Esileht Beebi ja mitmikud Ööuni

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ööuni

Postitas:

Ma ei tea kuidas saada laps normaalset magama. Oleks supper kui ta magaks nii,et ärkab 2-4 korda. Laps läheb magama ja siis hakkab trall. Ärkab öösel mingi 20x. Läheb istuli ja kisab. Ainuke viis mis moodi magama saab on kas kussutades või tissiga. Aga kuna seda ärkamist nii palju,siis enda mugavuse pärast olen lapse,siis end juurde lõpuks võtnud ja tissiga magama pannud. Aga siis magab tsipa ja jàlle hakkab peale. Olen proovinud pudelt anda,aga ta keeldub pudelist,et ehk piim hakkab otsa saama ja siis sp. Enne magama minemist sööb putru,et köht tâis oleksd

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 23:36; 06.01 20:16; 09.01 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli/on samasugune laps. Vanusega läheb paremaks. Proovisin kõiki raamatutarkusi ja kogenenumate emade soovitusi. Miski muu ei aidanud, kui ainult aeg. Kuskil 1-aastasena hakkas endise lugematu arvu kordade asemel 4 korda öösel ärkama ja praegu on 4-aastane ning ärkab ikka 1-2 korda.
Mõned asjad, mis mul ei toiminud, aga võivad toimida sinu lapsega: nututa unekool, nutuga unekool, varem magama panemine, hiljem magama panemine, oma toas magamine, isa paneb lapse magama ja lohutab öösel, ema lõhnaga öösärk lapse voodis, öise söötmise lõpetamine (kui laps on piisavalt suur selleks) jne.
Üks asi veel, et vaata üle päevased uned, kui need on liiga pikad, siis võib asi ka selles olla, et laps magab oma unevajaduse päeval täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 1.a 2k laps ka sünnist saati väga rahutu magaja.
Päevauned teeb kokku max 2 tundi.
Samuti õhtusöögiks putru, et kõht rohkem täis oleks. Õhtuunne 19-21 vahel, tunnike magab ja siis hakkab keerlemine pihta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki asendate pudru millegi muuga? Või sööks ikka varem. Seedehäired võivad une untsu keerata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana laps on?
Meil oli 6 kuuni nii, et ärkas väga tihti ja siis tegime proovi ja panime lapse tema enda tuppa, oma voodisse magama. Laps sööb õhtuti aptamili, sest rinnapiimast jääb kõht tühjaks. Magab terve öö. Õhtul 10nest hommikul kaheksani. Kui juhtub et ärkab öösel siis keeran lapse kõhuli, silitan selga ja räägin rahuliku häälega, et öö on ja praegu tuleb edasi magada. Toimib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps 11kuune. Paar ööd nüüd isegi oli et ärkas ainult 4-5 korda. Ja siis jälle need ööd kus ärkab meeletult. Aga ei tea. Lootusetu see vârk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 23:36; 06.01 20:16; 09.01 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapa 10 kuune ja täpselt sama mure. 21 paiku sööb putru, umbes 22 joob voodis aptamili ja siis sahmerdab nii kaua, kui lõpuks tissi suhu pistan. Magab natuke ja hakkab sahmerdamine pihta. uinub uuesti ainult tissi otsas. Mõni öö kestab trall tund- paar järjest, tiss suhu ja kui ära võtad on ûleval. Siis magab mõnda aega ja jälle kordub sama. Öösel pudelit ei võta ja lutti ei võta üldse. Tahaks ka teada, et kuidas lsps pikemate tsüklitega magama saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga millal laps istuma toe najal seisma hakkas? minu laps hakkas seda tralli tegema just siis, kui need oskused tulid. Magas ka kaisus. Paar kuud kannatasime ja lõpuks panin ta tagasi võrekasse – et kui ta ei taha öösel magada, tehku oma tsirkust võrevoodis, mitte meil, meie tahame magada. Paari päevaga läksid ööd paremaks – tegi oma siplemise ära ja siis magas edasi – muidu ilmselt olingi mina see segav faktor, kes hakkas temaga tegelema, üritas teda pikali saada jne 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mõtlema hakkan,siis tõesti hakkas see hullem jama kui seimine selgeks sai ja istumine. Hakkas püsti ronima iga asja peale jne. Ehk peaks,siis ka proovima seda tema enda voodisse jätmist ja laskma natuke joriseda,ehk jäàb uuesti magama lõpuks ikka. Eks nati harjun selle mõttega ja arutame mehega läbi seda kuidas toimima hakkame ja vaatame kas làheb paremaks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 23:36; 06.01 20:16; 09.01 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kogu aeg nii olnud, siis kas B12 tase on kontrollitud? Selle vitamiini puudus põhjustab paljudel beebidel unehäireid. Ka mu enda lapsel läks uni paremaks, kui hakkasin B12 rinnapiimast saadavale lisaks tabletina andma, kuigi kõige paremaks läks ikkagi siis, kui öise toitmise lõpetasin. Vajas harjumiseks paari päeva, millega ka arvestasin, edasi oli juba lihtsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ööuni