Esileht Koolilaps Ootan soovitusi matemaatika eraõpetaja leidmiseks Tallinnas, 6.kl

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ootan soovitusi matemaatika eraõpetaja leidmiseks Tallinnas, 6.kl

Postitas:

Kellel on olnud kokkupuudet eraõpetajaga ja olete õpitulemustega rahule jäänud, palun jagage soovitusi. Kuulutusi on lehtedes küll, aga soovitustega õpetaja oleks ikka kindlam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 18:03; 20.04 09:55; 20.04 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina soovitan jällegi ttü matemaatikat.
http://www.ttu.ee/kooliopilasele/kursused-2/abi-matemaatikas-6-11-kl/

minu laps käib 4a seal. endise kahe asemel nüüd matemaatika viis. soovitan!! tallinna laps saab vabalt sinna ise minna. ise elame kosel, laps käib samuti ise seal algusest peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 20:25; 20.04 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma seda võimalust uurisin ka, aga kõik rühmad juba ammu täis.
Ehk on kellelgi veel soovitusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 18:03; 20.04 09:55; 20.04 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidugi täis, rühma registreeritakse 2 korda aastas. vaata, et siis nüüd maha ei maga registreerimist. edu!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 20:25; 20.04 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et nüüd registreeritakse juba sügiseks? Abi oleks praegu ka ikkagi vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 18:03; 20.04 09:55; 20.04 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

6. klassi matemaatika ei ole raketiteadus, et lapsevanem ise ei saaks seda lapsele elementaarsemal tasemel selgeks teha. mingi lapsevanema tegemata töö täielikult, et juba kuuendas klassis hädas. võtnud asja käsile varem juba kui oli näha, et asi hakkab viltu vedama!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mais on 6. klassil matemaatika tasemetöö. Eks seepärast rabeletaksegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6. klassi matemaatika ei ole raketiteadus, et lapsevanem ise ei saaks seda lapsele elementaarsemal tasemel selgeks teha. mingi lapsevanema tegemata töö täielikult, et juba kuuendas klassis hädas. võtnud asja käsile varem juba kui oli näha, et asi hakkab viltu vedama!

Kõik on ju ise, lapsevanemana, matemaatikud. Meie matemaatika 6 klassis oli sama, mis tänapäeva 4 klassis. Meie koolis töötas matemaatika õpetaja vaid nendega,kes olid andekad. Need, kes maha jäid, pandi TEISSE ritta ja nad lihstalt kulgesid. Mina ka. Et mitte kuulda ilkumist, lisan, et ma pole mingi kaheline ega muu taoline. Matemaatika pole kunagi minu ala olnud. Kes teab, kui oleks olnud õpetaja, kes KÕIKI õpetaks, oleks olnud lood teised. Tänapäeval ei lasta kellegil väga maha jääda. Keeled, kirjandus,loodus ja üllatuslikult keemia, olid minu nn 5 hinde alad. Vene Gümn. õpilane, 42a. ema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6. klassi matemaatika ei ole raketiteadus, et lapsevanem ise ei saaks seda lapsele elementaarsemal tasemel selgeks teha. mingi lapsevanema tegemata töö täielikult, et juba kuuendas klassis hädas. võtnud asja käsile varem juba kui oli näha, et asi hakkab viltu vedama!

Tore kui sa oled nii ilus , tark ja osav. Ja samuti sinu lapsed.Aga kui asjalikku soovitust pole, võiks mujsl kiidelda.
Mõni laps vajab professionaalset lähenemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Ootan soovitusi matemaatika eraõpetaja leidmiseks Tallinnas, 6.kl

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.