Esileht Koolilaps Õpetajate streik

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Õpetajate streik

Postitas:

Lapsega saadeti ükspäev kiri koju, kas olen nõus, et lapsele antakse streigipäevadeks koju iseseisev töö. Panin sinna EI. Täna tuli laps koolist, kiri kaasas: kolmes aines mitu asja teha, kuna on õpetajate streik. Kas siis minu arvamus üldse ei lugenud? Mida teie sellest arvate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.03 17:41; 06.03 19:52; 07.03 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli ju mõttetu küsimus. Streik ongi ju see, et õpetajad ei õpeta, kuid laps peab õppima. Seega, muidugi peab ta iseseisvalt töötama või palka koduõpetaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks sa EI panid kui võib uudishimutseda? kas sa eelistaksid, et laps jääb õppimises maha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 18:24; 06.03 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lapsega saadeti ükspäev kiri koju, kas olen nõus, et lapsele antakse streigipäevadeks koju iseseisev töö. Panin sinna EI. Täna tuli laps koolist, kiri kaasas: kolmes aines mitu asja teha, kuna on õpetajate streik. Kas siis minu arvamus üldse ei lugenud? Mida teie sellest arvate?[/tsitaat] Arvan, et sinu arvamus ei lugenud. Pealegi kodus jäetakse ikka ülesandeid teha, ka siis, kui mingit streiki pole, see veel puuduks, et osale lastest ei antaks kodutöid, sest nende vanemad pole kodutöödega nõus. Kolmes aines ainult jäeti õppida- see on ju isegi tore!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Arvan, et sinu arvamus ei lugenud. Pealegi kodus jäetakse ikka ülesandeid teha, ka siis, kui mingit streiki pole, see veel puuduks, et osale lastest ei antaks kodutöid, sest nende vanemad pole kodutöödega nõus. Kolmes aines ainult jäeti õppida- see on ju isegi tore![/tsitaat]
Aga mis mõte sellisel küsimisel on? Jäetagugi siis lihtsalt kodused ülesanded lastele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 18:53; 07.03 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalistel päevadel jäetakse õppida seda, mida nad ka koolis on õppinud. Nüüd uued asjad. Lihtsalt nõme see streik, kas pean mina hakkama nüüd nende tööd ära tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.03 17:41; 06.03 19:52; 07.03 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Lihtsalt nõme see streik, kas pean mina hakkama nüüd nende tööd ära tegema.[/tsitaat]siis ei ole sa aru saanud, miks streigitakse. streigi eesmärk ongi ebamugavust tekitada, võimalikult laiale ringkkonnale inimestele, et probleemile tähelepanu pöörata. kui streik kellegi elu ei segaks, siis poleks sel ka mõtet. kes toetab streiki, kannatab need päevad ära. kes ei toeta streiki, njah ,,, aga kes siis ei toetaks mis tahes streiki? keegi, kes ühiskonna asjadega üldse sammu ei pea ja tunne huvi? või kes on peast puhta parempoolne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 18:24; 06.03 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et tõlgendasid küsimust valesti. Ei küsitud, kas oled nõus, et lapsele antakse kodune TÖÖ. Küsiti, kas oled nõus, et laps õpib KODUS (või tahad lapse koolimajja saata).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, said õppetunni, mis on demokraatia. Kui enamus vanemaid olid iseseisva tööga nõus, siis sinu hääl tõesti \”ei loe\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu lapsele anti ka päris palju oppida. Ma hea meelega ei laseks tal uhetgi asja ara teha, sest see aeg kui opetajad lulli kolm paeva lasevad, pean mina siis nende too ara tegema, kas nemad teevad siis parast minu too, ei. Ja arge tulge utlema et nad koik kolm paeva kella 9-17 seisavad toompeal, kindlasti peesitavad spaades ja ei tea kus teevad mida. Jah ja neil on piisavalt suur palk et endale seda lubada. Mina ei poolda streiki ja seda et minu laps ja mina peame kannatama. [/tsitaat]

Daah! Ja hakkadki ise oma last õpetama, kui ei mõista õpetajaid toetada. Õpetajad on valmis ka uuesti streikima ja arvata on, et siis mitte enam närused 3 päeva. Kui õpetajaid oluliseks ei peeta, siis miks nad peaks rabelema? Õpetagu vanemad ise oma lapsi!
Minu lapse koolis ei olnud küll kuulda, et vanemad vastu oleks. Kõik toetavad õpetajaid. Koduseid töid teeb laps sõpradega koos (juba leppisid kokku, mis päeval kelle juures \”kool\” toimub). Ja kui midagi jääb arusaamatuks, siis küll küsivad esmaspäeval õpetajalt üle.
Nii õpivad lapsed ka õpetajat rohkem hindama- nüüd nad näevad, kui raske oleks kõike ise õppida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Daah! Ja hakkadki ise oma last õpetama, kui ei mõista õpetajaid toetada. Õpetajad on valmis ka uuesti streikima ja arvata on, et siis mitte enam närused 3 päeva. Kui õpetajaid oluliseks ei peeta, siis miks nad peaks rabelema? Õpetagu vanemad ise oma lapsi!
[/tsitaat]
Päris nii see siiski ei käi. Kuna kooliharidus on kohustuslik, siis peab ka riik tagama hariduse andmise. Kui riik seda tagada ei suuda, siis ei saa keegi ka vanematele õpetamise kohustust panna.
Ja ebaõiglane on õpetajate poolt uue osa iseseisev omandamine lihtsalt koduseks tööks jätta. Eriti kui on tegu osaga, kus on vaja õpetajapoolset selgitust. Kahjuks kannatavad praegu ennekõike lapsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 18:53; 07.03 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida juttu te ajate. Õpetaja on amet nagu iga teine, ei ole neid keegi selleks sundinud. Ta saab selle eest makstud, et õpetaks lapsi. Summa on normaalne võrreldes eestiga, ei ole mõtet teiste EU riikidega võrrelda. ca 70% inimestest eestis saab sama palju või vähem palka. Ise kasutate igapäevaselt kellegi teenuseid, nt kasvõi rongijuht, sa ei pea ise rongi juhtima et hinnata tema tööd, sina maksad et tema sind sõidutaks. [/tsitaat]

kui rongijuhid sterigivad, siis ei sõiduta sind keegi.
lihtne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu lapsele anti ka päris palju oppida. Ma hea meelega ei laseks tal uhetgi asja ara teha, sest see aeg kui opetajad lulli kolm paeva lasevad, pean mina siis nende too ara tegema, kas nemad teevad siis parast minu too, ei. Ja arge tulge utlema et nad koik kolm paeva kella 9-17 seisavad toompeal, kindlasti peesitavad spaades ja ei tea kus teevad mida. Jah ja neil on piisavalt suur palk et endale seda lubada. Mina ei poolda streiki ja seda et minu laps ja mina peame kannatama. [/tsitaat]
Lõpuks ka keegi minuga nõus. Ja oligi kiri:1. Kas laps tuleb kooli? 2. Kas olete nõus iseseisva õppetööga kodus? Lapsest lihtsalt kahju, kui ma ei õpetaks teda kodus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.03 17:41; 06.03 19:52; 07.03 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu lapsele anti ka päris palju oppida. Ma hea meelega ei laseks tal uhetgi asja ara teha, sest see aeg kui opetajad lulli kolm paeva lasevad, pean mina siis nende too ara tegema, kas nemad teevad siis parast minu too, ei. Ja arge tulge utlema et nad koik kolm paeva kella 9-17 seisavad toompeal, kindlasti peesitavad spaades ja ei tea kus teevad mida. Jah ja neil on piisavalt suur palk et endale seda lubada. Mina ei poolda streiki ja seda et minu laps ja mina peame kannatama. [/tsitaat]

Päris HEA nali. Õpetajad löövad lulli, hee 🙂 sa vist ei kujuta õhkagi ette, mis see töö endast kujutab ja mitu REAALSET töötundi on õpetajal nädalas, kui ametlikult on 24. Asjatundmatutele ei teegi seda asja selgeks. Ja eelkõige peab olema piisavalt intelligentsi ja tahet, et ilmaasjadest aru saada. Miks sa ise nii palju palka saad, kui ometi on Eestis tohutult palju inimesi, kes saavad sinust vähem? Kas sul häbi ei ole?!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lõpuks ka keegi minuga nõus. Ja oligi kiri:1. Kas laps tuleb kooli? 2. Kas olete nõus iseseisva õppetööga kodus? Lapsest lihtsalt kahju, kui ma ei õpetaks teda kodus.[/tsitaat]
iseseisev õppetöö ei tähenda seda, et sina teda õpetama peaksid. laps ise õpib, see ongi iseseisev õppetöö. või on su lapsel midagi viga, et hakkama ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Streikigu rohkem ja tihedamini, meil oli kohvikus kuu parimad käibed neil päevadel:)
Jõudu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lauraliisa kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Päris HEA nali. Õpetajad löövad lulli, hee 🙂 sa vist ei kujuta õhkagi ette, mis see töö endast kujutab ja mitu REAALSET töötundi on õpetajal nädalas, kui ametlikult on 24. Asjatundmatutele ei teegi seda asja selgeks. Ja eelkõige peab olema piisavalt intelligentsi ja tahet, et ilmaasjadest aru saada. Miks sa ise nii palju palka saad, kui ometi on Eestis tohutult palju inimesi, kes saavad sinust vähem? Kas sul häbi ei ole?!?[/tsitaat]

Õpetajal ei ole ametlikult 24 töötundi nädalas. Õpetaja ametlik üldtööaeg nädalas on 35 tundi, mille hulgas on 18-24 õppetundi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koolilaps Õpetajate streik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.