Esileht Koroonaviirus COVID-19 Ootan koroonatesti vastust ja ronin 38 palavikuga kaubanduskeskusesse

31 postitus (kokku 31)

Teema: Ootan koroonatesti vastust ja ronin 38 palavikuga kaubanduskeskusesse

Postitas:

Ma oletan, et tal mitte üksnes ei olnud telefoniteenus piiratud, vaid ka kodus nett välja lülitatud, vastasel juhul on küll veider, miks peab minema kuskile keskusesse arvet maksma. Kui tal on mobiil teliast ja internet samast kohast, siis ongi kogu krempel korraga kinni, kui arveid ära ei maksa.

Miks ta nii kaua venitas, et kogu asi kodus piirati, on minu jaoks arusaamatu, sest mulle pole eriti sellist muljet jäänud, et tegemist oleks nii vaese inimesega, et lihtsalt pole raha, et maksta. Ja kui arve on maksmata, siis enne saabub vähemalt kaks teavitust, alles siis hakatakse midagi piirama (jah, ka minul on arve maksmine üle läinud, aga pole selleni jõudnud, et midagi kinni pannakse).

Kui aga tõesti selline häda käes ja asi juhtunud, siis peaks tõesti leidma mingi muu variandi see arve ära maksta kui ise füüsiliselt kontorisse minnes. Saab kasvõi laenata lähedase inimese telefoni ja selle abil arve ära maksta, teenusesse sisse logides pangalingi kaudu. Telefoni saab pärast kasutamist ära desinfitseerida ????

No igal juhul, väga loll värk, et niisugune inimene, keda varem sai peetud mõistlikuks, on käitunud täiesti ajuvabalt. Mina tema nõuandeid või targutusi edaspidi küll enam tõsiselt ei võta (mitte et ma senini seda andunult teinud oleks, aga nüüd on arvamus kolinal langenud).

Oleks ka variant olnud, et keegi teine selle arve tasub, see pole kohutuslik, et oma kontolt peab maksma!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
31 postitus (kokku 31)


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Ootan koroonatesti vastust ja ronin 38 palavikuga kaubanduskeskusesse