Esileht Koolilaps Õpikute kilekaante müük

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Õpikute kilekaante müük

Postitas:

Minu eileõhtune katse kleepkiletada lõppes NULL tulemusega:D No ei saanud hakkama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga laps sai ise valida kas paber+kile või kui on õpik ise nunnu pildiga, siis ainult kile.

Nendele õpikutele, mis tuleb pärast koolile tagasi anda, ära küll kleepkilet otse kaane peale pane. Sellepärast, et kui õpikut kasutavad mitu last, läheb ka see kleepkile mingil hetkel koledaks ja kui see on otse kaane peale kleebitud, siis seda välja vahetada ei saa.

Kiletamisõpetus. Toimib, järele proovitud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prismas on väga suur valik õpikute ja töövihikute kilekaasi. Linna odavamad hinnad ka. Mingid reguleeritava suurusega olid ka saadaval. Peale küll jah keegi ri pane. Aga võtsin lapse 16 raamatut ja töövihikut poodi kaasa ja leidsin mingi 15 minutiga kõikidele sobivad kaaned.

Mul üks aasta läks pool h ning sain esimesest poest (Prisma) kaaned vaid kolmandikule. Teisest poest veel kahele ja kolmandast veel ühele. Umbes 3 tk jäid ilma, neile saime sellest samast kaanetamisletist. Sellel aastal käisin kohe siin nimetatud letis ja töö kiire ja korralik. Kodus on mul veel mõned vihikud, kuhu oleks kaasi vaja, need on eelmisest aastast otsas ning soovin vihikutele mittetellitavaid. Läksin Prismasse- vajalik mõõt otsas (kaks erinevat). Rahva Raamatus ei olnud. Apollos ka mitte. Kokkuvõttes on minu jaoks kindlasti aja- ja rahakotisõbralikum seesama kiletamislett.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 09:56; 31.08 10:07; 03.09 17:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Koolilaps Õpikute kilekaante müük