi ka pidada. Mis selles nii halba on, et ma seda soovin?

Kolm päeva järjest käisite sõrmuseid valimas, aga ei leidnud mitte ühtegi sobivat. Samas ootad, et mees nüüd midagi (ebasobivate hulgast?) ise välja valiks? Mina mehe asemel küll ei teaks, mida sellises olukorras teha.

+14
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisime sõrmuseid proovimas….leppisimekokku, et varsti kihlume…

Ja selle peale ootad ikka üllatust? Kus see üllatus on? Täiesti ebaromantiline ja nüri.

+8
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tahtmine on taevariik, ütles minu vanaema. Loota ju võib et ta unistus täitub ja mees lõpuks põlve maha paneb. Olen praktilise meelega, mina oleks selle sõrmuse lasknud ära osta, õhtul netis teinud avalduse ära ja asi oleks edasi liikunud. Alles siis hakanud last planeerima.

+9
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

3 päeva vaatasite sõrmuseid ja mitte ühtegi sobivat sa ei leidnud? Oled  kindel, et ikka tahad kihluda selle mehega?

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

3 päeva vaatasite sõrmuseid ja mitte ühtegi sobivat sa ei leidnud? Oled kindel, et ikka tahad kihluda selle mehega?

Minu jaoks on ka see teema nii segaseks läinud, et ei oska enam midagi vastata. Naine vaatab niisama 3 päeva sõrmuseid, selle asemel, et mõni sobivam ära valida ja siis kohe varsti abiellumise taotlus esitada. Ja mees tahab nagu jutu järgi lapsi saada, aga ikka hoidub kõrvale. Ja naise jaoks pole jutu järgi lapse saamine tähtis, kuid siis sõrmuste vaatamise peale on juba spiraal eemaldatud. Vbl mees vaatab, et naisel on mingit ülipeened nõudmised, kui kohe mitte ükski sõrmus ei sobi ja peab mingi imeasi olema. Pole ju tähtis, milline see rõngas välja näeb, peaasi et oled varsti mehega sama nimega, teil on ühine kinnisvara ja lapsed kannavad sinuga sama perekonnanime?

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pea olema ühine vara. Ja selle kõige peale ma just soovitaks teha tal lahusvara kui peakski see pulm toimuma.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa vist ise ka ei tea, mida ja mis järjekorras tahad. Mees aga peaks aimama ja sinu unistused täiuslikult täitma, muidu oled õnnetu ja nutad teadmata aja patja.

Tahad sõrmust- ise ei suuda ühtega 3 päeva jooksul välja valida, aga mees peaks tooma sellise, mis sind rahuldaks. Tahad abielluda- aga olgu üllatus ja selline, mis sulle meeldiks, muidu oled pettunud.

Jube pingeliseks oled kogu selle teema mõelnud, asja iva (teievaheline armastus) hakkab juba kannatama selle vahumere sees.

+8
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa vist ise ka ei tea, mida ja mis järjekorras tahad. Mees aga peaks aimama ja sinu unistused täiuslikult täitma, muidu oled õnnetu ja nutad teadmata aja patja.

Tahad sõrmust- ise ei suuda ühtega 3 päeva jooksul välja valida, aga mees peaks tooma sellise, mis sind rahuldaks. Tahad abielluda- aga olgu üllatus ja selline, mis sulle meeldiks, muidu oled pettunud.

Jube pingeliseks oled kogu selle teema mõelnud, asja iva (teievaheline armastus) hakkab juba kannatama selle vahumere sees.

Olen Algne postitaja kägu.

Jah, olen nõus. Ma enam ei saa ise ka aru. Aga mu segadus tekkis tänu mehe tegudele ja mitte tegutsemisele ja lubaduste murdmise tõttu. Ma ei saa aru, kuidas nüüd järsku ollakse kõigega nõus. Tundub nagu liiga hea, et tõsi olla ja kardan, et ta lihtsalt ajab mulle kärbseid pähe, et nüüd järsku ” teeb” kõik ära pärast kolme- nelja nutust vestlust aga 10a ei teinud midagi.

Lugesin siin teiste kommentaare spiraali kohta(teises teemas vist) ja mõtlen nüüd ise ka, kas tegutsesin liiga rutakalt.

Lootsin, et siia kirjutamine ja olukorra jagamine toob selguse mu sees aga see on kõik veel rohkem sassi ajanud. Ma olen nii kaua kõike oodanud mehelt, et nüüd kui siia kirjutasin siis võtsin julguse kokku ja küsisin konkreetselt ära ja osa teemasid võttis mees ise üles. Rääkisime justkui kõik läbi ja teod on olnud aga tunded mu sees on ikka kehvad ja ei usu.

Ma arvan, et armastus hakkas kannatama juba siis kui ma mõtlesin tulevikule ja ei teadnud, kas tema soovib, mida ta mulle rääkinud on ja see tunne on mul siiani. Põhimõtteliselt, niikaua kuni ma neid teemasid ei puudutanud oli kõik piltilus aga kui rääkisin tekkisid lahkhelid.

Ma tõesti ei tea enam ise ka. Istun siin pühapäeva hommik nukralt voodis ja kirjutan perekooli. Need kes siin mingi libajuttu räägivad on täitsa segi peast. Ma räägin oma olukorrast ja mõtlen kas jätkata 10a kestnud suhet või peaksin pillid kotti pakkima, sest ei ole mul sõrmust, ei ole mul abielu, ei ole meil lapsi. On vaid armastus, aga lõppude lõpuks kas ainult sellest piisab?

+5
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu küsimus on, et kas armastus on siiski mõlemalt poolt? Kui mees sind armastab, siis kuidas see sõrmus need 10 aastat ikkagi tulnud ei ole? Seda ta ju teab, et sellest unistad.

Mina sinu asemel ootaks kuu aega veel ja selle aja jooksul hoiduks loomulikult rasedusest. Kui kuu aja jooksul mees end kokku ei võtaks, pakiks asjad kokku ja elud laiali. Siis on kaks võimalust, kas mees ärkab talveunest ja suudab lõpuks välja mõelda, mis talle oluline on või siis ongi teil eraldi parem.

Pikapeale läheb see sõrmuse teema teil lihtsalt hapuks, sest kui see viie aasta pärast tuleb, on sul iga kord oksemaik suus kui seda vaatad.

+9
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen Algne postitaja kägu.

Jah, olen nõus. Ma enam ei saa ise ka aru. Aga mu segadus tekkis tänu mehe tegudele ja mitte tegutsemisele ja lubaduste murdmise tõttu. Ma ei saa aru, kuidas nüüd järsku ollakse kõigega nõus. Tundub nagu liiga hea, et tõsi olla ja kardan, et ta lihtsalt ajab mulle kärbseid pähe, et nüüd järsku ” teeb” kõik ära pärast kolme- nelja nutust vestlust aga 10a ei teinud midagi.

Lugesin siin teiste kommentaare spiraali kohta(teises teemas vist) ja mõtlen nüüd ise ka, kas tegutsesin liiga rutakalt.

Lootsin, et siia kirjutamine ja olukorra jagamine toob selguse mu sees aga see on kõik veel rohkem sassi ajanud. Ma olen nii kaua kõike oodanud mehelt, et nüüd kui siia kirjutasin siis võtsin julguse kokku ja küsisin konkreetselt ära ja osa teemasid võttis mees ise üles. Rääkisime justkui kõik läbi ja teod on olnud aga tunded mu sees on ikka kehvad ja ei usu.

Ma arvan, et armastus hakkas kannatama juba siis kui ma mõtlesin tulevikule ja ei teadnud, kas tema soovib, mida ta mulle rääkinud on ja see tunne on mul siiani. Põhimõtteliselt, niikaua kuni ma neid teemasid ei puudutanud oli kõik piltilus aga kui rääkisin tekkisid lahkhelid.

Ma tõesti ei tea enam ise ka. Istun siin pühapäeva hommik nukralt voodis ja kirjutan perekooli. Need kes siin mingi libajuttu räägivad on täitsa segi peast. Ma räägin oma olukorrast ja mõtlen kas jätkata 10a kestnud suhet või peaksin pillid kotti pakkima, sest ei ole mul sõrmust, ei ole mul abielu, ei ole meil lapsi. On vaid armastus, aga lõppude lõpuks kas ainult sellest piisab?

Mu meelest on armastus ka selle keberniidi peale juba ammu läinud.

Mis väärtusega on rääkimine, pidev arutamine? See on sõnamulin, et saaks järjekordse päeva tülita õhtusse. Teod on olulised. Ja su mees pole teinud ühtegi reaalset tegu, et anda sõnamulinale mingigi väärtus.

+9
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu meelest on armastus ka selle keberniidi peale juba ammu läinud. Mis väärtusega on rääkimine, pidev arutamine? See on sõnamulin, et saaks järjekordse päeva tülita õhtusse. Teod on olulised. Ja su mees pole teinud ühtegi reaalset tegu, et anda sõnamulinale mingigi väärtus.

Njah, samas selle teema peale meenuvad näpu viibutamised ja üllatumised, et miks naised lapsi ei sünnita. Kui just Neitsi Maarja pole, siis neid üksi ka ei saa. Oota sõrmust ja lapsi nagu valget laeva.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma räägin oma olukorrast ja mõtlen kas jätkata 10a kestnud suhet või peaksin pillid kotti pakkima, sest ei ole mul sõrmust, ei ole mul abielu, ei ole meil lapsi. On vaid armastus, aga lõppude lõpuks kas ainult sellest piisab?

Oled sa ikka kindel, et see on armastus ja mitte hoolimine, harjumus ja turvatunne?

Ma väga soovitan sul asjas selgusele saamiseks sügavalt enese sisse vaadata ja enda suhtes väga aus olla.

+10
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ähh, noored saavad teada, et kriisid peresuhetes käivad tsüklite kaupa. No ju neil see suuremat sorti esimene. Kui end kokku lapivad, läheb taas u 7 aastat ning siis uuesti kriisi otsas.

Mina muidugi ei suuda aru saada lihtsalt 10 aastat vegeteerimisest, ei abielu, ei lapsi, aga eks inimestel ongi erinevad käitumismustrid.

Minu arvates peaks siin naine rohkem peeglisse vaatama. On ta omal ajal lapsesoovi ja seega pere arengu piisavalt alla surunud.

Mina suht vana, meie ajal kõik abiellusid. Vahepealne generatsioon üldse ei abiellunud (paber pole tähtis), saadi lapsi ja ehk siis mingi aeg käidi ja registreerti abielu.

Nüüd on abiellumised taas moodi tulnud.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

räägin oma olukorrast ja mõtlen kas jätkata 10a kestnud suhet või peaksin pillid kotti pakkima, sest ei ole mul sõrmust, ei ole mul abielu, ei ole meil lapsi. On vaid armastus

Ja seegi vaid sinupoolne, kui see üldse armastus on.

+8
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

räägin oma olukorrast ja mõtlen kas jätkata 10a kestnud suhet või peaksin pillid kotti pakkima, sest ei ole mul sõrmust, ei ole mul abielu, ei ole meil lapsi. On vaid armastus

Naisel on kõik kõige paremas korras ja ta piinleb mingites pseudoprobleemides. Suureks miinuseks tuuakse 10 aastat elu, mis tegelikult oli suurepärane. Inimene hakkab ükspäe mingit jama ajama ja enam sellest lahti ei saa. Varsti oled nii kaugele viidud, et lõikad sakilise noaga öösel kõri läbi ja mehe peenise viskad aknast alla

+3
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jäin ka mõtlema, et naine armastab. Aga, kas mees ikka ka?

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidugi võib ka mees armastada, aga mulle tundub, et naisepoolsed nõudmised on nii spetsiifilised, et mees ei hakka isegi proovima, sest nagunii kukuks milleski läbi. Kui koos käidi sõrmuseid vaatamas kolm päeva järjest, aga naine ei leidnud mitte ühtegi mis meeldiks, samas nüüd ootab, et mees midagi välja valiks ja teda üllataks, siis… mille hulgast tal valida on? Pealegi peab ettepanek tingimata olema paduromantiline, mis on enamikele meestele täiesti loomuvastane.

Kui peale kümmet aastat kooselu seisaks asi ainult selle taga, et valiks sõrmuse koos välja, pistaks sõrme ja abielluks perekonnaseisuametis kahekesi ära, ei pruugi mehe taha miski jääda.

+9
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisan veel, et mulle endale oli väga oluline kihluda ja abielluda. Kihlumises polnud ülemäärast romantikat ja pulm oli väike lihtne istumine vanemate ja paari parima sõbraga, aga tagantjärele ei mõtle ma ei kihlumise ega pulma peale, olen lihtsalt õnnelik, et oleme abielus, et kõik on sama nimega, mind teevad need kaks sõrmust õnnelikuks. Sellepärast soovitan, et ära mõtle üle selle kõige osas. Kui sinu eesmärk on lihtsalt abielus olla, siis selle eesmärgi saavutamine ei ole raske.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

* siin pole enam mingit romantikat ja ootamatut põlvele laskumist, äkki võiks leppida. * naisel on arvatavsti sügav pms. * kindel, et mees ka tahab justnimelt abielluda? Enne on ju soovinud lapsi, a printsess ei tahtnud, a mees ei tohi ju solvuda, tema peab nõus olema naise valikuga.

Mina kardan kohutavalt teiste ees esinemisi, on need jõuluvanale lugemised, perelauas kõne pidamine, tööl esinemine vms. Kui ma poolkogematavägisi poleks mehe pere organiseeritud enda pulma sattunud, oleksin ehk siiani vallaline või siis lihtsalt ametlikult registreeritud (oma kalli mehega muidugi). No öeldi, et nüüd on nii ja tee kaasa. Tegin, polnud elus pulmas käinud, läksin vooluga kaasa, aga väike šokk on aastaid siiamaani. Elusees ei teeks enam suurt pulma. Mõnedel on omad foobiad, isegi kui nad neid teistele ei tunnista. See oleks nagu kõrgusekartja meelitamisega langevarjuhüppele – no mis see siis nüüd on, teeme ikka koos ära, ma ju nii tahaks sinuga koos hüpata, sa ei ole ju vastu, ma niiiii tahan sinuga koos, see oleks elu sündmus mis jääb eluks ajaks mällu, jne

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõnedel on omad foobiad, isegi kui nad neid teistele ei tunnista. See oleks nagu kõrgusekartja meelitamisega langevarjuhüppele – no mis see siis nüüd on

Kui sa ole 10 aastat inimesega koos elanud, eks siis juba tead, mida ta suudab teha, mida mitte. Vastasel juhul on teemaalgatajal täielikult luulud seda kõike oodates. Või sa seda tahtsidkk öelda?

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et tegemist on mehega, kes tahab lihtsalt mugavat kooselu (seks, soe söök, puhtad sokid) aga pole ise (veel) valmis mitte mingisugust vastutust kandma. Sest abielu ja lapsed on vastutus! M6ni mees jääbki poisikese tasemele, m6ni mees küpseb hiljem. Teemaalgataja jaoks loll olukord, sest kui see mees peaks alles kümne aasta pärast avastama, et nüüd on ta pereeluks ja vastutuseks valmis, leiab ta kiirelt uue noore naise. Aga teemaalgataja on kogu oma elu ära raisanud.

+10
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja jaoks loll olukord, sest kui see mees peaks alles kümne aasta pärast avastama, et nüüd on ta pereeluks ja vastutuseks valmis, leiab ta kiirelt uue noore naise. Aga teemaalgataja on kogu oma elu ära raisanud.

Kaldun arvama, et täpselt nii see lähebki.

Mina ei mõista neid inimesi, kes sarnases, mitte kuhugi viivas kooselus olles ikkagi raiuvad kui rauda, et see teine pool on elu armastus, hingesugulane ja muidu täiesti ideaalne kaaslane. Ainult et seda ei taha ja toda ei taha ja nibin-nabin veel erinevaid probleeme. Aga muidu on tegemist unistuste partneriga…

+6
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et tegemist on mehega, kes tahab lihtsalt mugavat kooselu (seks, soe söök, puhtad sokid) aga pole ise (veel) valmis mitte mingisugust vastutust kandma. Sest abielu ja lapsed on vastutus! M6ni mees jääbki poisikese tasemele, m6ni mees küpseb hiljem. Teemaalgataja jaoks loll olukord, sest kui see mees peaks alles kümne aasta pärast avastama, et nüüd on ta pereeluks ja vastutuseks valmis, leiab ta kiirelt uue noore naise. Aga teemaalgataja on kogu oma elu ära raisanud.

Miks mitte, ka mehed õpivad suhtetest. Kui algkool on tehtud, siis tahaks päris kooli minna, siis tulebki puhtalt lehelt alustada uue naisega, sest ega vana naine ju ei tahagi enam. Vana naine tahab lahutada, siis algab tema vabadus ja uus elu.  Siin teemasid lugedes tõenäoliselt ei olegi mehel mingi teed mis sobiks tema naisele, naine on ikka rahulolematu. Soki pesemine, nõude pesemine, kas selline siis ongi naine keda mees peab kirega ihaldama? Seks sellise naisega ei ole erutav, uskuge mind!!!! Seda ei saa isegi seksiks nimetada, see on rohkem kohuse täitmine, mida rutem mees ära teeb, seda rutem vabaneb.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et tegemist on mehega, kes tahab lihtsalt mugavat kooselu (seks, soe söök, puhtad sokid)

Oled sa kunagi mõelnud, et sellise naisega seks on sama nagu seksida oma emaga? Selline naine ei ole seksikas ega erutav, aga see on naistel kätte õpitud abitus. Kui need traditsioonilised asjad on naise poolt tehtud, siis mees peab armastama. Kui ei armasta, siis on liiderdaja. Aga tõesti mehed ei armasta selliseid naisi. Äkki peaks naine midagi muud mehele pakkuma??? Tasub ehk välja mõelda?

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga tõesti mehed ei armasta selliseid naisi.

Kust sina tead, mida mehed naiste juures armastavad? Mõtlen need päris mehed. Kellel ei ole pelgalt vaid mehe suguorganid vaid ka mehelik mõtlemine ja suhtumine. Sa ju ei tea sellest midagi. Muide, kas sa ei lubanud ära minna, igaveseks?

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõppkokkuvõttes

Miks siis ei ostnud selle poodides saalimisega sõrmuseid?

Ei saanud ju koos ära osta. Ta tahab, et mees teda üllataks, romantiliselt paremale põlvele laskuks, harda monoloogi peaks ja selle saatel sõrmuse sõrme paneks.

Ei leidnud sobivat, aga pigem eelistan jah, et mees teeb lõpliku otsuse ise, milline sõrmus mulle meeldiks, et oleks väike üllatus selle kohapealt. Põlvitada võiks ka ja võiks monoloogi ka pidada. Mis selles nii halba on, et ma seda soovin?

No see peaks ikka spontaanselt tulema, kui sa ise tagant torgid, siis see pole enam see. Ja võibolla just sellepärast sul ongi paha tunne sees, et oled ise pidanud nii hirmsasti võimlema, et mees hakkaks asju ARUTAMA, aga tõepoolest, tegusid ei ole järgnenud.

Minul piisas sellest, et ma ükskord torisesin mehele, et ma ei taha tema maja juures väga midagi teha ja toimetada, sest kes ma siin õige olen. Järgmiseks teatas mees rõõmsalt, et no siis tuleb meil abielluda, kui ma nii tunnen ja tegime avaldused internetis ära. Registreerimiseks läksime kohale, küsiti, kas me oleme oma otsuses kindlad ja valmis.

Romantikat saab teistmoodi ka teha, kui filmides nähtud viisidel – romantika on kasvõi koos kahekesi reisile minek. Ma muidugi ei ole iseenesest väga romantikalemb, aga siinkohal sulle midagi mõtlemiseks – kõik need tseremoniaalsed ühele põlvele laskumised ja kallihinnaliste sõrmuste kinkimised ei ole tegelikult üldse mingi romantika vaid need kulukad ja silmatorkavad rituaalid on mõeldud teistele inimestele näitamiseks – ja pärinevad nad ajast, mil rikkad suguvõsad sedasi noorte abiellumiste kaudu liite sõlmisid ja neid omavahelisi liite kogu maailmale presenteerima pidid. Lühidalt on sõrmusega põlvitamine pigem poliitika ja PR kui päris romantika.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisime sõrmuseid proovimas….leppisimekokku, et varsti kihlume…

Ja selle peale ootad ikka üllatust? Kus see üllatus on? Täiesti ebaromantiline ja nüri.

Kusjuures mina isiklikult jälestan üllatusi. Sõna otseses mõttes jälestan. Need on lihtsalt solvavad – kui keegi ei austa minu valikuid, aega ja maitset nii palju, et minuga eelnevalt kokku leppida pidude, reiside, vms ürituste osas, siis see inimene pole minu jaoks – ja oma sõrmuseid eelistangi ma ise valida. Mehel on siiski õnnestunud mu maitsele pihta saada ja mulle paaril korral väga tore ja sobiv ehe kinkida, aga ma ei hakanud riskima abielusõrmuste teemaga – meil ei olegi sõrmuseid. Ma ei saaks sõrmust töö juures kanda niikuinii.

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lühidalt on sõrmusega põlvitamine pigem poliitika ja PR kui päris romantika.

Inimesed on erinevad. Mulle küll meeldiks, kui mees põlvitades mind naiseks kosiks. Jah, on ära leierdatud klišee, aga siiski… Mingid sellised asjad võiksid tseremoniaalselt käia. Minu jaoks! Aga näe, siinkohal jälle väike erinevus – mitte iialgi ei meeldiks mulle, kui seda tehakse kuskil avalikult a la restoranis vmt. Nagu osadele inimestele meeldib. Mulle meeldiks, kui see toimuks siis, kui me oleme kahekesi.

+5
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 121 )

Esileht Pereelu ja suhted ootan kihlumist 8 aastat- update