Esileht Ilu ja tervis Ootan siin oma sünnimärgi biopsia vastuseid

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Ootan siin oma sünnimärgi biopsia vastuseid

Postitas:

ja igasugused mõtted käivad peast läbi. Sain perearstilt soovituse kahtlast sünnimärki kontrollida, ootasin üle 3 kuu nahaarsti järjekorras (digiloos perearsti poolt mainitud 5mm sünnimärk oli 3 kuud hiljem nahaarsti määratluses juba 7mm, perearst ilmselt hindas silma järgi, aga ikkagi väike mure, et nii kiiresti suurenes selle aja jooksul). Nahaarstilt sain cito saatekirja kirurgile ja veidi vähem kui kuu aja pärast lõikas kirurg kahtlase sünnimärgi ära. Mainis veel peale lõikust, et eriti ilus see välja ei näinud ja läinud ta oligi. Katsun nüüd ennast veenda, ehk käis kommentaar sünnimärgi välimuse kohta, mitte selle kohta, mida kirurg lõigates nägi.
Natuke veel vastuseid oodata, digiloos pole ka veel mingit märget, et ma üldse kirurgi juures käinud oleks. Olen googeldades aru saanud, et biopsia materjali uuritakse mikroskoobiga.
Jagage kogemusi, kes sarnase läbi teinud, kas halbade tulemuste korral tuleb vastus varem? Nii väga tahaks loota, et isegi kui melanoomi diagnoos tuleb, oleks tegemist esimese või vähemalt ilma siireteta staadiumiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.06 00:17; 17.06 08:24; 17.06 23:30; 20.06 23:42; 21.06 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastused võtavad aega tavapäraselt kuu või isegi natuke rohkem. Kui leitakse midagi paha, siis digiloosse ei ilmu enne mitte midagi, kui sulle on arsti või õigemini tema õe poolt helistatud.
Kui kirurg ütles, et sünnimärk talle ei meeldi, siis ju selle välimuses või struktuuris oli midagi sellist, mis pani seda ütlema.
Melanoomiga on kahjuks nii, et ka esimene staadium või teine siireteta staadium ei anna garantiid, et tegelikult on melanoomi rakud juba vereringesse jõudnud.
Seni, kuni vastuseid ootaid, püüa olla võimalikult positiivne ja praeguse suvise ilmaga enda nahka, ka peanahka maksimaalselt kaitsta!

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 05:39; 22.06 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiani püüdsin ennast lohutada, et ju siis midagi hullu pole, kui enne tähtaega pole ühendust võetud 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.06 00:17; 17.06 08:24; 17.06 23:30; 20.06 23:42; 21.06 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reeglina on siiski varakult avastatud melanoom hästi ravitav, ära endale pabistamisega liiga palju halba ka tee.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 09:03; 17.06 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille põhjal perearst sünnimärki kahtlaseks pidas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa 3 kuud ootama pidid, kui arst arvas, et synnimark on kahtlane? Ma oleksin erakliinikusse kohe jooksnud. Mul oli sama olukord, perearst arvas, et synnimark kahtlane ja kasvab kiiresti ja panin juba 2 paeva parast omale erakliinikusse aja, kus see kohe ara loigati. See ootamine oli jube, onneks ei olnud pahaloomuline. Hoian sulle poialt!

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samas seisus siin, ootan ka ärevusega histoloogia vastuseid. Sünnimärk lõigati ära 03.06. Ka oli nahaarsti hinnangul kahtlane sünnimärk (liitneevus) ja kasvutendentsiga, suurus u 6-7 mm. Saan aru, et midagi enam muuta ei saa, on nagu on, aga ikka käed tõmbuvad higiseks kui aegajalt digilukku sisse login. Öeldi tegelikult ka, et kuni 3-4 nädalat võib vastustega aega minna. Loodan, et saame mõlemad siiski rahustava vastuse, et kõik on korras! Positiivsed lood on väga oodatud siia teemasse 🙂

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 16:53; 21.06 10:45; 27.06 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mehel on ära lõigatud mitu sünnimärki, mis minu silmale on kõik paistnud ebaharilikud, ja nahaarstid on ka ikkagi leidnud näidustuse või piisava kahtluse nende lõikamiseks – ei ole siiski ükski olnud halvaloomuline. Arstid lihtsalt on pigem ettevaatlikud, mis on muidugi ka iseenesest ju hea. Aga see, kui nemad oma mikroskoobiga vaatavad, et tundub kahtlane, igaks juhuks peaks lõikama, ei ole mingi paikapanev diagnoos. Hoian pöialt, et saaksite mõlemad varsti rahustavad vastused kätte!

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 09:03; 17.06 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kahel sõbrannal lõigatud ära sünnimärke, mis arstile meeldinud ei ole, aga midagi pahaloomulist pole õnneks olnud!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille põhjal perearst sünnimärki kahtlaseks pidas?

Ma päris täpselt ei saanudki aru, et ebakorrapärase kujuga vist ja ligi 5mm suur, üsna tumedat värvi tundus ka peegliga vaadates.
Perearst tegelikult pillas muu jutu sisse ka ebamäärase lause, et teil on siin üks sünnimärk, mida võiks kontrollida lasta. Seega ma väga ei kiirustanud, mõtlesin, et peaks siis jah laskma oma sünnimärgid üle vaadata, mul on neid palju ja tasulisse minna umbes 15 eurot tükk kõik ükshaaval lasta üle vaadata tundus ikka üsna mitmekohaline number tulevat. Nii ma siis ootasin rahulikult järgmist võimalust, millal numberid hakatakse andma ja siis veel 3 kuud, kuni minu aeg kätte jõudis.
Nahaarsti jutust sain aru, et kahevärviline oli, teine toon sinakas ja nii saingi melanoom? saatekirja. Suuremaks oli ka vahepeal läinud (või siis määras perearst suuruse silma järgi). No ja ega kirurg ka oma märkusega, et eriti ilus see polnud, mis ta ära lõikas, ka just eriti positiivselt ei mõjunud.
Vereanalüüs, mille talvel tegin, oli igatahes normis, seega loodan, et midagi väga hullu pole.
Aitäh kõigile kägudele. kes oma positiivseid kogemusi jagasid, loodan, et saan paari päeva pärast ka enda oma siia lisada. Ja et mõne aja pärast ka 16:53 kägu, hoian sulle pöialt.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.06 00:17; 17.06 08:24; 17.06 23:30; 20.06 23:42; 21.06 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt märkuseks, ehk kellelgi veel vaja, et vähemalt nii palju kui olen käinud oma sünnimärke kontrollims erakates, siis tükihinda ei ole keegi võtnud. Kontrollitakse oma aparaadiga ikka kogu keha üle (ja mul neid märke palju) ühe summa eest.

Seda teemat lugedes vaatasin ka oma keha kriitilise pilguga üle ja tahaks ka lasta kogu keha üle vaadata. On paar sellist “kahtlast”. Ühega, kunagi ammu saatis perearst ka mind kirurgi juurde aga kuna tema arvates oli see liiga väike, siis ära ei lõigatud(kuigi perearst soovitas seda teha igaksjuhuks) ja nii see jäigi.

Kas keegi teist on külastanud Dr. Niine nahakliinikut?
Hinnakiri ütleb, et kogu keha vaatlus maksab 65 eur.
Samas mul 5a poisil on ka pepu peal üks nahast kõrgem ja minu arvates viimase aastaga kasvanud. Värv aga ühtlane.
Kas selline asi üldse tuleks kõne alla, et ma võtan ta visiidile kaasa ja minu visiidi ajal viskab arst ka sellele pilgu peale? Või peab ikkagi eraldi aja broneerima ja tema eest ka veel eraldi 65 maksma?

Kuna ma ei ela Eestis ja haigekassa puudub, siis need hinnad on vist ikka kõigile kehtivad eks? Mitte ainult kindlustatule?

Soolatüügastega olen ka hädas, hea oleks kõik ühe jutiga seal asjaf korda ajada.

Väga vabandan teema kaaperdamise pärast!

Teile, vastuste ootajatele hoian aga pöidlaid, et kõik ikka hästi oleks!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui histoloogia vastus tuleb ja seal on pahaloomuline leid, siis kutsutakse kirurgile tagasi ja võetakse suurema piiriga sünnimärgi koht välja ning samuti kõige lähemad lümfisõlmed. Ehk kui midagi on, saad kohe uue opi aja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aastaid oma sünnimärkdega jälgimise all, käin sünnimärkide kaardistamisel, kuna mul on väga palju sünnimärke.
Üks sünnimärk on ära ka lõigatud, oli teine mitmevärviline – vastust ootasin samuti mitu nädalat, aga õnneks oli tavaline sünnimärk ja ei midagi pahaloomulist.

Rahustan sind sellega, et melanoomi diangoosi tuleb ikka väga harva, enamasti on tegemist lihtsalt erilise sünnimärgiga, aga kindluse mõttes nahaarstid ja kirurgid lasevad pigem lõigata ära need kahtlased sünnimärgid, kui et hiljem kahetseda.
Ja kui peakski sul melanoom olema, siis varases staadiumis on see ikkagi kergesti ravitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna oma vastused, olid rakulised muutused (keeruline jutt mingitest sõlmedest jms mitte ainult pindmises kihis), sellepärast siis kirurg märkis, et eriti ilus sünnimärk polnud, aga mingeid halvaloomulisi rakke ei leitud. Tohutu kergendus, pean nüüd ka perearsti tänama, et õigel ajal kontrolli saatis.

+24
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.06 00:17; 17.06 08:24; 17.06 23:30; 20.06 23:42; 21.06 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi teist on külastanud Dr. Niine nahakliinikut?
Hinnakiri ütleb, et kogu keha vaatlus maksab 65 eur.

Mina olen külastanud, kontroll oli põhjalik ja selgitas kenasti kõike. Minu arst oli küll väga tore ja meeldiv, arvan, et tema vaataks küll selle ühe sünnmärgi su lapsel üle, samas ega tea. Aga proovi järele, mis sul kaotada.
Soolatüügastega sa küll sama 65 euroga hakkama ei saa, see on ikka omaette tegelemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mul on väga hea meel, et sina said lõpuks rahu südamesse, peale pikka närveerimist! Tean ju, mida sa tunned. Olen ikka ootel.
Kui kaua see analüüsi teadasaamine lõpuks aega võttis? Mul esmaspäeval saab 3 nädalat lõikusest, aga ei midagi. Ja kas sulle helistati või helistasid ise? Saan aru, et sa ei lugenud seda kõike esimese asjana oma digiloost.
Kas edaspidiseks anti ka soovitusi? Näiteks, et pead kord poolaastast või aastas korralikult kontrollis käima?
Ilusat suve teemaalgatajale ja teistele kommenteerijatele!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 16:53; 21.06 10:45; 27.06 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt 4 nädalat läks (nagu arsti antud juhises oli, helistada 4 nädala pärast). Uurisin paar päeva varem ka, kas tulemused on juba tulnud, sest mure oli suur. Siis öeldi, et pole veel. Ise helistasin määratud ajavahemikul (aga arvan, et halva leiu puhul oleks võibolla ka arsti poolt helistatud). Edasisi soovitusi ei saanud, küsisin veel üle, et kas pean nüüd iga aasta kontrollis käima nagu nahaarst soovitas, selle peale vastas, et eks tehke siis nii.
Digilukku olid ka tänaseks tulemused ilmunud, aga ega ma sellest sõlmeliste moodustuste ja muutuste jutust ikkagi rohkem aru ei saanud kui arst ütles. Põhiline, et kasvajarakke polnud.
Hoian sulle pöialt 16:53 kägu, loodan et saad ka sama hea või veel parema vastuse 🙂

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.06 00:17; 17.06 08:24; 17.06 23:30; 20.06 23:42; 21.06 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastused võtavad aega tavapäraselt kuu või isegi natuke rohkem. Kui leitakse midagi paha, siis digiloosse ei ilmu enne mitte midagi, kui sulle on arsti või õigemini tema õe poolt helistatud.

Kui kirurg ütles, et sünnimärk talle ei meeldi, siis ju selle välimuses või struktuuris oli midagi sellist, mis pani seda ütlema.

Melanoomiga on kahjuks nii, et ka esimene staadium või teine siireteta staadium ei anna garantiid, et tegelikult on melanoomi rakud juba vereringesse jõudnud.

Seni, kuni vastuseid ootaid, püüa olla võimalikult positiivne ja praeguse suvise ilmaga enda nahka, ka peanahka maksimaalselt kaitsta!

Ilmselt sa ei tahtnud oma kommentaariga midagi halba, aga sa ise vist ei mõistagi, mida valesti ütlesid.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 13:16; 22.06 19:40; 22.06 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastused võtavad aega tavapäraselt kuu või isegi natuke rohkem. Kui leitakse midagi paha, siis digiloosse ei ilmu enne mitte midagi, kui sulle on arsti või õigemini tema õe poolt helistatud.

Kui kirurg ütles, et sünnimärk talle ei meeldi, siis ju selle välimuses või struktuuris oli midagi sellist, mis pani seda ütlema.

Melanoomiga on kahjuks nii, et ka esimene staadium või teine siireteta staadium ei anna garantiid, et tegelikult on melanoomi rakud juba vereringesse jõudnud.

Seni, kuni vastuseid ootaid, püüa olla võimalikult positiivne ja praeguse suvise ilmaga enda nahka, ka peanahka maksimaalselt kaitsta!

Ilmselt sa ei tahtnud oma kommentaariga midagi halba, aga sa ise vist ei mõistagi, mida valesti ütlesid.

Ta ei öelnud midagi valesti. Kui vähihirmus inimene teeb avalikku foorumisse postituse, siis võib ju ometi (teoreetiliselt) õigesti ka vastata, mitte ei pea ainult lohutama?

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.06 13:36; 22.06 15:56; 22.06 19:56; 24.06 16:58; 27.06 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et siinsed õrnakesed on ikka täiesti vatis elavad. Jagasin enda kogemust ning püüdsin lohutada, et ootaja üle ei mõtle. Nagu pealkiri ütleb, on mul melanoom, seega tean ma keskmisest siinsest kaagutajast kahjuks oluliselt rohkem, mida selline ootamine tähendab ja ka seda, et ka varakult avastatud pahaloomulised kasvajad võivad hiljem ebameeldivaid üllatusi valmistada!

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 05:39; 22.06 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et siinsed õrnakesed on ikka täiesti vatis elavad. Jagasin enda kogemust ning püüdsin lohutada, et ootaja üle ei mõtle. Nagu pealkiri ütleb, on mul melanoom, seega tean ma keskmisest siinsest kaagutajast kahjuks oluliselt rohkem, mida selline ootamine tähendab ja ka seda, et ka varakult avastatud pahaloomulised kasvajad võivad hiljem ebameeldivaid üllatusi valmistada!

No vot, aga julge sa seda siin iitsatada, kohe hüsteeria-paanika-jaanika lahti, nagu võiks siin ainult ninnu-nännutada.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.06 13:36; 22.06 15:56; 22.06 19:56; 24.06 16:58; 27.06 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastused võtavad aega tavapäraselt kuu või isegi natuke rohkem. Kui leitakse midagi paha, siis digiloosse ei ilmu enne mitte midagi, kui sulle on arsti või õigemini tema õe poolt helistatud.

Kui kirurg ütles, et sünnimärk talle ei meeldi, siis ju selle välimuses või struktuuris oli midagi sellist, mis pani seda ütlema.

Melanoomiga on kahjuks nii, et ka esimene staadium või teine siireteta staadium ei anna garantiid, et tegelikult on melanoomi rakud juba vereringesse jõudnud.

Seni, kuni vastuseid ootaid, püüa olla võimalikult positiivne ja praeguse suvise ilmaga enda nahka, ka peanahka maksimaalselt kaitsta!

Ilmselt sa ei tahtnud oma kommentaariga midagi halba, aga sa ise vist ei mõistagi, mida valesti ütlesid.

Ta ei öelnud midagi valesti. Kui vähihirmus inimene teeb avalikku foorumisse postituse, siis võib ju ometi (teoreetiliselt) õigesti ka vastata, mitte ei pea ainult lohutama?

Mina sain aru, et teemaalgataja ootas julgustust ja toetust. Selle asemel aga tuleb üks kommenteerija ja lajatab võimaliku räige tõe näkku. Jah, tal oli teoreetiliselt õigus, aga kas niigi mures ja närvis inimesele peaks ikka toetuse asemel kõige hullemat kirjeldama hakkama? Kuidagi hea meel, et inimese hirmule anti veel agu alla?

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 13:16; 22.06 19:40; 22.06 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et siinsed õrnakesed on ikka täiesti vatis elavad. Jagasin enda kogemust ning püüdsin lohutada, et ootaja üle ei mõtle. Nagu pealkiri ütleb, on mul melanoom, seega tean ma keskmisest siinsest kaagutajast kahjuks oluliselt rohkem, mida selline ootamine tähendab ja ka seda, et ka varakult avastatud pahaloomulised kasvajad võivad hiljem ebameeldivaid üllatusi valmistada!

Kes kaagutas?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 13:16; 22.06 19:40; 22.06 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastused võtavad aega tavapäraselt kuu või isegi natuke rohkem. Kui leitakse midagi paha, siis digiloosse ei ilmu enne mitte midagi, kui sulle on arsti või õigemini tema õe poolt helistatud.

Kui kirurg ütles, et sünnimärk talle ei meeldi, siis ju selle välimuses või struktuuris oli midagi sellist, mis pani seda ütlema.

Melanoomiga on kahjuks nii, et ka esimene staadium või teine siireteta staadium ei anna garantiid, et tegelikult on melanoomi rakud juba vereringesse jõudnud.

Seni, kuni vastuseid ootaid, püüa olla võimalikult positiivne ja praeguse suvise ilmaga enda nahka, ka peanahka maksimaalselt kaitsta!

Ilmselt sa ei tahtnud oma kommentaariga midagi halba, aga sa ise vist ei mõistagi, mida valesti ütlesid.

Ta ei öelnud midagi valesti. Kui vähihirmus inimene teeb avalikku foorumisse postituse, siis võib ju ometi (teoreetiliselt) õigesti ka vastata, mitte ei pea ainult lohutama?

Mina sain aru, et teemaalgataja ootas julgustust ja toetust. Selle asemel aga tuleb üks kommenteerija ja lajatab võimaliku räige tõe näkku. Jah, tal oli teoreetiliselt õigus, aga kas niigi mures ja närvis inimesele peaks ikka toetuse asemel kõige hullemat kirjeldama hakkama? Kuidagi hea meel, et inimese hirmule anti veel agu alla?

agu? mis see veel on?
Aga jah, tõde võib alati öelda, see on ikka teemaalgataja enda asi, mis ta selle tõega pihta hakkab.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.06 13:36; 22.06 15:56; 22.06 19:56; 24.06 16:58; 27.06 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et siinsed õrnakesed on ikka täiesti vatis elavad. Jagasin enda kogemust ning püüdsin lohutada, et ootaja üle ei mõtle. Nagu pealkiri ütleb, on mul melanoom, seega tean ma keskmisest siinsest kaagutajast kahjuks oluliselt rohkem, mida selline ootamine tähendab ja ka seda, et ka varakult avastatud pahaloomulised kasvajad võivad hiljem ebameeldivaid üllatusi valmistada!

Püüdsid lohutada? Mina ei näe sinu esimeses kommentaaris mitte ühtegi lohutavat sõna. Julm ja täiesti ebavajalik kirjeldus siirete ja staadiumite kohta.

Käesoleva kommentaari kohta:

Hea veel, et jutt ei ole „lumehelbeklusele“ pööratud. Tõsised tervise teemad ja tervise pärast muretsemine ei tohiks nüüd küll olla ilkumiseks ja hinnangute andmiseks a la „vati sees kasvanud õrnukesed“. See ju pole võrreldav olukorraga, kus mõni lumehelbeke ei saa hakkama mingi tavapärase elulise-olmelise asjaga. Tegemist on inimese tervisega ja ELUGA, võimaliku tõsise haigusega ja elukaotamisega…

Kõige mustema stsenaariumiga nimme hirmutamine on jäme taktitundetus. Loomulikult, sa ju võid julma tõde näkku karjuda, kui leiad, et pead muretseja olemise veel hullemaks tegema. Jah, nii võib ja saab, aga kas niimoodi on ilus?

Loodetavasti ütled sa karmi tõe näkku ka tänaval vastutulijale, kelle kleit sulle ei meeldi: oi, kui inetu kleit! Sest ega sa ju mingi kahepalgeline pole. Kui on kole, siis tuleb see ilmtingimata ka välja öelda. Ega sellist varianti ju ei ole, et jätaks taktitundest ja teiste inimeste meelerahuks oma arvamuse välja ütlemata?

Aga, mis siin ikka nii pikalt selgitada. Vaevalt, et EQ-puudega inimene saab ka pika selgitamise peale aru, mis ta valesti ütles.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodetavasti ütled sa karmi tõe näkku ka tänaval vastutulijale, kelle kleit sulle ei meeldi: oi, kui inetu kleit! Sest ega sa ju mingi kahepalgeline pole. Kui on kole, siis tuleb see ilmtingimata ka välja öelda. Ega sellist varianti ju ei ole, et jätaks taktitundest ja teiste inimeste meelerahuks oma arvamuse välja ütlemata?

Kleidikandjale ei tohiks nii öelda, sest ta ei küsi. Teemaalgataja ise küsis. Kui vastused (potentsiaalselt tõesed, võimalik, et tõesed) ei meeldi, on see küsija probleem.
Loogika sul lonkab ikka täiega, kuigi EQ on omast arust laes.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.06 13:36; 22.06 15:56; 22.06 19:56; 24.06 16:58; 27.06 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka täna oma vastuse – õnneks on samuti korras, ei olnud halvaloomulisi rakke.
Olin ikka väga ärevuses kogu see periood – alates rutiinsest nahaarsti visiidist, mille käigus arst selle konkreetse sünnimärgi leidis ja ütles, et no selle äralõikamisega on ikka väga kiire ja andis cito saatekirja.
Olgu siis teemaalgataja ja minu lugu lohutuseks neile, kes edaspidi seda teemat lugema satuvad.
Arusaadav, et kõik ei pruugi head vastust saada, kuid tõenäosus pahaloomulisuseks on siiski väga väike. Parimad soovid ja edu kõigile, kes õnnetuseks siiski halva diagnoosi saavad.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 16:53; 21.06 10:45; 27.06 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodetavasti ütled sa karmi tõe näkku ka tänaval vastutulijale, kelle kleit sulle ei meeldi: oi, kui inetu kleit! Sest ega sa ju mingi kahepalgeline pole. Kui on kole, siis tuleb see ilmtingimata ka välja öelda. Ega sellist varianti ju ei ole, et jätaks taktitundest ja teiste inimeste meelerahuks oma arvamuse välja ütlemata?

Kleidikandjale ei tohiks nii öelda, sest ta ei küsi. Teemaalgataja ise küsis. Kui vastused (potentsiaalselt tõesed, võimalik, et tõesed) ei meeldi, on see küsija probleem.

Loogika sul lonkab ikka täiega, kuigi EQ on omast arust laes.

On ikka meeletult armsaid inimesi siin ilmas!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodetavasti ütled sa karmi tõe näkku ka tänaval vastutulijale, kelle kleit sulle ei meeldi: oi, kui inetu kleit! Sest ega sa ju mingi kahepalgeline pole. Kui on kole, siis tuleb see ilmtingimata ka välja öelda. Ega sellist varianti ju ei ole, et jätaks taktitundest ja teiste inimeste meelerahuks oma arvamuse välja ütlemata?

Kleidikandjale ei tohiks nii öelda, sest ta ei küsi. Teemaalgataja ise küsis. Kui vastused (potentsiaalselt tõesed, võimalik, et tõesed) ei meeldi, on see küsija probleem.

Loogika sul lonkab ikka täiega, kuigi EQ on omast arust laes.

On ikka meeletult armsaid inimesi siin ilmas!

Potentsiaalselt surmaval haigusel või selle ohu korral ei ole armsusega midagi pistmist. Sa, lumehelbeke, maandu.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.06 13:36; 22.06 15:56; 22.06 19:56; 24.06 16:58; 27.06 21:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Ilu ja tervis Ootan siin oma sünnimärgi biopsia vastuseid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.