Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ootus

Postitas:

Tere!
Minul selline jutt, päevade järgi peaks olema rasedus 7nädalat, täna oli esimene arsti visiit, olin nii ärevil, väga ootame oma perre beebit.
Aga siis selgus, et uh järgi näitab 5n rasedust, kahte lootemuna aga kummaski midagi veel sees pole. Nädala pärast tagasi .
Kas kellegil veel nii olnud, kas nädala pärast on südametegevus ka tekkinud või võin pigem mõelda et ongi peetunud rasedus?

Olen nii närvis, et ei tea kuidas seda nädalat üle elada 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 14:07; 08.06 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli samuti esimeses UH’s rasedus ca nädal või isegi rohkem väiksem, mingi väike täpp oli muidugi paista aga samuti südametööd polnud. Aga, enne 6ndat nädalat ei olegi südametööd näha, nädal hiljem minnes oli kenasti juba süda tuksumas ja beebiga kõik korras.
Kannata ära see nädal, kindlasti on raske aga ega muud üle niikuinii ei jää. Suure tõenäosusega on ju kõik hästi, ilmselgelt lihtsalt praegu oli veel liiga vara ja beebi(d) liiga väikesed.
Jõudu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa ei tea 100% kindlalt kuna ov oli siis jah, loomulik et võib rasedus väiksem olla ???? nädala pärast peaks olema ka südametöö näha! Mul 5+2 oli ka tühi lootekott ja ûli üli õrnalt ja väikselt oli midagi sees ka näha aga arst ei kinnitanud 100% et se nüüd beebi on seal. Nädala pärast süda lõi ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle öeldi et vaatame nädala pärast, sain la saatekirja loote anatoomiasse uhsse ja siia ämmaka juurde uuesti et kas nädalaga on juba midagi näha ja keegi sisse kolibud või on 5nädala pealt peetunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 14:07; 08.06 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka esimesel visiidil, kui päevade järgi oli 7 nädalat. Kuid ultraheli näitas ainult lootekotti ja nädalaid pidi olema vaevu 4. Kutsuti nädala pärast tagasi – siis juba oli midagi näha, kuigi rasedus ikka suhteliselt väike, oli raske südametòöd näha, kuigi pildil oli näha, et midagi tuksus :). Pmts võeti rasedusega arvele ning kutsuti 2 nädala pärast tagasi. Nüüd ootan ärevalt :). Nii, et kõik on võimalik 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene UH näitas kaks nädalat väiksemat, kui päevade järgi oleks pidanud olema. Samas mulle küll arst ei öelnud, et midagi oleks valesti. Pigem ütles, et rasedus nii väikene, et mõõta ning kutsus uuesti nädala pärast tagasi. Siis oli asendus arst ning UH-d ei tehtud, rääkis teistest asjadest ning pani uuesti nädala pärast aja. Kokku sain kaks nädalat praadida, samas arst esimesel korral jäi ikkagi positiivseks. Lõpuks, peale kahte nädalat,nägin UH-s pisikese ära ja hästi õrnal ka südametöö. Nädalatest tol hetkel midagi ei rääkinud arst.
Nüüd käisin uue arsti juures kontrollis ning tema nägi sama suurt rasedust kui päevade järgi oleks pidanud olema.
Seega alati ei see tähendada halba. Minu meelest on väga oluline, et arst sel hetkel midagi negatiivset ei paneks mõttesse. Kui ise oled negatiivne ning arvad, et rasedus katkenud, ega siis on organismil raske seda hoida ja nii varakult võib see halvasti mõjuda. Pigem mõtle ikka seda pidi, et ju oli OV hiljem ja viljastumine toimus hiljem .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 2. lapsega oli ka nii ja hiljem vastas kõik nädalatele. Ära üldse üle muretse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa võid ju minna ja lasta ka hcg analüüs teha kahe päevase vahega, siis saad ju kohe teada, kas hcg tõuseb või mitte. Nädal praadida on ikka liiga pikk 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli ka esimeses UH umbes 2 nädalat väiksem. Seega väiksema raseduse diagnoosimine midagi halba küll ei näita. Tänasega algas meil 33s nädal.

Oma igapäeva toimetusi tehes me ju ei mõtle, et nüüd võib see või see juhtuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka eelmise rasedusega nii, et rasedus oli, täpselt ei mäleta, aga vähemalt nädala võrra väiksem, seega südametööd veel ei olnud. Arst suhtus väga rahulikult, ütles, et kindlasti kohe- kohe tekib ja tekkis ka. Seekord pole ma veel arsti juurde jõudnud, aga arvan, et ega seekordi päevade järgi täpne arvestada ei ole, sest tsükkel on 35 päeva pikk ja seekord ov toimus vist eriti hilja. Samas ise olin seekord selle võrra targem, et nii vara arstile lihtsalt ei lähe 🙂 Eelmisel korral ka närv ei pidanud vastu ja käisin erakas lisa uh-d tegemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.