Esileht Koolilaps õpetaja kiitmise teema

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: õpetaja kiitmise teema

Postitas:

Siin on pidevalt negatiivseid teemasid õpetajate kohta. Teeme ühe positiivse, kus kiidame (nimedeta) neid õpetajaid, kes on tõepoolest teie arust Õpetajad.

Minu lapsel on kaks niisugust tema jaoks erilist õpetajat. Laps on keskmine, ei ole igas aines olümpiaadilaps, ka kolmesid on tunnistusel. Ühe õpetajaga hakkas koostööd tegema, kui 7. klassis loovtööd tegi, nüüd on 11. klassis ja igal aastal motiveerib õpetaja teda lisatööd tegema ja teebki selle nii huvitavaks, et laps teeb nurisemata, rõõmu ja vaimustusega. 5 aastat erinevaid konkursse, olümpiaade. Ka edu on teda saatnud. Aga see, kuidas laps räägib, et istuvad pärast tunde ja mõtlevad mingeid asju koos, kuidas nädalavahetusetigi õpetaja kirjadele vastab, kaasa mõtleb, on hämmastav. Ja kordan veel, mul ei ole viieline üliandekas laps.

Teine õpetaja on niisuguse aine õpetaja, mis on mu lapsele raske (füüsika), aga õpetajat aina kiidab. Kuidas õpetaja huvitavaid asju teeb keerulise teemaga seoses.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan poja kunstiõpetajat. Teevad huvitavaid töid. Distantsõppe ajal olid väga toredad ülesanded, kusjuures selleks polnud vaja osta mingeid töövahendeid.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel on olnud mitmeid väga toredaid  õpetajaid. Ja ka pole olnud ainult need õpetajad, kelle aines mu laps on olümpiaadidel käija. Näiteks üks eesti keele/ kirjanduse  õpetaja andis mu lapsele väga huvitavalt tunde ja need pole üldse mu lapse lemmiktunnid. Ja kui ma õpetajale kirjutasin ja kiitsin, sain vatuseks et ta on väga liigutatud ja et talle pole kunagi ükski lapsevanem nii kirjutanud. Hiljem olen nii mõnelegi õpetajale vahel kirjutanud kui laps on õpetajat kiitnud.
Ehk kokkuvõtteks, lisaks perekoolile võiks ka õpetajale otse kirjutada.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel on olnud ka häid õpetajaid. Huvitaval kombel on kõik meessoost: tehnoloogiaõpetaja, noor inglise keele õpetaja ja loodusainete õpetaja, kes nüüd kahjuks nende koolist ära läks. See, kes praegu loodusaineid õpetab, on ka päris hea, aga lastega sellist toredat suhtlust temal pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel on enamik õpetajaid  kiitust väärt, paar tilka tõrvapotis on olnud, aga oleme need asjad saanud lahendatud ja selgeks räägitud. Need tilgad on ühelt poolt ikkagi olnud seotud lapse käitumisega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esialgu veel algklassilaps, aga klassiõpetajaga on meil väga vedanud. Igati on näha, et inimene armastab lapsi ja oma tööd. Laps ütleb, et nende õpetaja ei vihasta, kui nad vahel lollusi teevad, vaid kurvastab. Noh, eks päris ilma lollusteta lapsed ka ei saa, aga nad püüavad, et mitte õpetajat kurvastada. Tunnid tunduvad huvitavad ka olevat. Kahjuks pole praegusel ajastul olnud võimalust lapsevanematel tundi vaatama minna, muidu ju on tehtud selliseid päevi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan oma lapse algklasside klassijuhatajat, kes suutis erivajadusega lapsele igati toeks olla esimesed kolm õppeaastat.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kolmandas klassis käiv  laps kiidab väga oma inglise keele õpetajat, tal on inglise keel teist aastat, ka eelmine aasta oli sama õpetaja. Range ja nõudlik, aga samas oskab suurepäraselt laste tasandilt asju näha, hea huumorimeelega. Nii et laps võtab kõik kodused tööd ka positiivselt meelestatult ette ja on väga motiveeritud õppima.

Nooremal lapsel on väga tore klassiõpetaja, arvan, et suuresti tänu temale on ka lapse kooliga kohanemine (1. klass) läinud valutult.

Mõlemale meeldivad ka nende kehalise kasvatuse õpetajad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse ajaloo õpetaja, kes on ühtlasi ka klassijuhataja. Laps oleks nagu esimesse klassi läinud, sellise vaimustusega räägib ta oma klassijuhatajast 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps õpetaja kiitmise teema