Esileht Koolilaps Õpetajatel on siiski huumorimeelt

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Õpetajatel on siiski huumorimeelt

Postitas:

Ma loodan, et õpetaja seda foorumit ei külasta või külastab, siis ei pahanda. Lugesin just e-koolist sellist sõnumit:
\”Teade! Selle nädala esmaspäeval ja kolmapäeval toimub suusatund kanali ääres kell 17. Kogunemine kõrgepingeposti juures.\”

Kas pole lõbus lugemine 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kutsusime seda kõrgepingeposti vanasti Kanali Eiffel:D.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul on vist keegi juhtmete peal…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see vist on mingi tartu \”in-side joke\”, ülejäänud aru ei saa, mina kaasa arvatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]see vist on mingi tartu \”in-side joke\”, ülejäänud aru ei saa, mina kaasa arvatud.[/tsitaat]Ma olen tartlane (lausa annelinlane tegelikult, st elan kanali lähedal), aga ka ei saa muide absoluutselt aru, milles nali seisneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 15:44; 13.02 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kah ei saa pihta, ehk teemaalgataja seletaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei leia siin erilist nalja. Kui kõik asjaosalised teavad, mis postist jutt, siis igati asjalik jutt ju.
Vanasti kohtuti ‘kella all’. Kellelgi polnud naljakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui mina koolis käisin (94-97 a), juba siis kutsus üks kehalise kasvatuse õpetaja seda kohta nii.
Tõesti, ei mingit nalja selles pole:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]see ei lähe küll teemasse, aga mind üllatab, et suusatund on kell 17. kui lapsel on sel ajal teine trenn/hobi, siis jääb suusatundides käimata? ja mis siis saab?[/tsitaat]

vastupidi, trennis jääb ikka käimata. ma olen küll oma lastele selgeks teinud, et kool on esmatähtis, kõik muu tuleb pärast kooliga seonduvaid kohustusi. kui 3. klassis on ujumine, siis läheb ka paljudes koolides koolipäev pikemaks ja trenni-huviringi ei jõuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 18:35; 13.02 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle küll ei meeldiks, et mul laps nö peale tunde peab veel susatama…mida siis keh.kasv tunnis tehakse? Lahendatakse koduseid ülesandeid või?
Kell 17.00 tavaliselt laps õpib, ema ja isa tulevad koju ning hakatakse sööma jne…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

vastupidi, trennis jääb ikka käimata. ma olen küll oma lastele selgeks teinud, et kool on esmatähtis, kõik muu tuleb pärast kooliga seonduvaid kohustusi. kui 3. klassis on ujumine, siis läheb ka paljudes koolides koolipäev pikemaks ja trenni-huviringi ei jõuta.[/tsitaat]Meeskonnatreening või -huviring, kui see on endale juba võetud, on täpselt samasugune vastutus nagu kool. Tegelikult suuremgi vastutus, sest vastutada pole vaja ainult iseenda, vaid ka teiste inimeste – oma kaaslaste – tulemuste eest. Ei tohi endale lubada puudumisi, lohakust, koduste ülesannete täitmata jätmist.

Niisuguses olukorras võtaksin mina õpetajaga ühendust ja selgitaksin, miks lapsel pole võimalik väljaspool ametlikku õppetööaega tundi tulla. Loomulikult hoolitseksin ka selle eest, et laps vajalikud oskused omandaks, kui tal neid veel pole (olgu selleks siis suusatamine või ujumine).

Aga kaaslasi alt vedada oma puudumistega ei tohi. Huvialaring on vabatahtlik täpselt senikaua, kuni selle kasuks on valik langetatud. Sealt edasi on tegu täpselt samasuguse kohustusega nagu kõik teised kohustused inimese elus. Puududa ei tohi ei tantsutrennist, pallitreeningult ega laulukoorist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 15:44; 13.02 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, ma olen põhimõtteliselt sinuga täiesti nõus, samas leian, et kool jääb igal juhul prioriteetseks.

kujuta nüüd ette, et sul on töölepingus kirjas (ja meist enamikel ongi), et vajadusel võib otsene ülemus anda sulle tööülesandeid, mis ei kuulu otseselt sinu töö hulka või mida tuleb täita väljaspool tööaega. kas sa lähed siis ja ütled, et oi, ma ei saa, mul on laulukoor? kui selle erakordse tööülesande täitmine ei sõltu ainult sinust, vaid sa peaksid seda tegema nt koos ülemusega ja teiste kolleegidega? samamoodi ei ole koolis kõik minutilise täpsusega normeeritud. suusatada ei saa suvalisel ajal, nt kevadisel veerandil. tln kesklinna koolides ei saa suusatada ka keset päeva, kuna sõidule kuluks ebamõistlikult palju aega. ja mis siis, kui keset õppeaastat muutub koolis tunniplaan (meil nt toimuvad algklassidel seoses 3. klassi ujumisega 3. veerandist mõningad muudatused), aga sinu lapsel on trenn, kuhu ta enam ei jõua? kuidas sa lahendad selle olukorra? laps ei lähe edaspidi kolmapäeviti matemaatikasse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 18:35; 13.02 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja naljasoonest aru ei saa – olen eluaegnee annelinnlane – tean posti, kanalit,suusatamist, – milles nali? Kogu aeg on ju nii olnud….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Õpetajatel on siiski huumorimeelt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.