Esileht Koolilaps Õpetaja karantiinis, ainetund asendaja poolt antud

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Õpetaja karantiinis, ainetund asendaja poolt antud

Postitas:
Kägu

Oi kui vihane olen. Õpetaja karantiinis, ilmselt vaktsineerimata. Teine õpetaja pean selle võrra rohkem tegema ja kahele klassile korraga tunde andma. Kas veel vähe on distantsõppest jäänud auke õppetöös?!?

+6
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kui vihane olen. Õpetaja karantiinis, ilmselt vaktsineerimata. Teine õpetaja pean selle võrra rohkem tegema ja kahele klassile korraga tunde andma. Kas veel vähe on distantsõppest jäänud auke õppetöös?!?

Teine õpetaja peab*

Parandasin.

Olen lapsevanem. Aga ilmselt asendusõpetajana oleksin sama kuri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks vihastada. Küllap kuidagi ikka saab. Pigem on enamus õpetajaid vaktsineeritud. Ja need, kes pole, neil on ehk tõsised põhjused selleks.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kui vihane olen. Õpetaja karantiinis, ilmselt vaktsineerimata. Teine õpetaja pean selle võrra rohkem tegema ja kahele klassile korraga tunde andma. Kas veel vähe on distantsõppest jäänud auke õppetöös?!?

Tean mitmest koolist vaktsineeritud õpetajaid, kes karantiinis on. Ega see vaktsiin mingi võlukilp ei ole.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean mitmest koolist vaktsineeritud õpetajaid, kes karantiinis on.

Miks vaktsineeritud õpetaja karantiinis peaks olema?

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean mitmest koolist vaktsineeritud õpetajaid, kes karantiinis on.

Miks vaktsineeritud õpetaja karantiinis peaks olema?

Sest nad on haiged.

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean mitmest koolist vaktsineeritud õpetajaid, kes karantiinis on.

Miks vaktsineeritud õpetaja karantiinis peaks olema?

Sest nad on haiged.

No siis tasukski nii öelda, et nad on haiged. Praegu võis aru saada ka nii, et nad on lähikontaktsena isolatsioonis.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks vaktsineeritud õpetaja karantiinis peaks olema?

et nad kooli tulles kõiki teisi ei nakataks.

Meil juba on koolides selliseid juhtumeid, kus viiruse tõi kooli vaktsineeritud õpetaja.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks vaktsineeritud õpetaja karantiinis peaks olema?

et nad kooli tulles kõiki teisi ei nakataks.

Meil juba on koolides selliseid juhtumeid, kus viiruse tõi kooli vaktsineeritud õpetaja.

Wow, lausa mitmuses kohe tead, et viiruse tõi vaktsineeritud õpetaja. Küll neid selgeltnägijaid on viimasel ajal palju tekkinud.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõna koolitöötajad ei võrdu automaatselt õpetajatega. Seega on vale rääkida, et enamus õpetajatest on vaktsineeritud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõna koolitöötajad ei võrdu automaatselt õpetajatega. Seega on vale rääkida, et enamus õpetajatest on vaktsineeritud.

Ma loodan südamest, et õpetajate hulgas on vaktsineeritute % ikka kõrgem kui koolitöötajate hulgas keskmiselt.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tegelikult on koolid saanud juhendi, et õpetamisele saab vajadusel  kaasata  tudengid. Aga juu on kergem lisakoormust omadele peale panna.  Kui õpetaja on isolatsioonis lähikontaktsena, siis miks ta kodunt lapsi ei või juhendada?

 

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui õpetaja alles karantiini (või haigeks) jäi, siis võib seda tõesti juhtuda, et asendab keegi, kellel on endal samal ajal tund. Ehk üks õpetaja on kahe klassi ja kahe ainetunni peale.

Hiljemalt mõne päeva jooksul leitakse selline asendusõpetaja, kes õpetabki selle puuduva õpetaja asemel ja ei anna samal ajal mõnele teisele klassile tundi.
Teemaalgataja vihastamist ei mõista. Inimestel on mittevaktsineerimiseks erinevaid põhjuseid ja on täiesti mõistetavaid hirme. Ka mina parema meelega oleks igaks juhuks vaktsineerimata jätnud, sest kartsin kõrvalmõjusid, kuid kaaludes riske ja kasu, leidsin, et minul on mõistlikum vaktsineerida. Nüüd on vaktsineerimiskuur lõpetatud ja minuteada ma lähikontaktsena eneseisolatsiooni jääma ei pea. Kui aga positiivse testitulemuse saaksin, siis peaksin karantiini jääma, isegi kui mul haigustunnuseid pole. Testitakse ka vaktsineerituid ja poolelioleva vaktsineerimiskuuri puhul testitakse igaks juhuks kõikvõimalikel juhtudel. Nii et see õpetaja ei pruugi sugugi vaktsineerimisvastane olla.

Teemaalgatajal soovitan oma lapse õppimist toetada. See on kasulik ka siis, kui õpetaja on terve ja saab tunde anda.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kui vihane olen. Õpetaja karantiinis, ilmselt vaktsineerimata. Teine õpetaja pean selle võrra rohkem tegema ja kahele klassile korraga tunde andma. Kas veel vähe on distantsõppest jäänud auke õppetöös?!?

Vihane kelle või mille peale? Koroona peale?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Närvitseda pole vaja, aga inimesed võiks kord aru saada et selle vaktsiini kasutegur on meie kogemuste põhjal üsna olematu. Ma pole vandenõuteoreetik ega loll ning räägin oma kogemuse mis põhineb viimase 1.5 nädala jooksul kogetule. Minu abikaasa käis sünnipäeval kus oli tore tavapärane sõpruskond koos. Vaktsineeritud olid 70%,teised 30% mitte. Peale seda pidu haigestus enamik vaktsineerituid, tegid kiirtesti mis positiivne ja järgi ka pcr testi. Nad on karantiinis ja päriselt haiged. Üks neist õpetaja. Tema väikelapsel oli vaid ühe päeva palavik 37.5 ja nohu-et õnneks kerge täiesti nagu lastel ikka. Õpetajal muidugi halvem ja ikka täitsa siruli maas kolmas päev. Ülejäänud sealt sünnipäevapeolt ka just terved ei ole ning testid positiivsed. Vanusegrupp nii 35-50a. Ja asja tuum on nüüd selles mida ilmselt keegi ei usu, aga mittevaktsineeritud sealt seltskonnast on terved kõik peale ühe!

Ilmselgelt seda lugu ju keegi ei usu, ka minu silmad ega kõrvad ei taha uskuda, aga nii on. Ise olen vaktsineeritud, aga mees on hetkel peale seda istumist linnakodus üksi,sest minu kevadine astrazeneca on nende nakatunud pfizeri omade kõrval ikka päris mõttetu, teised nakatunud seal alles suvel süstid saanud. Eks ootame ja vaatame, asi on enam, kui segane. Ilmselt on antud juhumeid kordades rohkem kui meie seltskonna oma, sest igapäevaselt neid vaktsineeritud positiivseid lisandub ja ilmselt on nad ka haiged,miks muidu testima saadetakse. Eks me kõik lootsime et vaktsiinid peatavad selle pandeemia, aga paistab,et mitte. Ka who vist kirjutas paari päeva eest, et sellest pole tolku.

+4
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kui vihane olen. Õpetaja karantiinis, ilmselt vaktsineerimata.

Miks sa vihastad pooliku info peale? Õpetaja ei pruugi ju vaktsineerimata olla, aga on viiruse kandja. Mul oleks küll hea meel, et laps temaga kokku ei puutu.
Pool viha põhjustest oled ise välja mõelnud. Miks sa tahad vihane olla?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asendamised on ikka kokkuleppeküsimus. Kui teine õpetaja ei taha või pole aega tal kolleegi asendada, siis ta seda ka ei tee. Seega ei usu, et asendusõpetaja nüüd pahane on. Küllap ta ise sellega nõus oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kooli ajal olid ka õpetajad haiged, tunnid jäid ka mõnikord ära, minu lapsel oli üks õpetaja pool aastat haige, nüüd üks teine on juba poolteist aastat haiguslehel. Miks see koroona teid nii leili ajab?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse õpetaja vaktsineeritud, aga haigestus. Või tahad, et ta annaks lastele selle haiguse???

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse õpetaja vaktsineeritud, aga haigestus. Või tahad, et ta annaks lastele selle haiguse???

Minu meelest on siin suur vahe: õpetaja, kes on vaktsineeeritud, on enda ja teiste kaitsmiseks teinud kõik võimaliku ja kui ta nüüd haigestub, siis see kuulub kategooriasse “shit happens”, kuid vaktsineerimata õpetaja on lihtsalt vastutustundetu element ja ajab ikka vihaseks küll, kui tema pärast jälle tunnid ära jäävad.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse õpetaja vaktsineeritud, aga haigestus. Või tahad, et ta annaks lastele selle haiguse???

Minu meelest on siin suur vahe: õpetaja, kes on vaktsineeeritud, on enda ja teiste kaitsmiseks teinud kõik võimaliku ja kui ta nüüd haigestub, siis see kuulub kategooriasse “shit happens”, kuid vaktsineerimata õpetaja on lihtsalt vastutustundetu element ja ajab ikka vihaseks küll, kui tema pärast jälle tunnid ära jäävad.

Oma kollektiivi järgi ma nüüd küll nii ei ütleks, kuigi me pole õpetajad.

Vaksineerimispassiga inimesed meil pole enam jaolt kuude kaupa ennast testinud. Kahjuks on aeg-ajalt olnud ka haigustunnuseid (kurk, nohu) ja tean, et sisuliselt iga nädalavahetus  on keegi kuskil suurema massiga üritusel, tegevusel käinud või 3 kuu jooksul erinevatel reisikestel käinud.  Samas need mõned mittevaksineeritud teevad järepidevalt (korra nädalas) testi ja  on andnud negatiivsete testidega vähemalt enda tervislikust seisundist mingigi vastukaja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Segane. Kelle peale sa vihane oled? Lapsel on asendusõpetaja. Tunnid on antud. 10 päeva elust ei tee su last lollimaks isegi kui tunnid jääksid andmata.

Asendusõpetaja saab lisatasu, suurem palk palgapäeval. Peaks ka rahul olema Õpetaja on kodus, ei levita viirust lastele. Peaksid ise ka rahul olema.

Ainuke, kes peaks rahulolematu olema on haigestunud õpetaja. Tervis nõrk. Vaktsiinisüst ei kaitsenud. Haigekassa ei maksa täit palka, ilmselt tuleb järgmine kuu kokku hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse õpetaja vaktsineeritud, aga haigestus. Või tahad, et ta annaks lastele selle haiguse???

Minu meelest on siin suur vahe: õpetaja, kes on vaktsineeeritud, on enda ja teiste kaitsmiseks teinud kõik võimaliku ja kui ta nüüd haigestub, siis see kuulub kategooriasse “shit happens”, kuid vaktsineerimata õpetaja on lihtsalt vastutustundetu element ja ajab ikka vihaseks küll, kui tema pärast jälle tunnid ära jäävad.

Oma kollektiivi järgi ma nüüd küll nii ei ütleks, kuigi me pole õpetajad.

Vaksineerimispassiga inimesed meil pole enam jaolt kuude kaupa ennast testinud. Kahjuks on aeg-ajalt olnud ka haigustunnuseid (kurk, nohu) ja tean, et sisuliselt iga nädalavahetus on keegi kuskil suurema massiga üritusel, tegevusel käinud või 3 kuu jooksul erinevatel reisikestel käinud. Samas need mõned mittevaksineeritud teevad järepidevalt (korra nädalas) testi ja on andnud negatiivsete testidega vähemalt enda tervislikust seisundist mingigi vastukaja.

See ei näita, et mitte vaktsineeritud nüüd hirmus vastutustundlikud oleksid, neil pole lihtsalt valikut. Meil ka tööl nõutav kord nädalas testimine. Aga testimine ei kaitse. Järgmisel päeval võib ta olla juba see, kes levitab. Jah, ka vaktsineeritud haigestuvad ja levitavad, aga statistika järgi siiski oluliselt vähem. Seega kui vaktsineerid, siis oled siiski teinud kõik endast oleneva. Ja mina näen, et testivad siiski ka vaktsineeritud, kui on haigustunnused või on kokkupuutunud. See on puhas demagoogia, kui hakatakse nüüd rääkima, kui tublid need vastased on, kinos ei käi ja tööle tulles testivad…Olen nõus, et see on iga inimese vaba valik ja mõistsn liiki hirmusid, aga ärge hakake nüüd neid maha tegema, kes on panuse andnud ja vaktsineerinud. Kõik me muretseme, aga kui keegi ei võtaks seda riski, et miskit võib ka viltu minna, oleks olukord palju halvem. Meil ju pole hetkel paremat plaani kui vaktsiinid. Kui mille vastu võidelda, tuleks ka  plaan b välja pakkuda. Sellega olen aga nõus, et suuri pidusid ei peaks praegu korraldama ja minu meelest võiks nt teatris maski kanda kõik sõltumata vaktsineerimispassist. Ei võta tükki küljest.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praeguses olukorras tuleb õnnelik olla, et asendajagi leiti, mitte ei jäänud tund lihtsalt ära. Õpetajate peale ei ole mingit mõtet vihane olla. Neil koroona tõttu niigi pinget rohkem, iga päev sadu kontakte. Ja haigestuvad ka vaktsineeritud inimesed, nii et puuduv õpetaja võib lihtsalt ise haige olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Koolilaps Õpetaja karantiinis, ainetund asendaja poolt antud