Esileht Väikelaps Ootused näomaalijale

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Ootused näomaalijale

Postitas:

Soovin hakata tegelema laste näomaalingutega sünnipäevadel ja erinevatel üritustel.Olen seda ka veidi juba teinud.Ootaks nüüd lapsevanemate arvamusi ja soove,mida peaks üks näomaalija silmas pidama kui ta näiteks tuleb sinu lapse sünnipäevale.Milline võiks olla hind?Kas tunni hind või maksmine vastavalt nägude arvule?Kust te leiate tavaliselt nägudemaalija?Tutvuste kaudu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ise sellist teenust kasutanud, aga arvan, et maksumus võiks ikka olla näo arvude pealt:) Keegi ju ei tea, kui kiiresti sa nägusid maalid. Mõni nägu võib kindlasti keerulisem olla kui teine ja sellele läheb siis ju ka rohkem aega. Silmas võiks pidada, et võiks olla nt enda kodulehekülg, kust saab su erinevaid töid ennem näha ja hinnata enne tellimist. Olen näinud mitmeid koogitegijaid, kes pakuvad, et teevad nt McQueen´i või karupoeg Puhh´i, aga minu silmis on see pläkerdis:) Laps küll saab aru, mida on mõeldud ja sina ka, aga…
Muidu tore mõte:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks hind – tuled kokkulepitud ajaks kohale ja maalid, kuni soovijaid on. (Seni olen ainult sellise teenusega kokku puutunud).
Hea kui on pildid kaasas, mille järgi lapsed saavad valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Ootused näomaalijale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.