Esileht Beebi ja mitmikud Ööuni

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ööuni

Postitas:

Tere kõik tublid mitmike emmed!

Öelge palun oma nipid kuidas saate oma kaksikud ööunne?!? Ma olen meeleheitel. Päeval mõtlen õudusega õhtule, kui tuleb aeg lapsed magama panna. Olen kõik võimalikud varjandid läbi proovind mida olen kuulnud või netist leidnud. Hakanud varem magama panema- mis lõpeb ikka kella 00-01 vahel öösel. Kindel õhtune re¸iim, hämar tuba, rahulik ümbrus jne. Mittemiski nagu ei toimi. Mure just ühe tirtsuga. Teine jääb enam-vähem isegi hästi magama- natuke laulmist ja kiigutamist ja magab. Teine tirts aga võitleb elu eest unega. Näha, et lapsuke on nii väsinud, silmad hallid, kohe kohe nagu kukuks aga nii kui silmad kinni paneb miski nagu häiriks teda ja teeb kohe silmad jälle lahti ja hakkab nutma. Päeval on kõik okei, sellesmõttes, et magavad ilusti, muidugi vankris õues, aga magavad. Mittemingi väega ei jää päeval toas magama. Siis ajab tirts õe üles ja jaurame poole ööni. See on juba kestnud paar kuud. Hambad nagu tulemas ei ole, olen katsunud igemeid, olen pannud igemegeeli, äkki igemed pakitseva ja aeg samas seal maal, et peaks nagu hakkama tulema kikud. Ei tea, kas tõesti see aeg tuleb lihtsalt hambd ristis üle elada või olen ma lihtsalt nii saamatu?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnaga panin selles vanuses. Meil oli igal õhtul vann, issi tegi, 5-10min kumbki laps, samas vees. Vannitas ühe ära, tõi mulle, ma mähkisin, riietasin ja andsin rinda. U 20-30min sõi, viimased 5-10min läbi une juba. Seni mees vannitas-riietas teise. Kui ma ühega kaksikutest lõpetasin, panin ta magavana voodisse ja võtsin teise rinnale. Mul magasid nad õhtul u 20.30-21 uinudes alati u südaööni ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei ole kindlasti saamatu. Meil oli ka raske beebiiga. Poovisime kõik ime vigurid läbi, aga miski ei aidanud. Ära heida meelt ja palu abi, et sa saaksid välja magada. Kõige tähtsam, et sina ise oled puhanud ja õnnelik siis on ka lapsed rahulikumad. Aastaid tagasi ma seda ei uskunud, aga nüüd kolm aastat hiljem pean tunnistama, et see vastab tõele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul u sama vanad kaksikud, 6-kuused. Magavad eraldi toas ja kumbki oma võrevoodis. Öösel söövad keskmiselt 1x seda siis 3-4 ajal. Õhtul lähme magama 21-22, alustame vanniga, siis tudukombe selga, tiss ja siis vaatavad natuke voodis oma karusselli. Jäävad seal ise magama suht ruttu, ei nuta. Kordamööda teen selle protsessi läbi. Tavaliselt tissi otsas magama ei jää, aga juhtub ka seda. Pole kõige hullem, saame hakkama. Päeval magavad mõnikord meie suures voodis, mõnikord õues vankris ja kui on jauram, siis panen võrevoodisse ja uinuvad seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil jäi poiss siiani hästi magama, tüdrukuga mässasin kauem. Vahel jäi tissi otsas, mõni kord ei tahtnud kuidagi tuttu jääda. Meil on olnud suureks abiks suur võimlemispall. Võtan tita teki sees sülle ja hüppan vaikselt telekat vaadates õhtul palli peal – lõpuks uinub. Viimasel ajal on ka poja raskemini õhtuti uinuma hakanud ja talle mõjub sama. Ikka pallile vaikselt ühtlases rütmis hüppama. Õhtu rutiin alati sama, püree, vann ja tuduaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin lapsi magama meie suures voodis, ise olin keskel ja teine laps teinepool kaisus, natuke kussu kussu ja juba magasidki, siis tõstsin kummagi oma võrekasse. Mul olid supper magajad ja kui üks juhtuski öösel ärkama, mida juhtus ülimalt harva, siis teine ei ärganud vaid tudus edasi. Päeval magasid kuni 2a õues, oleks maganud edasigi, aga ühel läks elamine kitsaks. Siplejad on tänaseni 7a juba
Magasime pimedas toas, raadio vaikselt mängis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Re¸iim oli meie peres võlusõnaks.
Kellaajalised söömised.
Esimesel elukuul tegin hilisõhtust vanni, enne väntsutasin lapsed ära – masseerisin, võimlesin.
Tuba tuulutatud ja soe. Vann, kõhud täis, lapsed voodisse, pai-pai, tuli kustu ja toast välja.
/polnud laste kolmandast elunädalast alates ühtegi magamata ööd. Nüüdseks 11-aastased koolipoisid/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja!!!

Mul on nüüd sinu saatus, tundub, sest seda teemat lugedes tundus, nagu ise oleksin selle sõna-sõnalt kirja pannud.
Kas sa said lõpuks mingi hea nipi, kuidas oma lapsi magma panna?
Mul oleks väga vaja, samamoodi hommikul hakkan juba hirmuga õhtu peale mõtlema. Olen juba ca 2 kuud maganud ise öösiti 1-2 tundi, parematel öödel 3-4 tundi, kuid mitte rohkem. Jaks hakkab kaduma.
Olen üksikema ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poisid olid esimesed 3 kuud kohutavad magajad. Täiesti kaootiline graafik ja ei saanud midagi teha, et see paremaks läheks. Pidasin nutuga vastu:)

Siis järsku 4-kuuseks saades hakkasid mõlemad magama. Jäävad ilusti kell 8 oma voodites tuttu ja lasevad kella 7-ni välja. Kui öösel üles ärkavad, süüa ei taha – võibolla isegi sööksid, aga hakkasin harjutama, et saavad hommikul ärgates. Ei tea, mis juhtus..igaljuhul tean, et ega ma vinguda enam ei saa.

Päeval nad muidugi nüüd enam ei maga üldse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen üksikema ka.

siis tuleb abi kutsuda, mitte seina najale tukkuma jääda, varsti muidu juhtubki nii, et sa magad nagu pühademuna seal kaose keskel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ööuni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.