Esileht Väikelaps operatsioon TÜ kliinikumis

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: operatsioon TÜ kliinikumis

Postitas:

Meil varsti 4 aastase lapsega Tartusse Maarjamõisa haiglasse operatsioonile minek. Kes hiljaaegu käinud – kas praegusel ajal ka lastele enne operatsiooni rahustit antakse ja kuidas seal üldse asjad käivad? Minu viimane kogemus Maarjamõisa haiglast pärineb kaheksa aasta tagant, kui vanema poisiga operatsioonil sai käidud. Tol ajal lubati lapse juures olla kuni narkoosi panemiseni, st siis opisaali kaasa minna. Kuidas nüüd?
Tänud vastuste eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis op teil on? Südameopist võin täpsemalt rääkida,meil oli see augustis (poja oli 2a3k).Hommikul anti rahustit ja 20 min hiljem viidi opi ruumi. Ema võis last saata kuni opi lauani, enne küsiti kas tahate kaasa minna.Narkoosi panemist ei näinud,viimane hetk oli see kui ta tõsteti op lauale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime det.südameopil 1a lapsega. Lubati süles hoida kuni pandi narkoosi alla, siis tõstsime op lauale ning lahkusin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil keelekida lõikus. Tavaliselt tehakse see nö naksti ära hambaarsti juures, aga meie lapsel kahjuks raskem variant, mis nõuab põhjalikumat lahtilõikamist. Aga tundub siis, et süsteem on kliinikumis praegusel ajal sama. Ma kartsingi kõige rohkem seda, et äkki ei lubata enam kuni opisaalini kaasa. Lugesin eelnevaltTallinna lastehaigla kohta, et seal vanemaid liftist edasi ei lubata. Aga veelkord tänud vastamast, sain pisut rahulikumaks. Minu mõlemad suuremad lapsed on pidanud oppidel käima, mõtlesime, et äkki pesamuna pääseb, aga..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps operatsioon TÜ kliinikumis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.