Esileht Pereelu ja suhted ootan kihlumist 8 aastat- update

121 postitus (kokku 121)

Teema: ootan kihlumist 8 aastat- update

Postitas:
Kägu

Tere jälle! Olen algne postitaja kägu.
Lõppkokkuvõttes, olen tegelikult ikka väga kurb, isegi nii kurb, et ei nuta ega väljenda end praktiliselt üldse. Kõik, mis ma kirjutasin tundub ju nagu, et läks hästi? aga mu sees on. Ma ei tea, mu sisetunne ütleb, et midagi on ikka halvasti. Olen mõelnud, kas see oli kõik tühi jutt või mitte, kas käisime sõrmuseid vaatamas, et mind lihtsalt maha vaikida. Pärast seda pole teemadest rohkem juttu olnud, kui ma just ise ei küsi.

Mingis mõttes on nendel õigus, kes ütlesid, et see asi on hapu maiguga. Sõrmuste proovimine, vaatamine oli tore aga ma tunnen end ikka nii kehvalt. Väga imelik on ka see, et peale arsti juures käiku, ei ole mees minuga seksida soovinud. Natuke ebamugav selgitada jällegi, aga ta väga soovib minuga kõike teha…peale “lõpetamise”. Igasugused asjad, poosid, fantaasiad, minu peal kõike proovida peale selle, et sealt oleks võimalik laps tulla. Peas on suur küsimärk ikka, et mida kura*it. Ta on peale neid teemasid väga väga armastav, hooliv ja nagu ma ütlesin väga soovib mind igas asendis..ma ei tea kas ma olen peast tõesti nii ära masenduses või on see teie meelest ka kahtlane?

Asi ongi selles, et sisimas tahtsid, et mees ise tuleks kõige peale ja oleks kõige algataja/sinuga samal meelel, aga kuna pidid ise initsiatiivi üles näitama siis nüüd häirib sind see ja tunned end sellepärast halvasti. Paraku minule tundub, et naised tahavad rohkem abielluda ja lapsi ja mehele pole see nii oluline, mistõttu teevad nad seda rohkem naise soovide pärast, aga naised muidugi unistavad, et mees oleks see prints valgel hobusel, kes tahab nendega abielluda ja last, jne. Minu mees ka nt tunnistas mulle, et abiellus minuga rohkem sellepärast, et mina tahtsin/ei tahtnud minust ilma jääda, mitte niivõrd sellepärast, et tema oleks seda meeletult soovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
121 postitus (kokku 121)

Esileht Pereelu ja suhted ootan kihlumist 8 aastat- update